JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

ŠOKUJÍCÍ ZPRÁVA Z NEW YORK TIMES: Až 90 % pozitivních testů na COVID-19 by mělo být negativních!  (VIDEO, CZ TITULKY + PŘEPIS)

Reportáž z OAN: Podle nové šokující zprávy až 90 % pozitivních testů na covid-19 v několika státech USA mělo být negativních. Než Facebook tohle video zcenzuruje, nebo bude označeno nějakým „fact-checkem”, tato zpráva přišla z New York Times. Přesně tak, z New York Times. Podle Times, a cituji: „Standardní testy diagnostikují velké množství lidí, kteří mohou přenášet relativně bezvýznamné množství viru a není pravděpodobně, že by byli nakažliví.” Dovolte mi to zopakovat.

Drtivá většina pozitivních PCR testů na covid-19 v naší zemi jsou klinicky bezvýznamné, protože je nepravděpodobné, že lidé, kteří testovali pozitivně, budou nakažliví. Proč? Odpovědí jsou cykly zvětšení. Vysvětlím vám to, je to prosté. PCR test, který je nejběžnější typ testu na covid, který znáte, identifikuje genetický materiál viru ve vzorku z tyčinky a pak ho opakovaně zvětšuje, dokud přístroj nedokáže identifikovat DNA viru. Pokud přístroj zjistí přítomnost DNA viru, test ukáže pozitivní výsledek.

Ale počet, kolikrát se genetický materiál na vzorku z tyčinky zvětší, je nesmírně důležitý, protože souvisí s virovou zátěží. Všichni víme o tom, že když dostanete covid-19 a nemáte žádné příznaky, pravděpodobně máte ve svém těle velmi malou virovou zátěž, nebo naopak pokud dostanete covid-19 a máte vážné příznaky, můžete mít vyšší virovou zátěž. Pokud genetický materiál ze vzorku dostatečně zvětšíte, zjistíte přítomnost DNA viru, i když virová zátěž v těle člověka je klinicky bezvýznamná.

To znamená, že i když ten člověk má jen malé kousíčky viru ve svém těle, i když nemá žádné příznaky, i když je velká nepravděpodobnost, že bude nakažlivý a že bude přenášet vir na další lidi. New York Times zkoumali data z testování covidu-19 z New Yorku, Massachusettsu a Nevady, a zjistili, cituji: „Až 90 % lidí, co testují pozitivně, přenášeli sotva nějaký virus.” To protože PCR testy na covid-19 v USA používají mezi 35 – 40 cykly zvětšení k identifikaci genetického materiálu viru.

Mnoha odborníků se shoduje, že cokoliv nad 30 cyklů zvětšení povede k identifikaci neaktivního, mrtvého nebo klinicky bezvýznamného množství viru, což vede k pozitivnímu výsledku testu. New York Times ve skutečnosti tvrdí, že ze 45 tisíc pozitivních testů na covid-19 z jednoho dne minulý týden a cituji: „Pokud by se míry nakažlivosti v Massachusettsu a New Yorku měli aplikovat celonárodně, možná jen 4500 z těch lidí by muselo jít do izolace a podrobit se kontaktnímu trasování.”

Proč je tohle důležité? Protože současná zdravotní nařízení, karantény, omezení cestování, uzavření podniků, posiloven, rodiny nemohou pořádat pohřby, lidé nemohou chodit do kostela… tohle vše je založené na počtu případů covidu-19 v naší zemi. Ne na úmrtí na covid-19, ne na úmrtnosti nakažených, ne na míře hospitalizace… ne na počtu použitých ventilátorů, ne na lůžkové kapacitě jednotek intenzivní péče… Nařízení v souvislosti s covidem-19 v naší zemi jsou založená na počtu případů covidu-19, což znamená pozitivní testy na covid-19. Podle zprávy z New York Times, až 90 % pozitivních testů na covid-19 by mělo být negativních.

Překlad: David Formánek

Odeslat komentář