JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Šokující informace s děsivým dosahem! Sudetoněmecké pohraničí je postupně připravováno na obnovu německého zřízení, Facebook začal uživatelům – cizincům v okolí Liberce označovat jejich lokalitu jako Reichenberg. Polští vojáci si zřizují checkpointy na českém území. Velká globalistická neomarxistická revoluce je v plném proudu!

ČESKO: Rok 2020 je v okultní rovině rokem Dvou zmijí. Jistě mi dáte za pravdu, že tento rok je opravdu hrozivý, děsivý a plný nepochopitelných procesů namířených proti logice, donedávna normálnosti, přirozenosti, prostě se zdá, jako kdyby se všechno a všichni zbláznili. Ne, není to jen pocit, je to součást plánu. Jistě si i pamatujete, že jsem hovořil o tom, že v USA se schyluje k vypuknutí socialistické revoluce, která ovšem přijde do USA se zpožděním cca. 100 let po té ruské, bolševické, nebo chcete-li sovětské v roce 1917.

Revizionismus a sílící nacistický resentiment Facebooku.

Hlavním garantem tohoto procesu v USA přitom nejsou tamní komunisté, ale tzv. liberálové, kteří se ovšem za dlouhé dekády zradikalizovali do takové míry, že u nich můžeme pozorovat natolik bolševické procesy řízení a myšlení, které nebyly k vidění ani v Sovětském svazu po roce 1917. Každopádně v roce 2020 se nebude budovat zářný zítřek komunismu, ale konceptuální diktatura neomarxismu, který prosazuje genderovou, rasovou a sociální rovnost. Rok 2020 je proto rokem revolučním, který nám přinese Velkou neomarxistickou revoluci. A součástí této revoluce bude likvidace národních států mohutná vlna revizionismu a nacistického resentimentu.

Facebook potichu začal vybraným uživatelům Liberec označovat německy jako Reichenberg

Naše čtenářka, která pochází ze Slovenska, nám poslala do redakce upozornění na velice děsivé zjištění na Facebooku. Žije a pracuje v České republice kousek od Liberce a včera shodou okolností si kontrolovala zabezpečení Facebooku a svá připojená zařízení k účtu. Jaké to bylo překvapení, když zjistila, že Facebook jí hlásí, že její počítač a tablet jsou připojeny přes IP adresu jakéhosi německy znějícího města v České republice. Ne, není to omyl.

Facebook totiž naší čtenářce ukazuje její IP adresu z Liberce, jenom místo názvu Liberec sociální síť Facebook používá sudetoněmecké označení Reichenberg. To je možné jenom v Česku, protože jistě znáte moje přísloví, že Česko snese fšecko, a toto si můžete přidat do seznamu jako další příklad neuvěřitelného chucpe. Globalisté už nic ani nezakrývají, je jim úplně jedno, co si kdo o tom bude myslet. Je to prostě mohutný proces revizionismu, který byl spuštěn právě teď v roce 2020.

Klikněte na obrázek pro zvětšení.

Máme v Liberci řadu čtenářů a požádali jsme je o prověření a zjistili jsme zajímavé věci. Pokud se jedná o české uživatele Facebooku, potom jejich lokalita v Liberci se na Facebooku zobrazuje korektně česky jako Liberec. Ale pokud se v Liberci na Facebook přihlásíte jako cizinec, který si vytvořil účet na FB mimo území ČR, potom vás Facebook považuje za cizince na území ČR a místo Liberec se vám v bezpečnostním profilu objeví Reichenberg, protože Facebook si myslí, že tento sudetoněmecký název města je pro vás jako cizince lépe pochopitelný než Liberec, přičemž cizincům je možné už rvát do hlavy, že jde o Reichenberg, protože cizincům je to obvykle úplně jedno, nezajímá je to, takže na ně to Facebook zkouší.

Muslimský starosta Londýna zřídí komisi na odstraňování soch a jejich nahrazování jinými, které lépe vystihnou diverzitu města

Českým uživatelům Facebooku v okolí Liberce si to Zuckerbergova firma ještě netroufne podsunovat jako Reichenberg, takže tam je to ještě Liberec. Ale jak dlouho? A dámy a pánové, tohle je m.j. i práce Mikuláše Mináře, jeho Milionu chvilek a jejich jáhna ze Sudet [1]. To je důsledek procesů zapáchajícího rybníka v Praze. Odrazem tohoto rybníka jsou potom zvolení zástupci jako jsou Ondřej Kolář, Zdeněk Hřib, Pavel Novotný, nebo právě Mikuláš Minář, Tomáš Roll a další figurky od chvilkařů.

Jestliže přivítáte na Letné během demonstrace Milionu chvilek na pódiu římsko-katolického jáhna slovy, že je ze Sudet, tak se nemůžete divit, že o rok později nosatý Facebook už přejmenovává Liberec zpátky na Reichenberg. Určitě jste zaregistrovali, že v posledních dnech došlo v Londýně i v Praze k útokům proti sochám Winstona Churchilla. Demonstranti za práva černochů, převážně mladí běloši do 30 let, pomalovávají sochy britského ex-premiéra nápisy, že byl rasista.

V Londýně i v USA dochází ke strhávání soch bývalých britských lordů označovaných za rasisty, ve Virginii a zejména v Richmondu davy strhávají sochy bývalých a údajných obchodníků s otroky. Muslimský starosta Londýna pákistánského původu Sadiq Khan již oznámil [2], že ustanoví komisi k přehodnocení soch v Londýně, aby lépe odrážely rasovou diverzitu města. Proto se dá očekávat, že muslimský starosta Londýna začne odstraňovat sochy britských admirálů, kteří využívali otrockou práci v britských koloniích a Britové přijdou o řadu soch svých slavných předků.

A kdo bude ty sochy odstraňovat v praxi? Muslimové nebo černoši? Ale kde že, co vás nemá. Bude je strhávat bílá neoliberální mládež, která byla vychována v inkluzivním a multikulti školství, kde bílí musí líbat nohy černochům. Ta videa jste možná viděl, jak bílá zdegenerovaná mládež padá na zem a líbá nohy černochům.

Nepřítel zdegeneroval bílým elitám na západě jejich vlastní děti, a ty jim teď zakroutí krky

Toto je všechno důsledek toho, když nosatý nepřítel vychová v systému školství vaše děti. Vyrostou z nich neoliberálové, kteří nenávidí vlastní bílou rasu, nenávidí své vlastní bílé předky, své vlastní bílé hrdiny, vojevůdce, vlastní legendární elity. Tyto vychované a odrostlé děti obdivují černochy, protože jsou urostlí a mají sílu, obdivují homosexuály, protože jsou citliví a pozorní, obdivují všechno, co není na fosilní paliva, a za potravinu budoucnosti považují sóju, která blokuje v mužském těle produkci testosteronu. To strhávání soch v Londýně a ve Virginii, za to nemůžou dobyvatelé, okupanti, ruská armáda, ani žádný jiný nepřítel.

Pohlednice z Reichenbergu.

Za to mohou jenom a pouze jejich vlastní bílé děti, které si bílé elity ve Velké Británii a v USA nechali vychovat od útlého dětství až do dospělosti nosatým nepřítelem, sionistickými procesy řízení na 1. prioritě ve školství a vzdělávání. Dům Sion zajistil zdegenerování výchovy dětí bílého nepřítele. A tyto zdegenerované populace bílých dětí zakroutí svým rodičům a vlastní kultuře a historii krkem. A udělají to bez jediného mrknutí oka, dámy a pánové. Pro ně, pro tuto bílou chátru, kterou můžeme označit za “White Trash” (bílý odpad), jsou všechny tyto destrukční procesy naprosto přirozené. Nevidí v nich nic špatného.

Bílá neoliberální mládež ničí odkazy předků vlastní země, sojová generace nenávidí vlastní rasu, vlastní původ, vlastní pohlaví, svoji vlastní existenci

Tato bílá chátra byla od útlého dětství vychována k tomu, že bíla rasa je podřadná, může za veškeré zlo na této planetě, utlačovala všechny ostatní rasy, válčila, kolonizovala, dobývala, zabírala území, a to všechno bylo hnusné, nekorektní, rasistické a je třeba s tím skoncovat, je třeba zlikvidovat sochy, pomníky, monumenty osvoboditelů v Praze, monumenty britských premiérů, kteří zachránili Velkou Británii před nacisty, mění se názvy českých měst zpátky na sudetoněmecké názvy, osvoboditelé se označují za okupanty, Vlasovcům a kolaborantům s nacisty se v Praze otevírají pomníky, německý voják už nemá vinu na vypuknutí II. sv. války sám, ale rozhodnutím Evropského parlamentu ze září minulého roku už za to může i ruský voják.

Bílá mládež v čele průvodu za práva milovaných černochů.

Všechno se začíná relativizovat s cílem mohutného poválečného revizionismu, který pomalu překreslí Německo jako zemi, která chránila demokracii a evropské hodnoty. A nemůžete se potom divit, že v české poslanecké sněmovně se konceptuálně slepí poslanci z alternativy připojují k podpoře usnesení na obranu nacistického státu Izrael, který anektuje cizí území na Blízkém Východě stejně, jako to dělala III. Říše v roce 1938. Chápete?

Ten proces revizionismu je jako mor, který prosakuje a prorůstá do všech vrstev západní civilizace. Dům Sion tento proces kultivoval celé dekády na 1. až 5. prioritě všude a ve všem. A teď v roce 2020 probíhá sklizeň sadu, sklizeň toho, co Dům Sion tak dlouho usilovně pěstoval. Západ se nepoučil ze II. sv. války ani co by se za nehet vešlo. Nepoučil se ani východ, který znovu je přitahován k západu a k procesům degenerace. Takže, v roce 2020 se nemůžete divit, že už mizí Liberec a objevuje se Reichenberg.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář