JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Sorosove krvavé drápy v organizovaných amerických protestech

USA: Že protesty v Americe jsou organizované, o tom už nemohou být žádné pochybnosti. Nejen že materiál, potřebný pro ničení, jako jsou cihly, kameny, ale i zápalné látky, jsou vždycky nastaveny přímo do cesty davu, což znamená, že i jeho postup je jaksi plánován. Ale také se policii podařilo zachytit nějaké zprávy přes malé vysílačky a enkryptované informace na společenských mediích.

Vandalismus, který dnes v amerických městech převládá, nemá už dávno nic společného s Floydovou smrtí a možná s ní ani nic společného neměl. Pouze to nebylo včas pochopeno. Skoro to vypadá, že záměrem ničících davů je kromě loupeží a zapalování je hlavně snaha vyvolat co největší chaos. A v tomto směru bychom neměli zapomínat, že heslo tajných Zednářů je „Pořádek z chaosu“ (Ordo ab Chao). Takže je toto opět jejich forma „pořádku?“ V tom případě pěkně děkuji. Vždycky udělali víc škody než užitku, takže ani tentokrát to nebude jiné. Je to slon mezi porcelánem. 

Celou situaci ještě víc zhoršuje to, že mnohé státní organizace, jako je policie a soudy, tyto nebezpečné protestující podporují. Jak v Minneapolis, tak v New Yorku, byli všichni uvěznění druhého dne zpátky na ulici. I dnes říká starosta New Yorku že nikdo z nich nepůjde před soud. Takže to celé vypadá jako vzpoura tajných organizací a následovně k nim příslušících státních zaměstnanců (policie, soudy, jiné instituce) proti svému hlavnímu šéfovi, což je president. Jeden z důvodů pro to všecko může být ten, že Trump dělá změny, které ještě nikdy nikomu neprošly. Už president Kennedy chtěl zrušit Federální reservu a stálo ho to život. A Trump to dokázal. Je škoda, že si běžní lidé v Americe, a ve světě, neuvědomují, jak obrovský čin to je a co to pro nás znamená.

Americká obdoba našeho Ministerstva spravedlnosti (Department of Justice) pochopila, že veškerá aktivita je velice dobře organizována a že celé spiknutí je vedeno jako vojenská akce. Vyzvědači na kolech včas varují protestující, aby se odklidili jinam, anebo je navádějí na lepší, bezpečnější místa. Proto soud zahájil pátrání po původcích těchto nájezdů, a sice po těch, kteří dávají vzbouřencům z pozadí pokyny. Věří, že se jim podaří dostat ty skutečné viníky za mříže. Pokud nebudou mít mezi sebou příliš mnoho tajných zrádců, tak se jim to může podařit.

Ta organizovanost z toho všeho doslova křičí, hlavně ve větších městech. Jako na příklad, ty cihly, myslelo se, že je někdo kupuje, ale pak se ukázalo, že jsou kradeny na blízkých stavbách. Byly viděny skupiny, které přijely v drahých autech a s elektrickým nabíjecím zařízením začaly páčit dveře od obchodů, jedny po druhých a vynášet kradené zboží ven. 

Ne všude ale tyto elementy uspějí. Na příklad, když Antifa najela do města Yucaipa v Californii, se zlou se potázali. Nějaká krátká videa jsou ZDE.

Město Coeur d’Alene ve statě Idaho se rovněž nedalo. Black Lives Matter se sice dostavili, ale kvůli ozbrojeným hlídkám, sestávajících se z místních občanů, celkem mírumilovně zase město opustili. Nějaká krátká videa ZDE.

BLACK LIVES MATTER (DÁLE BLM)

Nestride Yumga, černá Afričanka, která emigrovala do Ameriky se pustila minulou neděli do BLM. Nazývala je hypokrity, kvůli tomu, že říkají, že černé životy mají cenu, protože všecky životy mají cenu. Obviňovala je, že nechtějí uznat ten obrovský rozdíl mezi černou kriminalitou a kriminalitou bílých. 94% všech zavražděných černochů od r. 1976 do 2005 byli zabiti dalšími černochy.

Black Lives Matter je vtip!“ křičela na ně. „Vy všichni jste rasisté! Když černoši zabijí černocha, tak nejdete do ulic a neprotestujete. „Ale když bílý zabije černocha tak z toho děláte tenhle cirkus.“ BLM to přijali se zjevným nepřátelstvím.

Během konce týdne bylo v Chicagu 84 lidí postřeleno a 24 z nich zemřelo. Běžte do Chicaga! Nemají ani školy otevřené a lidé tam denně umírají,“ volala. Někteří jí řekli, aby držela hubu a jiní mumlali, že to, co říká, není vítáno. Přesto je napadala dále.

Váš zájem je vytvořit skupinu lidí, kteří jsou utlačování,“ řekla. „Protože čím víc jsou utlačováni, tím snadněji budou hledat nějaký druh vyrovnání. Ale v Americe není nikdo utlačován. Já nejsem utlačována!“ Velmi odvážná dívka a zjevně sleduje nějaký cíl. Kéž by bylo více takových. Článek a video ZDE.

ODKUD ALE POCHÁZÍ A JAK TO, ŽE VŮBEC VZNIKLO HNUTÍ BLM?

Reportér Robert Barnes se pokouší tuto záhadu odkrýt a mluví s nejmenovaným černochem, členem BLM. Tento říká: „Já nemám co vykládat o BLM, protože to není naše hnutí. Toto hnutí nám bylo dáno George Sorosem a jeho lidmi …“ Video ZDE.

Že by opět Soros a jeho banda? Kdo vlastně je Soros? Soros je maďarský Žid, který unikl následkům hitlerismu tím způsobem, že předstíral, že je Křesťan. Dokonce se nechal adoptovat jedním německým velitelem a spolu s ním potom okrádal Židy, jak je posílali do koncentračních táborů. Dnes ohledně toho nemá nejmenší výčitky svědomí, říká ve videu. Přece – kdyby to nedělal on, tak by to dělal někdo jiný.

Soros nevěří na žádné náboženství, nevěří na národní státy, ani na tradiční ekonomii. Vidí to všecko spíše jako hrozbu. V současné době daroval školám 1 miliardu dolarů na to, aby děti vzdělávali proti nacionalismu. Nikdo neví kde a jak získal ty obrovské peníze aniž by podnikal, aniž by něco vyráběl, někoho zaměstnával, či něco prodával.

Během svého života pomohl svrhnout několik vlád ve východní a střední Evropě. Vyvolal několik revolucí v černých a počernalých částech světa, způsobil několik měnových reforem, zničil pár ekonomických systémů, a podpíchl hodně vzbouřenců k povstání. To všecko docílil pomocí svých financí.

Někdy mám pocit, že jsem jakýsi druh boha,“ říká.

Když v r. 2015 viděl uprchlíky ze Syrie, považoval to za skvělou příležitost. S pomocí agitátorů se rozhodl zaplavit Evropu a Ameriku nejrůznějšími uprchlíky, aby mohl nastolit svět, který chce, což je svět bez hranic a bez institucí. A musí to být svět, kde Amerika nebude existovat.

Takže mu právem přezdívají „obdivovatel chaosu.“ Opět, chaos!

KTERÉ ORGANIZACE SOROS PODPORUJE?

Je to jednoduché zjistit, Wikipedia je všecky má. Asi se tím chlubí. Článek ZDE.

 • Best for Britain (To nejlepší pro Britanii). Organizace na zabránění Brexitu.
 • European Movement UK (Evropské hnutí v Anglii). Druhá volba proti Brexitu.
 • Scientists for EU (Vědci pro EU). Vliv Brexitu na vědce.
 • Media Matters for America (Media mají svou cenu pro Ameriku). Levičácká organizace, zaměřená na sledování, analyzování a opravování konzervativních „nepravdivých“ informací v amerických mediích.
 • Center for Public Integrity (Centrum pro veřejnou bezúhonnost). Vyšetřující novináři odhalují korupci a proradnost ve státních a soukromých organizacích.
 • Human Rights Watch (Hlídači lidských práv). Tlak na vlády, na zákonodárce, aby dbali lidských práv. Většinou sledují pravý opak toho, co hlásají.
 • Priorities USA Action (Přednosti v činnosti USA). Největší organizace Demokratické strany (opozice Trumpa) na ovlivňování názoru Američanů.
 • American Bridge 21st Century (Americký most 21. století). Další organizace Demokratické strany na podporu jejich kandidátů a v opozici proti kandidátům Republikánské strany (Trumpova strana).
 • America Votes (Amerika volí) Organizace, podporující progresivní záležitosti, ale výhradně pro Demokratickou stranu.
 • Millennium Promise (Příslib tisíciletí). Pomoc chudým po celém světě. Velmi podezřelé, protože nevíme z čeho přesně se tato pomoc sestává. Asi by bylo vhodnější tuto organizaci nazvat „zneužívání chudých.“
 • Tides Foundation (Nadace vlnění). Progresivní postup v oblasti životního prostředí, zdravotnictví, zaměstnanosti, emigrace, homosexuálních práv, ženských a lidských práv.
 • Wikimedia Endowment (Nadace pro Wikimedia). Stačí, když si uvědomíme, že výraz „Wiki“ je od Wicca, což je čarodějnictví, satanismus.
 • Black Lives Matter (Černé životy hrají roli). Organizování černochů pro výpady proti násilí a rasismu, proti policejní brutalitě a rasové nerovnosti.

Takže tady to máte, Black Lives Matter, neboli BLM – po čem pak se pídí americké Ministerstvo spravedlnosti, když to tady má naservírováno přímo na talířku a se všemi patřičnými údaji?

Zato bílé životy asi žádnou cenu nemají žádnou. Aspoň ne pro některé. CNN dalo možnost proti-rasistickému činiteli jménem Tim Wise, který je bílý, promluvit veřejně o rasových problémech. V krátkém videu říká, že bílí rodiče by měli neustále svým dětem zdůrazňovat, že mají veliké privilegie v tom, že jsou bílí. A že jestliže černé děti nemají možnost žít život nevinných dětí, beze strachu, že by byli zabiti policií, nebo nějak ponižovány. Proto ani bílé děti na to nemají nárok a nezaslouží si život nevinných dětí. Jaké „privilegie“ má na mysli není jasné, protože žádné neexistují. Všichni jsme na tom stejně a to, že černé děti se snadno dostanou do šarvátek s policií není zaviněno jejich barvou kůže, ale jejich povahou, jejich výchovou, místem kde žijí a lidmi, se kterými se stýkají. A proti-rasista Wise je ve skutečnosti rasista jako hrom.

Paul Joseph Watson k tomu dodává, že v r. 2019 bylo mnohem více bílých zabito policií než černých, přestože černí jsou častěji ozbrojeni než bílí a jsou zodpovědni za disproporční množství zločinů oproti bílým. Článek a krátké video ZDE.

ANTIFA

Teroristická skupina Antifa (což jsou údajní Antifašisté) cvičí své členy v taktikách jako vypichování očí a je sestavena stejně jako kterákoliv jiná korporace. Její zájem je v každém případě zničit svého nepřítele (kdokoliv to zrovna je) a zůstat přitom anonymní. 

Jistý novinář se záměrně nechal naverbovat do Antify, aby zjistil, o co tam jde. Prošel jejich školením, kde učí své členy jak provést nebezpečný čin bezpečně, jak zacházet se zbraněmi, jak se bránit útoku, ale také jak zaútočit. Všechny jejich akce jsou předem plánovány, organizovány a vedeny anarchistickými jednotkami.

Je to svým způsobem dokonalá teroristická organizace a je velmi podivné, jak vůbec mohla vzniknout. Američané jsou totiž velmi opatrní lidé, správně podezřívaví a nebojí se říct své podezření či obvinění tomu druhému přímo do očí. V některých bílých částech měst jsou zformovány občanské hlídky, kdy obyvatelé města sami hlídají, aby se tam neděly nějaké nepravosti a v případě potřeby, přivolají policii. Tyto hlídky nepatrolují ulice, ale možná jsou to penzisté, kteří celý den koukají z okna a mají při ruce telefon. Anebo ženy v domácnosti, které z kuchyně vidí přímo na ulici.

Jednou se stalo, náš chlapec byl s kamarády v odlehlé části města napaden jinou skupinou. O nic valně nešlo, ale to jsme nevěděli. Volal domů, tak jsme se hned vypravili, že tam pojedeme. Někdo z těch ostatních ale zavolal policii. A pak u nás doma zazvonil telefon, který nebyl v telefonním seznamu, takže nešlo zjistit telefonní číslo a cizí hlas řekl, „nemusíte se ničeho obávat, už je na cestě domů.“ Na vysvětlenou, naše město mělo 32 tisíc obyvatel a bylo kolem dokola v těsném sousedství s jinými městy.

Takže podle mého názoru, je velmi málo způsobů, jak by mohla taková teroristická organizace vůbec vzniknout. Tam totiž jde o pravidelné schůzky většího množství lidí a to by neuniklo nikomu v sousedství, ani kdyby se jednalo o průmyslový objekt.

Samozřejmě, kdyby se scházeli na větším soukromém pozemku, pak by mohli eventuelně uniknout pozornosti. Taky by mohli předstírat, že jsou členové některého kostela a že se tam pravidelně scházejí, ale to se nezdá dost pravděpodobné. Je možné, že v černých částech, v tak zvaných ghettech, by mohli uniknout pozornosti, takže snad právě tam takové organizace vznikají. Je ale velmi málo míst – všude na světě – kde by takové organizace mohly vzniknout, pokud by nebyly pod státním dozorem a pod státní ochranou. Což naznačuje, že možná i Antifa je výtvor i když ne plně, tak aspoň částečně, některé státní organizace, která zradila svoji zemi a je ve službách někoho jiného než americké vlády. Pátá kolona, jak se říká.

MLADÝ TRUMP CHCE DOKUMENTY

Syn amerického Presidenta, Donald Trump Jr. vyzývá hlavního soudce (Attorney General) Williama Barr, aby zveřejnil dokumenty, které byly zachyceny a které dokazují spojení mezi Antifou a některými členy vlády a jinými vysoce postavenými osobnostmi. Samozřejmě, takové spojení by odhalilo odkud toto spiknutí pochází a kdo je vede, ale z nějakého důvodu to Barr nechce udělat. Je zcela možné, že ještě na to není ta správná doba. 

Ale ta skutečnost, že takové dokumenty existují, je velmi povzbudivá.

JANE K.

Odeslat komentář