HlavníSvět

Šokující video z dnešního Berlína: Muslimští věřící kašlou na karanténu, objímají se a volají “Alláhu akhbar!”. Koronavirus je prý “výmysl bílých”. Policie se otáčí zády

NĚMECKO: Dav muslimů před mešitou Dar-as-Salam v berlínské čtvrti Neukölln, z reproduktoru zní volání k modlitbě. Policie jen přihlíží. Muslimové se objímají, drtivá většina nemá roušky. Považují koronavirus za “výmysl nevěřících”, případně “bajku bílých”. Alláh nás ochrání, říkají.

Berlín, před mešitou, duben 2020

Celé video ZDE (5 minut, pozor, hrozí smazání)


Shromáždění je v naprostém rozporu s novým německým zákonem o karanténě, který zakazuje setkání více než dvou lidí a nedovoluje fyzický kontakt a nařizuje odstup na vzdálenost nejméně jednoho metru.

Koronavirus je výmysl bílých tvrdí

V jednom okamžiku se policista snaží přesvědčit dav, aby se rozptýlil, nebo aby lidé alespoň stáli od sebe, ale je zcela ignorován.

Někteří věřící mají roušky a rukavice, ale většina z nich nemá žádnou ochranu proti viru. Několikrát slyšíme zvolání „Allahu Akbar“, místy až hraničící s extází. Nad hloubkou jejich víry se až tají dech.

Někteří muži se objímají. Ve videu vidíme šest policistů s nápisem “Polizei” na zádech, kteří jen postávají a nedělají nic pro prosazování zákona. Policisté nemají roušky.

Téměř každý druhý muslim drží v ruce mobilní telefon a všechno si natáčí. Videa, umístěná na youtube jsou však rychle mazána.

Německo: tisíc obětí

Německo má už přes tisíc obětí koronaviru, nepostiženější je sousední Bavorsko (307). Druhá spolková země sousedící s Českou republikou Sasko je postižena výrazně méně, evidují tam 2336 nakažených, z nichž 21 zemřelo.

Zemí, které evidují více než tisíc obětí, je tak už deset.

V některých evropských zemích shledává policie téměř nemožné vynutit migrantům karanténu. V migranských čtvrtích považují nemoc COVID-19 (koronavirus) za výmysl bílých, za záminku, která je má přinutit odejít z ulice, nebo přimět k poslušnosti.

Tvrdí, že je všechno zmanipulované aby v USA svrhli Trumpa. Někteří zastávají názor, že i kdyby byl koronavirus skutečný, Alláh je ochrání.

 

Zdroj: https://www.arfa.cz/sokujici-video-z-dnesniho-berlina-muslimsti-verici-kaslou-na-karantenu-objimaji-se-a-volaji-allahu-akhbar-koronavirus-je-pry-vymysl-bilych-policie-se-otaci-zady/
Tagy

Napsat komentář

Back to top button
Close
Close