JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Slyšeli jste o Konvergenčním programu EU ve spojení s programem celopopulační vakcinace? ČR plánuje od 1. ledna 2021 skokové a masivní navýšení vyměřovacího základu zdravotního pojištění pro státní pojištěnce o rovných 5 000 Kč v porovnání s lednem 2020! V roce 2021 dojde ke zdvojnásobení odvodů státu do zdravotních pojišťoven za státní pojištěnce, které potom půjde napumpovat v rámci tendrů a výběrových řízení soukromým společnostem na dodávky milionů testovacích kitů a vakcín na Covid-19! Právě proto musí vzniknout v ČR státní testovací laboratoře a proto jde stát tvrdě po krku soukromým laboratořím!

ČESKO: V pátek jsem na Svobodném vysílači CS hovořil na téma v souvislosti s článkem ze čtvrtka, kde jsme přinesli informace [1] o americké společnosti Novavax v Bohumili u Prahy a také jsme analyzovali příčiny toho, proč Andrej Babiš tak moc usiluje o vytvoření státních testovacích laboratoří v ČR a proč zcela nelogicky kritizuje soukromé laboratoře. V pátek na rádiu jsem vysvětlil, že se zcela nepochybně jedná o součást plánu na masivní obchodní tendry na státních zakázkách na nákupy vakcín a testů na Covid-19 pro všechny tzv. státní pojištěnce, tedy pro ty občany, jejichž zdravotní pojištění platí český stát. Mezi státní pojištěnce patří všichni nezletilí, tedy děti, dále žáci a studenti do 26 let, nezaměstnaní a samozřejmě důchodci. Kompletní výčet státních pojištěnců máte v tabulce níže.

Nejprve bych chtěl opravit svůj mylný výrok z pátku na rádiu, kde jsem uvedl, že státních pojištěnců jsou v ČR skoro 2 miliony. To jsem se zmýlil, protože jak jsem byl upozorněn, věřte nebo ne, v České republice bylo v roce 2016 skoro rovných 6 milionů státních pojištěnců [2]. Tato armáda téměř 60% obyvatel České republiky tak tvoří obrovskou a naprosto nevídanou obchodní příležitost pro soukromé firmy, které se ucházejí o tendry a zakázky pro české státní zdravotnictví, protože ten balík peněz za státní pojištěnce putuje nejprve do zdravotních pojišťoven. A právě odtamtud ty peníze se dostávají k soukromým subjektům, jakými jsou např. dodavatelé léčiv, farmaceutické společnosti, výrobci zdravotnického materiálu, nemocnice, kliniky, obvodní lékaři atd. A právě z těchto zdravotních pojišťoven budou proudit obrovské peníze pro farmaceutické firmy vyrábějící jak testovací kity na Covid-19, tak i především budoucí vakcíny proti Covid-19.

Konvergenční program ČR skokově navyšuje vyměřovací základ pro státní zdravotní pojištěnce pro příští rok o 5000 korun

Nejprve si musíme ujasnit, kdo v tomto procesu má hlavní slovo. V případě samoplátců zdravotního pojištění je samozřejmě tím silnějším vždycky zdravotní pojišťovna, to je nepochybné, ale u státních pojištěnců je to úplně jinak a naprosto obráceně. V případě státních pojištěnců má hlavní slovo stát, který rozhoduje, kolik peněz bude nebo nebude proudit do zdravotních pojišťoven od státních pojištěnců. A jak s oblibou dodávám, a tím je to dané!

Český stát za státní pojištěnce jen tento rok 2020 odvede ze státního rozpočtu zdravotním pojišťovnám skoro 80 miliard korun [3] a ty peníze z těch pojišťoven se přelijí soukromému sektoru, tedy výrobcům léků, vakcín a zdravotnického materiálu a na mzdy lékařů a sester v nemocnicích, lékařům za jednotlivé atestace, body a úkony, sestrám podle tabulkového modelu. V tomto obrovském balíku se ale pro rok 2021 objeví nový faktor, a tím je koronavirová krize a vakcína na Covid-19.

A tím se dostáváme k velmi zásadní věci, která zřejmě unikla široké veřejnosti v důsledku virové hysterie. Česká vláda totiž již v dubnu tohoto roku, tedy v době největší paniky okolo nemoci Covid-19, schválila skrze Ministerstvo financí ČR zvláštní dokument [4], který se jmenuje Konvergenční program ČR 2020.  Celý dokument pojednává o tom, jaké plány a procesy v roce 2020 použije Česká republika v rámci naplňování evropských konvergenčních kritérií, které jsou podmínkou členství země v EU a nezbytným kritériem pro přijetí Eura.

Čtenář Aeronetu si všiml dokumentu na stránkách ministerstva financí a skokového zvýšení výměrového základu pro státní pojištěnce

Jeden z našich čtenářů, který zatím studuje na střední škole, si v tomto dokumentu všiml něčeho velmi znepokojivého, co ale v konečném důsledku dokonale zapadá do mého článku ze čtvrtka, ale i do toho, o čem jsem hovořil v pátek na Svobodném vysílači CS. V dokumentu je totiž důkaz, že Andrej Babiše usiluje o vybudování sítě státních testovacích laboratoří na Covid-19 proto, že pro příští rok již byly alokovány navýšené zdroje ze státního rozpočtu skrze platby za státní pojištěnce. Náš čtenář, pan Martin, nám k tomu napsal následující:

Dobrý den, pane VK

Poslouchal jsem poslední záznam Vašeho komentáře k aktuální situaci na Svobodném vysílači, a nestačil jsem se divit. Mluvil jste o upevnění pozic státních laboratoří a prosazování proplaceného očkování pro státní zaměstnance, které by mohlo stát 5 000 Kč. Asi před týdnem jsem si přečetl Konvergenční plán naší ctěné vlády. A hle! Copak jsem tam nenašel! Na 24. stránce, v podkapitole 5.2.1 “Vývoj v systému zdravotnictví” jsem našel sdělení, že naše ctěná vláda plánuje zvýšení základu pro výpočet zdravotního pojištění pro státní zaměstnance z aktuálních 7 903 Kč, na 13 088 Kč od ledna 2021, takže o 5 000 Kč.

Cituji tento plán: “Díky těmto navýšeními vyměřovacího základu pro pojistné za státního pojištěnce dojde k posílení zdrojů systému veřejného zdravotního pojištění celkem o 1 % HDP”. Takže toto zvýšení vyjde na nějakých 65 mld. Kč. O tyto peníze ale samozřejmě nebude nouze, díky masivnímu zadlužování které je prováděno naším nosatým panem premiérem a jeho vládou poskoků. V kontextu s Vaším povídáním na Svobodném vysílači mi to začalo dávat smysl. Před tím jsem nechápal, proč se takto skokově bude zvyšovat zrovna tato částka, v situaci kdy by se měla vést co nejúspornější politika. Teď to chápu. Určitě na tom bude mít svůj zájem i pan Prymula alias Jehlička.

Jsem ještě student střední školy, snil jsem o vysokoškolském vzdělání na Univerzitě Karlově. Bohužel je mi jasné, že se bude v příštích letech stupňovat farmaceutický fašismus, a obyvatelé Prahy mu budou vystaveni jako první. V žádném případě si nenechám dát žádnou “vakcínu”, a je mi jasné, že by v příštích letech mohlo být studium na Univerzitě Karlově podmíněno vakcinací. Takže tento sen pomalu opouštím. Bude mnohem důležitější bojovat za přežití našeho národa a celkově národů evropských. Moc Vám děkuji za vaše zprávy a komentáře. Je skvělé, že Češi mají alespoň jednoho pravého novináře, jako jste Vy.

Situace je ale mnohem horší, než jak by se mohlo zdát a než uvádí pan Martin. Jak uvedl server Finance.cz ve svém článku [5], v roce 2021 dojde k masivnímu a téměř dvojnásobnému zvýšení sumy, kterou stát platí za své státní pojištěnce a odvádí ji do zdravotních pojišťoven. Zatímco letos český stát odvede do zdravotních pojišťoven “jen” 80 miliard korun, v příštím roce to bude už skoro 150 miliard korun! To je skoro dvojnásobek a pokud se zeptáte, co to sakra má znamenat, k čemu potřebují zdravotní pojišťovny v ČR dvojnásobek toho, co vybírají od státu dnes, tak odpověď je nabíledni.

Česko se připojilo k evropskému dluhovému balíku 750 miliard EUR na zvládání virové krize, část těch půjčených peněz půjde do kapes soukromým dodavatelům vakcín a testovacích sad pro státní pojištěnce a státní laboratoře

Ano, je to navýšení kvůli Covidu-19 a virové hysterii okolo, která v příštím roce povede k jediné věci, k vyhlašování mohutných tendrů a výběrových řízení na dodavatele vakcín na Covid-19 a na dodavatele testovacích sad. Na tuto mohutnou operaci a neuvěřitelný tunel za bílého dne je totiž potřeba připravit a alokovat již dopředu peníze, které se díky masivnímu zadlužení českého státu v Evropské unii prostě na jedné straně vezmou z EU z toho tzv. společného krizového balíku 750 miliard EUR, který před několika dny schválili [6] vrcholní předáci evropských zemí v Bruselu, a na druhé straně se ty peníze přesunou na zvládání virové krize, tedy do zdravotních pojišťoven. A co se bude dít dál s těmi penězi?

Adam Vojtěch, ministr zdravotnictví ČR

Státní testovací laboratoře, které vzniknou ve státních a fakultních nemocnicích v ČR, budou muset vypsat výběrová řízení na dodavatele vakcín a testovacích sad na Covid-19, ředitel nemocnice či vedení fakultní nemocnice vypíše tendr a dodavatelem se nebude moci stát jen tak někdo, protože vakcíny na Covid-19 i testovací sady jsou cenným zbožím, kde rozhodují osobní kontakty, známosti politiků s představiteli farmaceutických firem, známosti v amerických farmaceutických firmách, viz. Andrej Babiš a jeho schůzka 12. června tohoto roku v Jevanech s představiteli americké farmaceutické firmy Novavax, anebo známosti v Číně, viz. letecké mosty se zdravotnickým materiálem z Číny v březnu tohoto roku, které zajišťoval Jaroslav Tvrdík a lidé okolo něho.

Covidová krize se stane největším farmaceutickým tunelem v dějinách Evropy

Nikdo jiný se těchto chystaných výběrových řízení nebude moci zúčastnit, protože nemá vybudované kontakty na výrobce vakcín a testovacích kitů. Jinými slovy, už teď je jasné, že zadávací podmínky těch tendrů budou takové, že je bude moci splnit jen úzká skupina již dopředu známých konkrétních firem, které na úrovni lobbingu a politiky mají kontakty na americké a čínské farmaceutické koncerny. Takže po výhře v tendru se peníze ze zdravotních pojišťoven přesunou do státních testovacích laboratoří, do státních a fakultních nemocnic, a odtamtud hned obratem do kapes soukromých dodavatelů, kteří přes známosti dodají státním laboratořím nedostatkové a enormně předražené vakcíny a testovací kity.

Očkování proti Covidu-19 se stane největším zlatým dolem na veřejné rozpočty za dlouhé dekády

Takže je naprosto jasné, proč se za rok 2021 zvednou odvody státu za státní pojištěnce skoro o dvojnásobek, protože ty vakcíny budou drahé, budou jen pro někoho, bude jich málo a bude jen pár dodavatelů, kteří budou mít kontakty a budou schopni dodávky omezeného množství vakcín zabezpečit. Právě proto je od samotného počátku virové krize v ČR vedena brutální kampaň ze strany státu proti soukromým testovacím laboratořím, protože tyto laboratoře se chovají tržně a kazí celý nachystaný plán, jak vyvést z toho bruselského balíku 750 miliard EUR co nejvíce peněz skrze státní pojištěnce a skrze tendry na zakázky státních testovacích laboratoří do soukromých kapes dodavatelů, rozuměj do kapes různých lobbistů a na ně napojených politiků.

Po 30 letech je obyvatelstvo už naprosto jalové, tupé a zcela apatické, takže tunely mají nový level, už se netunelují jen hotové peníze, ale už i státní rozpočty a mamutí úvěry na úrovni celé EU

V zemi, kde je 60% obyvatelstva státními pojištěnci, se tak v roce 2021 bude točit ve zdravotních pojišťovnách 150 miliard korun, na které si bude moci sáhnout ten, kdo má styky a kontakty na americké a čínské farmaceutické firmy. A kolik takových lidí v ČR je? Spočítali byste je na prstech jedné ruky. Takže, kamarádi politiků, šíbři, velcí kluci, kteří spolu mluví, se pohádkově napakují a českým občanům a českému státu zůstane sekyra, dluh na evropském monstr-balíku 750 miliard EUR, za který všech 27 zemí EU bude ručit společně a nerozdílně. A tupý občan volí pořád stejně, v každých volbách. Plať, občane, plať! Za tupost se platilo vždy, za všech režimů. za všech panovníků, za tupost se prostě platí.

Testování viru, ilustrační foto.

Díky tomu je možné zvýšit skokově z roku na rok odvody za státní pojištěnce skoro o dvojnásobek, a hle, nikdo si toho už v ČR skoro ani nevšimne, protože žába je vařená, ovečka je oholená a kulíšek s výrazem kreténa už řeší jenom lajky na profilu svého milovaného politika. Když chlápek otočí v obchodě kvůli hladu dvě koblihy a 15 tabulek čokolády, jde si sednout na dva roky stejně jako černoch, který znásilnil nezletilou dívku.

Když ale ve státě někdo připraví tunel pod záminkou covidové krize a navýší o dvojnásobek peníze de facto tunelované ze státního rozpočtu, skrze zdravotní pojišťovny a přes nemocnice a státní laboratoře do soukromých rukou dodavatelů pochybných a bůhví jak spolehlivých vakcín a bůhví jak nespolehlivých a kontaminovaných testů na covídek, tak si toho skoro nikdo ani nevšimne. Po 30 letech už je tak možné tunelovat i závazky států a veřejné rozpočty, skrze historku o covidové krizi.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář