JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Šokující odhalení na transparentním účtu Okamurova hnutí! V roce 2010  Martin Pecina jako ministr vnitra za ČSSD řídil protiextrémistické razie a soudní rozpuštění vlastenecké Dělnické strany, dnes finančně sponzoruje Okamurovu SPD! Podle všeho míří na kandidátku na podzim. Na transparentní účet poslal Pecina SPD rovných 20 000 korun podobně, jako posílají jiní kandidáti SPD své příspěvky před podzimními volbami na své kampaně!

ČESKO: Redakce Aeronetu byla z našich důvěrných politických zdrojů upozorněna na největší chystanou bombu na politické scéně tohoto roku. Bývalý ministr vnitra za ČSSD, který se v letech 2009 a 2010 podílel na řízení rozkladných operací ministerstva vnitra s krycími názvy Power 1 a Power 2 s cílem rozbití a následného soudního rozpuštění Dělnické strany Tomáše Vandase, zřejmě podle všeho míří na jedno z čelních míst některé z podzimních kandidátek SPD. Informaci máme potvrzenou z několika zdrojů uvnitř SPD, mimochodem od stejných zdrojů, které nás již před 5 měsíci informovaly o vysoce tajném vyjednávání Terezy Hyťhové s Trikolorou.

Podle těchto informací se počítá s Martinem Pecinou jako se zkušeným politikem z ČSSD, který v Lidovém domě strávil celkem 4 roky, ale předtím v 90. letech byl členem ODS, na jedno z míst na kandidátce SPD na podzim. Martin Pecina po skončení působení v ČSSD kandidoval za stranu SPOZ jako nestraník a nyní se podle našich informací chystá jeho návrat do politiky pod křídly SPD.

Výpis transparentního účtu SPD

Zatím není jasné, jestli Martin Pecina vstoupí do SPD podobně jako Jaroslav Foldyna, rovněž bývalý kádr z ČSSD, anebo jestli bude Pecina figurovat na některé z podzimních kandidátek SPD jako nestraník. V každém případě tuto naší šokující informaci potvrzuje jeden zásadní důkaz. Tímto důkazem je finanční sponzorský dar ve výši rovných 20 000 Kč, který Martin Pecina zaslal na transparentní stranický účet SPD dne 27. července 2020.

V bankovní transakci ve zprávě pro příjemce je uvedeno číslo 09071968, což znamená 09. 07. 1968 a jak najdeme snadno na internetu, je to datum narození toho Martina Peciny, který byl ministrem vnitra ve dvou úřednických vládách, nejprve v té Fischerově vládě od května 2009 do července 2010, a potom v té Rusnokově od července 2013 do ledna 2014. Nejedná se tedy o shodu jmen nějakého jiného Martina Pecina, ale doopravdy náš zdroj má pravdu, bývalý ministr vnitra za ČSSD, který se osobně zasloužil o rozbití Dělnické strany, míří na kandidátku SPD a posílá Okamurově hnutí 20 000 korun. Nejprve si pojďme shrnout fakta a kulíšci ať raději dále nečtou.

Ministr vnitra za ČSSD, který zařízl vlasteneckou Dělnickou stranu, sponzoruje SPD. Podle všeho míří na kandidátku na podzim

Dne 27. července zasílá Martin Pecina na transparentní účet SPD [1] sponzorský dar ve výši 20 000 Kč.  Martin Pecina je ovšem bývalým ministrem vnitra v letech 2009 až 2010, ale rovněž v letech 2013 až 2014. Z pozice ministra vnitra ve Fischerově vládě v letech 2009 až 2010 se podílel na likvidaci tehdejší Dělnické strany. Zmíněné vnitrácké akce s krycími názvy Power 1 a Power 2 spočívaly ve stíhání lidí za plakáty, samolepky, jednalo se o obrovské policejní razie zakuklenců se samopaly.

Probíhalo zatýkání tzv. extrémistů, ve skutečnosti tátů od rodin chránící své rodiny v blízkosti dodnes vyloučených lokalit v ČR, a výsledkem bylo kompletní rozprášení Dělnické strany. Ministr Pecina tehdy počátkem roku 2010 v rozhovoru pro Bakalovo Aktualne.cz se spokojením uvedl, že Dělnická strana je vyřízená, a že pokud se pokusí znovu obnovit pod jiným názvem a bude pokračovat v podobné činnosti, že po ní půjdou znovu a za pomoci soudů ji znovu rozpustí. Děsivý rozhovor s Pecinou si přečtěte zde, ať víte, jaký kvalitní a další bývalý kádr z ČSSD má namířeno do SPD.

Martin Pecina, bývalý ministr vnitra

Další věc je mnohem pikantnější, protože s Martinem Pecinou se znovu počítalo na vnitro v rámci nahrazení Jana Hamáčka v případě rozpadu vlády a nutnosti ustanovení úřednické vlády Milošem Zemanem v červenci 2019, a to s ohledem na spor kolem Antonína Staňka a ministerstva kultury. Martin Pecina je totiž politický kůň Miloše Zemana, který podporuje SPD.

Ještě v 90. letech byl Martin Pecina členem ODS, poté 4 roky členem ČSSD, poté jako nestraník za SPOZ a nyní krátce před podzimními volbami do krajů a do senátu posílá SPD rovných 20 000 korun podobně, jako jiní členové SPD již posílají na své vlastní kandidatury. Více informací o Martinu Pecinovi najdete zde.

Dovnitř SPD se nasunuje skoro každý, kdo v minulosti něco znamenal v ČSSD a v Lidovém domě

Opravdu by mně zajímalo, kde SPD bere tu drzost označovat Terezu Hyťhovou jako přeběhlíka, když jen před pár týdny Jaroslav Foldyna přeběhl do SPD rovnou z ČSSD, ale toho jako přeběhlíka neoznačují, ba co víc, na transparentní účet SPD posílá prověřený kádr a kůň Miloše Zemana a Jiřího Rusnoka finanční příspěvek, který se náramně a hodně svojí výší podobá příspěvkům ostatních kandidátů SPD na své volby v regionech. Má stále ještě SPD právo se nazývat protisystémovou stranou, když ji začínají sponzorovat totálně prosystémoví hráči?

Martin Pecina, velký bojovník proti tzv. extrémismu jako bývalý ministr vnitra, nyní sponzoruje hnutí, které je ve čtvrtletních zprávách téhož vnitra opakovaně označované jako extrémistické?! Ty vole, to nevymyslíš! Větší nehoráznou drzost ve vztahu k vlasteneckým voličům SPD už člověk neviděl. Martin Pecina neposílá 20 000 Kč hnutí SPD jen tak. Pravděpodobně bude za SPD kandidovat jako lídr, nejhůře dvojka na kandidátce, tedy v hledáčku může být i role hejtmana některého z krajů (např. sev. Morava), nebo se jedná o jeho kandidatuře do senátu s podporou SPD. Všechny ostatní příspěvky v podobné výši okolo 20 až 40 tisíc korun mají stejné popisy, tedy “Příspěvek na kampaň” v rámci celorepublikové kampaně a celorepublikového řízení kampaně, takže to lecos naznačuje.

Martin Pecina během volební kampaně ČSSD

Jenže, to zdaleka není všechno. V únoru tohoto roku jsme přinesli informace [2] o rozkolu uvnitř Národní domobrany, který nakonec vedl k odchodu zakladatelky Nely Liskové. Hlavním jádrem sporu se stalo postupné vytěsňování úlohy Nely Liskové v Národní domobraně poté, co vedení uskupení a hlavní velitel Marek Obrtel zaujali velice smířlivý postoj k novele Zákona o braních z dílny ministra vnitra za ČSSD Jana Hamáčka, kterým se na území ČR staví činnost domobran mimo zákon, pakliže tím má někdo na mysli domobranu s právem chránit svůj životní prostor a státní hranice se zbraní v ruce. Nela Lisková postupně odhalila šokující informace o tom, že vedení Národní domobrany navázalo kontakty s lidmi z SPD a za uzavřenými dveřmi spolu vyjednávají o možném nasazení velitelů Národní domobrany na kandidátky SPD.

Politické námluvy mezi Národní domobranou a SPD už mají první vlaštovky na transparentním účtu

Jaké to bylo překvapení, když v souvislosti s prohlížením transparentního účtu kvůli Martinu Pecinovi jsme narazili i na dar ve výši 300 Kč od jistého Jiřího Leštiny. Ve zprávě pro příjemce je informace, že je to dar pro kandidáta SPD Lubomíra Pána. Pokud nevíte, kdo je to Jiří Leština, tak to je právě jeden z velitelů Národní domobrany, který figuroval v kauze vyštípání Nely Liskové z této organizace letos v únoru.

Příspěvek ve výši 300 Kč rozhodně nelze označit za indicii, že by Jiří Leština za SPD kandidoval, to je myslím zcela vyloučené, ale pouze se ukazuje, že jak velitelé Národní domobrany, kteří měli velice vlídná slova pro Hamáčkův zbraňový zákon, tak i samotná SPD se naprosto nepochopitelným způsobem nechávají přitahovat bývalými kádry Lidového domu, až se z toho tají dech. Z celé SPD se tak pomalu stává “béčko” ČSSD se vším všudy, protože tímto tempem bude za chvíli v SPD vice socialistů než… než vlastenců.

Martin Pecina po jednání vlády odpovídá na dotazy novinářů

Jen před pár týdny naprosto nepochopitelně a šokujícím způsobem hlasovala SPD zcela jednomyslně pro ustanovení stálé parlamentní komise proti hybridním hrozbám, o což usiloval Jakub Janda z Evropských hodnot od roku 2015 a pořád bez úspěchu, až v roce 2020 se to povedlo s jednomyslnou podporou SPD, která hlasovala pro ustanovení komise společně s TOP 09 a celým Demoblokem. Počátkem roku pro změnu SPD hlasovala pro Hamáčkův zbraňový zákon, který byl nakonec přijat a došlo tak k likvidaci domobran, tedy jejich hlavní činnosti, tedy k ozbrojené ochraně státu a životního prostoru vlastními zbraňovými prostředky.

Takže to celé vypadá naprosto bizarně, až doslova jako sci-fi. Hnutí, které sebe nazývá jedinou vlasteneckou stranou v ČR se obklopuje bývalými politiky a teď už i vysokými bývalými kádry ČSSD, kteří před 10 lety řídili likvidační operace proti vlastenecké Dělnické straně. Ty vole, tohle nevymyslíš ani v té nejzkorumpovanější banánové republice, to už ani nelze nazvat za chucpe, to je masakr vlastenectví motorovou pilou. Teď už jenom čekám, kdy se na transparentním účtu SPD objeví dar od Open Society Foundations z Londýna. Čím více razíte globál politiku, tím více vás zaplavují penězi. Čím více bojujete proti globalizaci, tím horší a horší situaci máte s tím, abyste vůbec přežili další měsíc, aby vás neumlčeli, abyste mohli dál působit. Ten kontrast doufám všichni vidíte.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář