JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Šokující video pro rodiče odhaluje, že děti nosící roušky jsou plánovaně tráveny obrovskými objemy CO2, což vede u menších dětí k poruchám vývoje mozku a k neurální hypoxii! Výbušné video z USA je mazáno na všech sociálních sítích, YouTube i Facebook video mažou jako vzteklí psi, sionistická tisková agentura AFP se snaží test s měřícím přístrojem na CO2 zdiskreditovat nepřesností přístroje, taiwanský výrobce přitom vysoce přesný přístroj dodává pro potřeby nemocnic na Taiwanu pro kontrolu před rizikem úniku CO2 z plynových lahví! Po zhlédnutí videa pošlete Prymulu i s rouškami do háje a už nikdy je dětem nenasadíte! (VIDEO)

Redakce Aeronetu byla s velkým zpožděním upozorněna na obrovsky výbušné video z USA, které odhaluje neuvěřitelné dopady nošení roušek na zdraví člověka a především dětí. Americký publicista Del Bigtree totiž na svém a dnes již smazaném YouTube kanálu The Highwire publikoval počátkem července výbušný pořad, ve kterém na svém synovi Everovi testoval měřící přístroj na detekci úniku CO2 z produkce taiwanské společnosti AZ Instrument Corp. Del Bigtree je totiž velkým odpůrcem toho, aby děti v Texasu nosily roušky, což je mandatorní nařízení pro všechny děti od 10 let věku a starší osoby, které musí povinně nosit roušky, zatímco ale zfanatizovaní američtí rodiče dětí dávají roušky i batolatům v rámci dobrovolnosti.

Tento typ čínských roušek se v ČR distribuují seniorům. Objem CO2 uvnitř roušky po půl minutě přesahuje všechny americké bezpečnostní normy. Více než 9000 ppm CO2 v roušce, téměř dvojnásobek mezní bezpečnosti.

Před těmito praktikami varují američtí pediatři, kteří upozorňují, že u malých dětí je jakákoliv forma zakrývání jejich úst vysoce nebezpečná, protože malé děti na 1. stupni a předškolního věku potřebují vysoký objem kyslíku po celý den pro zdravý vývoj mozku. Pokud však děti musí často anebo dokonce trvale během vyučování nosit roušky, a trvá to dny, týdny, nebo měsíce, může dojít k nezvratnému poškozené vývoje mozku v důsledku  neurální hypoxie.

BANOVANÉ VIDEO: Měřící přístroj z Taiwanu pro nemocnice odhalil, že americké děti se nošením roušek a respirátorů přiotravují obrovskými koncentracemi CO2

Del Bigtree se tak rozhodl, že toto měřící zařízení zakoupí a vyzkouší jej na svém synovi. Video jsem přeložil do češtiny a opatřil českými titulky, takže sami se podívejte, o co se jedná. Americké předpisy o bezpečnosti práce totiž jasně stanovují, kolik částic CO2 na milion jiných částic (ppm) způsobuje jaké projevy v lidském organismu. Del Bigtree s hrůzou zjistil, že již po několika sekundách jeho syn má v respirátoru třídy N-95 tak obrovské objemy CO2, které jsou dalece za hranou bezpečnosti amerických směrnic pro zdravotní bezpečnost a výkon práce.

Další testy provedl s obličejovým štítem a dokonce i s šátkem. Naměřené hodnoty jsou naprosto šokující a jsou zcela za hranou zdravotní bezpečnosti. Dítě, které nosí respirátor, se tak plánovaně a samo intoxikuje oxidem uhličitým a objem CO2 dalece převyšuje americké předpisy o bezpečnosti práce. Naprosto šokující video vyvolalo obrovský poprask a odveta přišla okamžitě.

Video s českými titulky

YouTube smazal Del Bigtreeovi jeho kanál, nejen toto video, ale úplně celý kanál, takže ten se přestěhoval na BitChute [1], ale to zdaleka není všechno. YouTube, Facebook i Twitter začaly mazat toto video jako vzteklí psi, z počátku pouze video lidem mazali a jinak nic, ale v polovině srpna došlo k přitvrzení, protože lidé video znovu reuploadovali. Takže lidé začali hlásit, že Facebook a YouTube mažou celé účty lidem, kteří video nahráli. Takhle vzteklá reakce sionistických sociálních sítí (SSS) byla naposledy k vidění v kauze Tommyho Robinsona, přezdívaného Voldemort, aby se lidé na YouTube a Facebooku vyhnuli smazání účtu, protože pouhá zmínka o tomto britském aktivistovi obvykle vede ke smazání celého profilu na sociálních sítích.

Dokonce i šátek zadržuje spoustu CO2

Totéž se nyní začalo dít okolo tohoto videa, které prostě naprosto jasně a i laikům ukazuje, jaké zlo představují roušky. Jenže, mazat video sionistickým sociálním sítím (SSS) nestačí. Znovu se objevila sionistická agentura AFP a začala vysvětlovat a uvádět prý na pravou míru [2], že to video je zavádějící, přístroj je prý nepřesný a další tak sprosté lži a kecy, že člověk by se musel stydět, ale AFP jako sionistická agentura nemusí.

Video bylo okamžitě smazáno ze sociálních sítí a šíří se pouze načerno a na alternativě partyzánským způsobem. V čele tažení proti pravdě je sionistická tisková agentura AFP

Tisková agentura AFP je druhou největší světovou tiskovou agenturou židovského původu na světě, hned po rovněž židovské Reuters. AFP [3] založil v roce 1835 židovský podnikatel Charles-Louis Havas [4], podnikatel a syn židovského finančníka z Rouen. Byl to on, kdo zaměstnal Paula Reutera [5], původním židovským jménem Israel Beer Josaphat, který se později od Havase odtrhl a založil vlastní tiskovou agenturu Reuters. Zdánlivě obě agentury si konkurují, ale to je kalech, lež na goyim, protože obě agentury spolupracují a vzájemně si doplňují a potvrzují zpravodajství, samozřejmě často upravené. Když jedna agentury vypustí kachnu, druhá ji okamžitě potvrdí jako pravdivou. Je to hra na tupé goyim, která pochází právě už z 19. století.

Tabulka amerických odborových předpisů bezpečnosti práce při vystavení účinkům CO2 na pracovišti.

Přesně díky tomu mohlo proběhnout 11. září 2001, kdy tiskové agentury si vzájemně potvrzovaly bláboly o letadle ve zdi v Pentagonu, bláboly o letadle zmizelém a rozpuštěném ve vyorané brázdě na poli v Pennsylvanii atd. Rotshchildova BBC dokonce udělala takovou botu a chucpe, že reportérka BBC informovala [6] z New Yorku o pádu budovy WTC 7, ta přitom ale ještě stála za ní a zřítila se až o 20 minut později. Jejda, chybička v plánování se vloudila. Agentury světového sionismu si prostě tyto bláboly mezi sebou vzájemně potvrdily. A dnes spolupracují na potlačování pravdy za pomoci SSS. Kdo napíše nepohodlnou pravdu, nebo natočí nepohodlné video, je smazán na všech SSS platformách a kdokoliv jméno zmíní, je rovněž smazán.

Diskreditace taiwanského výrobce je v podstatě na žalobu proti AFP, výrobek totiž podle AFP prý měří nepřesně, ten však chrání taiwanské nemocnice a pacienty před únikem CO2 z tlakových lahví

Taiwanský výrobce AZ Instrument Corp. přitom tyto měřící přístroje dodává právě nemocnicím, které skladují tlakové lahve s CO2 a další plyny a jejich uskladnění musí být monitorováno na sebemenší únik. Zařízení má měrný rozsah do 9999 ppm, tedy částic CO2 na milion částic v měrném objemu vzorku vzduchu, což je obrovská přesnost na částici. Agentura AFP se snaží video vyvrátit tím, že tento objem člověku neublíží, že člověka může těžce poškodit teprve až objem okolo 40 000 ppm, jenže o tom vůbec nebyla ve videu řeč o akutní, resp. spontánní otravě.

Del Bigtree ukazuje, že měřící přístroj detekuje vysoké objemy CO2 i pod obličejovým štítem.

Video porovnávalo oficiální tabulky americké bezpečnosti práce pro členy odborových svazů během 8-hodinového pracovního cyklu a dlouhodobou expozici CO2. A když děti musí v Texasu nosit také 8 hodin ve škole a ještě i při cestě do školy a ze školy roušky, tak expozice dětí CO2 těmto objemům ppm je prostě neoddiskutovatelná a nelze s ní polemizovat. A teď si vezměte, že Roman Prymula chce [7] respirátory N-95 narvat dětem na ústa natrvalo i při vyučování ve školách. Respirátory N-95 prý ve školách zabrání hromadné karanténě, pochlubil se v rozhovoru pro Novinky.

Kdyby lidé roušky na jaře nenosili, mohli jsme mít superchřipkový moribundus už dávno za sebou a vytvořenou kolektivní imunitu, jako ve Švédsku

Pamatujete na Básníky, jak v jedné scéně Štěpán Šafránek při biflování na zkoušku z anatomie dýchal a inhaloval čistý kyslík? No, tak teď je v Česku jiná doba, studenti budou po celou dobu vyučování z respirátorů inhalovat pro změnu obrovské koncentrace CO2 z roušek, což povede k hypoxii neurálních synapsí v mozku. Panečku, to budou výsledky u zkoušek! Jenže, u dospělých studentů to nebude mít takový zdravotní dopad jako u malých dětí ve školách na prvním stupni a u předškolních dětí ve školkách. Malé dětičky ve školce s rouškami, to je naprostý otřes. Roušky jsou cestou k tomu, jak si oslabit imunitu vdechováním toxinů, tedy CO2, aby člověk snadněji onemocněl na ten jejich chřipkový a laboratorně vylepšený moribundus. To je přesně ten plán. Čím méně kyslíku v krvi a v mozku, tím pravděpodobnější onemocnění superchřipkou.

Americká matka se svými dětmi, všichni vdechují CO2 dlouhé hodiny při pobytu venku na čerstvém vzduchu. To je naprosté šílenství. Dříve se chodilo ven na čerstvý vzduch na nadýchání kyslíku, dnes lidé jdou ven a dýchají své CO2 z roušek.

Takže, přátelé, pokud máte děti, podívejte se na video a potom se zamyslete, co všechno na nás provádí. Cestovat nesmíte, v hospodě kouřit nesmíte, v hospodě sedět po 22. hodině nesmíte, shromažďovat se nesmíte, ale to nestačí, ještě chtějí pomalu trávit pomocí CO2 nás a dokonce i naše děti. A když o tom někdo chce natočit video, smažou mu kanál, umlčí ho. Jejich je pravda, SSS vládne a nikdo se nesmí dozvědět, že naši vlastní politici nám radí, jak trávit oxidem uhličitým sami sebe a své děti. Nejprve to byly roušky, teď respirátory s vyšší těsností, a brzy řeknou, abychom si navlékli igelitové sáčky na hlavu a pevné utáhli. Ty totiž mají účinnost úplně nejvyšší, tím ochráníme úplně všechny!

-VK-

Šéfredaktor AE News

 

 

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář