JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

ŠOKUJÍCÍ, EXTRÉMNĚ RYCHLE NAKAŽLIVÝ PROCES ÚPADKU OBČANSKÝCH PRÁV A SVOBOD V ČR PŘIPOMÍNÁ ONKOLOGICKÉ BUJENÍ RAKOVINOVÝCH BUNĚK. PŘÍKLAD STATEČNÉHO MISTRA ODBORNÉHO VÝCVIKU, KTERÝ SE POSTAVIL NA ODPOR..TOMU CO SE STALO JE AŽ TĚŽKÉ UVĚŘIT!

ČESKO: Naše redakce včera obdržela dopis od mistra odborného výcviku na Střední škole zemědělské a zahradnické v Olomouci [1], který se již nemohl dál dívat na to, jak jsou studenti nuceni se špejlovat kvůli tomu, aby mohli chodit do školy a mohli se vzdělávat. Vzhledem k tomu, že mistr odborného výcviku se rozhodl vystoupit veřejně a rozeslal studentům, rodičům studentů, učitelům a vedení školy dopis, tak není důvod tajit identitu odvážného pedagoga, který se nebál vystoupit proti teroru ministerstva zdravotnictví a následně aplikovaným nařízením ministra školství. Pan Ondřej Pernička jako mistr odborného výcviku rozeslal email, ve kterém upozorňuje na celou záplavu nesmyslných kroků a opatření, která doprovází návrat dětí do škol na poslední 3 měsíce tohoto školního roku. Pan mistr je ve svém boji osamocen, ostatní učitelé se bojí problémů, bojí se potíží, třeba i vnitřně s panem Perničkou souhlasí, ale bojí se o ztrátu zaměstnání.

Web školy

V každé společnosti se nachází lidé, kteří vycítí situaci, kdy vládní opatření a samotná vláda už nemá morální právo dále vést zemi, protože už není v roli volených služebníků, kteří mají sloužit lidu ve volených sborech, ale je to obráceně, lid začíná sloužit politikům jako zdroj nekonečných příjmů do soukromých kapes politiků pod rouškou nekonečné covidové hysterie. Nákupy roušek, respirátorů, zakázky na ochranné prostředky, zakázky na testy, na výtěry, na vakcíny.

Za vším se schovávají soukromé společnosti, které vznikly teprve nedávno, na jaře minulého roku, jako jeden z dodavatelů testů pro školáky. A výsledky testů školáků vzbuzují podezření, ale na straně druhé radost. Z celkem 610 000 testů, kterými se čeští školáci v pondělí a ve čtvrtek testovali, bylo pozitivních jen 300 z nich [2]. Ano, čtete správně, jen 300 dětí ze 610 000 školáků, to je 0,49 promile ze všech vzorků.

Z více jak půl milionu testů vyšlo pozitivně jen 300 školáků! Skandál, anebo očekávaný výsledek, který ovšem naštval obchodníky s covidovou hysterií?

A hned se ozval řev, že to není možné, že by děti byly až tak zdravé, že to je tím, že testy nefungují. A proto je prý potřeba děti testovat PCR testy! My z těch dětí pozitivní pacienty uděláme, i kdybychom ty testy s pozitivitou si měli sami vyrobit! A to opravdu jde, PCR testy umí vyrobit pozitivitu díky cyklické polymeráze. Čím déle necháte vzorek v PCR testu cyklovat, objeví se pozitivita i u negativního člověka. Režim v ČR prostě potřebuje vykázat svým globalistickým páníčkům v Bruselu a v Londýně, že plní zadání na instalaci Velkého resetu ve společnosti.

LEPU test pro školáky z Číny

A tento plán vyžaduje, aby virus byl detekován všude, naprosto všude, aby potom následně naprosto všude mohly být zavedeny covidové pasy, kontrolní body, checkpointy u vchodů do prodejen, covidová komanda kontrolující na ulici lidi a jejich pasy v mobilech, to všechno bude zavedeno poté, co se ukáže, že virus je všude. Jenže, když nastane průser jak mraky a z více jak půl milionu školáků jich pozitivitu vykáže 300, nastává kolaps, plán globalistů dostává trhlinu. A proto přichází na záchranu PCR. A v tomto chaosu a teroru najednou přichází pedagog a staví se na odpor. Pojďme si ocitovat email, který rozeslal studentům, rodičům a vedení školy. Tučným písmem jsme v redakci zvýraznili nosné body v dopisu, které by neměly ujít pozornosti. Gramatické úpravy jsme v dopisu neprováděli.

Postavil jsem se na odpor

Původně jsem Vás nechtěl zatěžovat, nikdy jsem nikde nic nepsal ani do komentářů. Ale asi nastal čas! Nechci jen tlachat a komentovat. Takže jsem mistr odborného výcviku na střední zemědělské škole Olomouc. Zítra jdu na kobereček, jelikož mi blokli školní komunikační kanál, tak počítám, že je rozhodnuto o mém konci. Co se stalo? Nemohl jsem dál, z toho co se děje proto jsem veškerým kontaktům, což jsou žáci, učitelé a rodiče rozeslal E-mail, aby věděli že mají někoho kdo se za ně postaví a s kým mohou projevit odpor. Házení perel sviním. Mohl jsem sice testy obcházet a tak dále, ale to by bylo jen mlčení a tím pádem souhlas. Rozhodl jsem se tedy že informuji všechny za cenu vyhazovu.

Chtěl jsem tam jít raději zítra s právníkem, ale takhle narychlo to nevyřeším. Již jsem svůj příběh konzultoval s panem Naxerou a poslal i jinam E-mailem. Ředitel mi jen říkal cosi ve smyslu že jsem se zbláznil, že jsem veřejně činná osoba a že manipuluji s ostatními. Tak nevím co, čekat a jak postupovat. Udělal bych to znovu jen bych některé věci napsal lépe a bez chyb. Nespal jsem vůbec a moc jsem neviděl na monitor. Posílám níže text E-mailu. Co mi za to hrozí? V té dnešní demokracii? Níže text co jsem rozesílal, jen jsem odstranil některé chyby, diakritika a tak, za což se stydím no, ale už jsem na to fakt neviděl.

S přátelským pozdravem

Ondřej Pernička

Dopis rozeslaný studentům, rodičům a vedení školy

Dobrý den, vážené kolegyně a kolegové, rodiče a žáci.

Nejsem velký spisovatel, ale zkuste to prosím přečíst pokud jste již nepodlehli masmediální lobotomii. Covid19 The Great Reset (ministr Havlíček velký fanda) jede v plném proudu. A my máme nyní povinně testovat žáky neschválenými testy 2x týdně? Testy které obsahují kdo ví co? A co se snaží za každou cenu dostat lidem do nosu? Testy, které zachytí jen jedince co mají příznaky? Kdo má příznaky nechť tedy zůstane doma! Pro ty, pro které se stal Covid 19 náboženstvím, tak zajisté ví, že nejvíce viru se daří ve střevech, proto by nejraději našim dětem, naší budoucnosti dělali rektální testy. Dle slov našeho úžasného nového ministra Arenbergera by to bylo v mnohých případech jednodušší (osobní preference?). Dámy sice budou tvrdit že né, ale i oni občas upustí větříky. A ano všichni víme že to spodní prádlo a kalhoty nezastaví (Trochu nevhodné, ale pro uvědomění si absurdity této šaškárny asi potřebné). Pokud tedy chcete tuto hru hrát pořiďte si nějaký respirátor i na spodní partie.

Netvrdím že nemoc není, snad všichni se s tím již setkali a není to nic, o co je třeba stát. Bohužel je to vše účelové a ten netopýr odněkud vylétává a budou vylétávat další a další. Kdyby to, ale bylo tak strašné tak to by ti naši mocipáni ani neopouštěli své vily ne? A co jejich děti a děti soudců? Ti nemusí ani nosit respirátory ani se testovat. A víte proč oni nemusí? Jedná se údajně o ucelený kolektiv, který se nemění. Pořád nic? Nedochází? Asi moc dobře ví co na tento druh chřipky účinkuje, nebo to není tak zlé. Kdo jiný by se měl bránit než naše elita (jelita)? Na rovinu dnešní školství se setkává s ohromnou kritikou co se týče jeho kvality a nyní máte šanci rodičům, žákům i sami sobě dokázat že si ta pracovní místa zasloužíte. A kdyby šlo jen o peníze, tak víte jak se naše vlast Česká Republika zadlužuje? Kdo to bude splácet? Testy nejen že škodí, ale také nejsou zadarmo? Viděli jste instruktážní video na ty naše slavné testy? Biohazard materiál do komunálního odpadu? To je neuvěřitelný. Nemám zájem se na tomto podílet.

Víte v rámci globalismu a EU je nám pořád něco podsouváno. Řešíme nepodstatné věci jako je snad 50 druhů pohlaví a elektromobily, migrační kvóty… Nejsem rasista ani příslušník skupin potlačujících lidská práva a menšiny, ať si každý dělá co uzná za vhodné pokud tím neubližuje jiným. Přidejte se! Chcete se na sebe ještě někdy podívat do zrcadla? Podívat se dětem do očí? Chcete aby na vás byly hrdí a měli šťastné dětství jako dřív (šťastné v rámci možností, ty jejich mobily a sociální sítě to je katastrofa). Nebo chcete pro ně budoucnost, kde bude vše tak zatíženo obřími daněmi že si to nebudete moci dovolit, kde téma tradiční rodina bude tabu, kde budou na denním pořádku teroristické útoky a znásilňování vašich dětí, kdy pachatelé dostanou menší trest než Vy co se proti tomu ohradíte? Viz. případy z poslední doby. Za větu: Jak jim chutná vlastní medicína. Dobrá práce??? Se u nás fasují 6 leté tresty? V našem západním vzoru Německu za fotku jídla také odnětí svobody a ohromná pokuta atd… To je ta demokracie? To se Vám líbí?

Výborně gratuluji lobotomie byla úspěšně provedena. Těm kteří s tím co se na nás chystá nesouhlasíte, tak to dejte najevo, naučte se říkat NE! Ano lidé budou umírat budou to házet na hlavu nám, ale pravda musí zvítězit. Doporučuji video na You Tube, kanál: svobodný vysílač a video s názvem: Autentické svědectví o stavu zdravotnictví a společnosti v době C19. Autor má (měl) v nemocnici maminku, takže žádný HOAX jak se dnes pravda označuje. Upřímně je mi z toho všeho zle. Takže bojujme za naše děti, za naši budoucnost. Společně toto globální šílenství ještě můžeme zastavit. Nepodílejte se na protiústavním jednání jako je testování a upírání volného dýchání. Dříve byli Norimberské procesy, věřím že se budou opakovat, tak zvažte na kterou stranu se přidáte. Problém lidí je že dokud se jich to osobně netýká nebo si to zatím neuvědomují tak to neřeší.

Zastavme to než bude pozdě. Nezapomínejte že mlčení je souhlas. Pokud je nás více, a chtěli by nás zničit, tak můžeme založit soukromou školu. Prostory bych měl kousek od Olomouce. Závěrem. Tuto práci mám rád, i když někdy opravdu stojí za to. Taky jsem nebyl svatý a v dobrém vzpomínám na učitele/ky, kteří nademnou nezlomili hůl. Tak ji prosím teď nelamte nad naší budoucností našimi dětmi. Když to vzdáme nyní, už asi nebude cesty zpět. Vím, že máte strach se tomu postavit, máte strach, že přijdete o práci. Ale následky naší laxnosti mohou mít nedozírné následky. PS: pro odlehčení: já vím, mě se to povídá já nemám co ztratit nemám manželku ani děti… tak i takovou pravdu jsem už slyšel. Ale od doby, kdy existuje kouzelná věc jako je seznamka a zelená karta (mocný nástroj) tak i takový prostoduší lidé jako já si mohou manželku dovolit.

S přátelským pozdravem

Ondřej Pernička

Ztráta občanských práv a svobod v demokracii připomíná onkologické bujení rakovinových buněk

Takovéto odvážné pedagogy potřebuje české školství. Každý učitel musí nové generaci předávat nejen vědomosti a náplně osnov, ale i něco, co v těch osnovách nikdy nebude, lásku ke svobodě, k vlasti a k principům demokratické společnosti, kde člověk musí být důstojným obrazem celé společnosti a jejího charakteru. Ve chvíli, kdy řev a jekot společnosti začíná nadřazovat zájem vyděšeného davu nad lidská a občanská práva jedince, v takovém okamžiku se zdravá demokratická společnost překlápí jako buňka do rakovinového a onkologického bujení. Rakovina je proces, kdy nemocná buňka neumírá, ale začíná se v nekonečném počtu množit a každá taková buňka se rozdělí jen znovu na nemocné a rakovinové buňky. Nikdy z nemocné buňky už nevznikne buňka zdravá. Přestože toto ví každý lékař, naprosto to netuší politici, že totéž platí pro demokracii a svobody člověka.

Sada výtěrových špejlí

Chorobné procesy ve společnosti, útlak, útisk a teror se množí ve společnosti jako rakovinové bujení. Jedinec už nežije ve zdravém organismu demokracie, ale nachází se uprostřed rakovinového bujení, kde šílené davy tupých lidí stojí fronty na vakcíny, po kterých starší lidé umírají, mladší nemohou spát a slyší cizí hlasy. Vidí davy šílených násilníků na ulici, kteří napadají lidi bez roušek. A vzor vidí v policii, která lidi bez roušek povaluje na zem. A když se jdou děti testovat a ze 610 tisíc testů je pozitivních jen 0,49 promile, začnou se testy prohlašovat za nespolehlivé, protože se nedostavil výsledek, který byl objednán, pardon… eh, chci říct očekáván. Rakovina nutí zdravé buňky se překlopit do onkologických buněk a zkazit se.

Úpadek občanských práv a svobod je nakažlivý proces, který se šíří do celé společnosti, která včera byla ještě normální a zdravá

To samé platí o lidech. Když vystavíte svobodnou společnost působení rakovinových procesů kultivované a podněcované virové hysterie, i rozumní lidé se překlopí, najednou je nepoznáte, zešílí. Rakovina prostupující demokracií je pohltí. Stávají se z nich Svědci Covidovi. Už si s nimi nemáte co říct, nepoznáváte je, ruku byste jim už nepodali. Přesně takto se chová v těle rakovina. A přesně takto globalisté nasadili rakovinu do našich národů, která ničí svobody a lidská práva, a to v plošném a neuvěřitelném měřítku, kdy přestávají svobodu chránit i zákony a dokonce i Ústava. Vidíme to všude, ve všech západních zemích. Čelíme zdrcující likvidaci našich svobod ze strany světových sionistických procesů globalizace.

Člověk už nebude mít jméno, ale jen záznam – Negativní, nebo Pozitivní

Čeká nás Brave New World po Velkém resetu, čeká nás Sociální kredit, bezhotovostní společnost, nepodmíněný příjem, digitální ekonomika, omezení pohybu obyvatelstva na nezbytné minimum a všeobjímající kontroly, checkpointy, sledování, trasování, testování a očkování. Tedy jen do chvíle, než si lidé dobrovolně na sílu nechají nastřelit čip, který z člověka udělá účetní a trvale sledovanou položku globalistické bilance zbytných lidských zdrojů, které jsou na obtíž. Tomuto procesu globalizace čelí otevřeně jen pár lidí, kteří najdou odvahu obětovat i svá zaměstnání. Uznání patří všem pedagogům, kteří se nebojí tomuto procesu redukce lidské důstojnosti na položku výtěrového testu a záznamu o vakcinaci takto otevřeně odporovat.

-VK-

Šéfredaktor AE News

 

Zdroj: https://aeronet.cz/news/postavil-jsem-se-na-odpor-mistr-odborneho-vycviku-na-stredni-skole-v-olomouci-se-uz-nemohl-dal-divat-na-spejlovani-rozeslal-protestni-dopis-na-vsechny-strany-se-svym-nesouhlasem-s-testovanim/

Odeslat komentář