JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

SLOVENSKÝ EXPREMIÉR PETER PELLEGRINI: MATOVIČOVA VLÁDA SI VYŽIADALA 4 300 ŽIVOTOV. JEDINÝM RIEŠENÍM SÚ PREDČASNÉ PARLAMENTNÉ VOĽBY A VYVODENIE TRESTNOPRÁVNEJ ZODPOVEDNOSTI VOČI OSOBÁM, KTORÉ SVOJOU NESCHOPNOSŤOU SPÔSOBILI SMRŤ TISÍCOV ĽUDÍ NA SLOVENSKU

SLOVENSKO: Jediným riešením podľa Petra Pellegriniho sú predčasné parlamentné voľby a vyvodenie trestnoprávnej zodpovednosti voči osobám, ktoré svojou neschopnosťou spôsobili smrť tisícov ľudí na Slovensku.

Táto vláda stratila akýkoľvek mandát na riadenie krajiny. Jediným riešením sú predčasné parlamentné voľby a vyvodenie trestnoprávnej zodpovednosti voči osobám, ktoré svojou neschopnosťou spôsobili smrť tisícov ľudí na Slovensku. Opozičná strana Hlas-SD to uviedla v reakcii na tlačovú konferenciu, kde premiér SR Igor Matovič (OĽANO) informoval o epidemickej situácii na Slovensku a ďalších plánovaných opatreniach.

„Igor Matovič dnes vyčíslil, že nenakúpené antigénové testy si vyžiadali ‚4300 ľudských životov a jednu miliardu ekonomických škôd‘. Zároveň voči nikomu za tieto obrovské ľudské a materiálne obete nevyvodil zodpovednosť,“ zdôraznila strana v stanovisku, ktoré TASR poskytla jej hovorkyňa Patrícia Medveď Macíková. Hlas-SD podotkol, že „4300 životov a miliarda ekonomických škôd“ sú plnou zodpovednosťou premiéra Matoviča.

Zdroj: https://www.extraplus.sk/

Odeslat komentář