JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Soudce Štěpán Výborný: Soudce, politolog anebo politruk? Nechám pochcípat staré lidi i své rodiče, ale bohatým zaplaťte vše

ČESKO: O peníze jde až na prvním místě a o nic jiného nejde. A asi tak nějak by zněl výklad soudce Štěpána Výborného, který rozhodl, že peníze jsou pro bohaté a podnikatele důležitější, než vraždy starších lidí, důchodců a nemocných napříč generací.

O peníze totiž šlo v trestních oznámeních, které napadly vládu Babiše. Na lidi jinak „kašlou“! A v tomto sporu, pane Babiši, stojíme jednoznačně za Vámi a Vaší vládou! Páni právníci prý opatřením vlády tratí…

Všichni normální žasnou, opozice jásá. Prý dostal Babiš přes hubu. Jenomže přes ústa dostali lidé staří, lidé nemohoucí (prostě měli pochcípat všichni s imunitou oslabení) a ve finále 90% občanů, kteří mají zaplatit ztráty těm nejbohatším jako v USA v roce 2008. Je normální?

Vážně to není zločin proti mravnosti a soudce Štěpán Výborný nemá být vyhozen?

Nikdo nám nemůže vyčítat, že bychom horovali  pro ekonomické výplody ministerstva financí, které nelátá černé díry, když nejdříve rozhazuje miliardy z vrtulníku každému, kdo zaštěká a zavrčí v čele s Prouzou a že je Schillerová slabá. Jenomže to musí být na reálném základě.

Ale! Co je moc, to je moc

Připustit, že zde existuje soudce, který nechá raději pochcípat své rodiče a staré, či nemocné lidi jenom proto, že právníci chtějí stejně jako TOP 09 100% náhrad, které se mají vydolovat z důchodců a nemajetných jako v USA po roce 2008 je tak velký morální zločin, že by soudce měl na hodinu dostat padáka.

A co je to za sortu lidí ti, co si říkají právníci

Brněnští právníci David a Vendula Zahumenští: k trestnímu oznámení důvod byl, že vláda, aby ochránila občany, prý drze vyhlásila stav nouze s dovětkem: Jedná se například o podezření z šíření nakažlivé nemoci, poškozování cizích práv či z nedbalostního obecného ohrožení, sdělil Zahumenský v úterý. „Domnívám se, že dnešní (úterní) vyjádření ministra vnitra, že ‚jediný, kdo má plán, je virus‘, plně koresponduje s námi provedenou analýzou v trestním oznámení,“ uvedl k tomu advokát.

Pražský městský soud zase vyhověl žalobě prý experta na zdravotnické právo Ondřeje Dostála: opatření jsou svévolná, chaotická a nesrozumitelná.

Následně dle prapodivného soudce Štěpána Výborného to vláda snad měla už vědět před „padesáti léty“, že příjde koronavirus a co bude dělat, tudíž měla vše dělat řádně a s rozmyslem.

V rozsudku:

Omezení základních práv tedy musí být i při mimořádných stavech přijímána právem
předvídaným způsobem a zároveň musí šíře jejich omezení odpovídat ústavní ochraně podstaty
těchto práv a svobod (viz čl. 4 odst. 4 Listiny, dle něhož při používání ustanovení o mezích
základních práv a svobod musí být šetřeno jejich podstaty a smyslu). A soud shledal, že v daném
případě nebyla dodržena již prvá uvedená podmínka.

Otázkou je, zda spíše pan soudce nepatří místo na soud do ústavu zvaného Bohnice, když nikdo na světě nevěděl, co se má udělat a vše se řešilo bleskově a za pochodu. Ale Babiš a vláda to měly vědět!! Neuvěřitelné! A pokud je pan soudce Štěpán Výborný svéprávný, těžko uvěřit, že toto nevěděl. Leda by ležel na soudu dokument, který by mu prozradil sám vir koronavir, co bude na lidech dělat. (Samozřejmě je to hovadina, ale když to naznačuje soudce, tak jak se s tím vypořádat?)

„Rozhodnutí soudu plně respektuji. Osobně mi ale přijde absurdní. Nechápu, že soud ruší opatření vlády, která v Česku zcela evidentně zachránila tisíce lidských životů a díky kterým jsme celou tu epidemii tak úspěšně zvládli,“ řekl Babiš.

A zde jsou data tvrdá:

USA  – smrt 47 272

Itálie – smrt 25 549

Francie – smrt 21 889

Belgie – smrt 6 490

Holandsko – smrt 4 192

Švédsko – smrt 2 021

Česká republika – smrt 210

Panu soudci Štěpánu Výbornému ale je to však jedno: chcípejte, ale podle zákona, na počtu nezáleží, hlavně když dodržíte zákon,  tvrdí tato nová soudní hvězda – politolog soudce…

Tento soudce vedl politologické semináře, spolupracoval s ministerstvem vnitra a policie a mimo jiné na:

Citace VÝBORNÝ, Štěpán. Trestná činnost páchaná na extremistických a nenávistných shromážděních. Státní zastupitelství, Wolters Kluwer ČR a.s., 2014, roč. 12, č. 4, s. 27-33. ISSN 1214-3758

 

Je to jenom náhoda, že připomíná komunistickou dělnickou prokurátorku  Ludmilu Brožovou-Polednovou, rozenou Biedermannovou, pouze ale z obráceného spektra, když pan soudce Výborný je současně soudní politolog? Skutečně, tento ambiciozní soudce je SOUDCE POLITOLOG jako bolševická LUDMILA BROŽOVÁ – POLEDNOVÁ?

Neuvěřitelné! V roce 2020!!!!!

Asi každý chápeme, kam inklinuje tento ambiciozní soudce, byť váhy paní Justicie by měly vážit všem stejně a logicky a právě právo soudní by mělo být předvídatelné. Jenomže pan soudce Štěpán Výborný…

P.S. Samozřejmě takto explicitně to tento soudce – politolog nevyslovil, protože to napsal kulatní, právnickou řečí, ale my jsme obyčejní lidé a máme právo mluvit obyčejnou lidskou – neprávní – mluvou, hlavně když je zachován smysl výroku pana mladého, ambiciozního soudce.

A dodatečné doplnění na reakce jinde: spor je o to, zda má vláda dodržovat právní rámec v okamžiku, kdy se objeví něco nepředvídatelného i za cenu smrti milionu lidí. Já tvrdím, že zákon nemůže popsat vše a že od toho je vláda, aby i porušila zákon, aby v nepředvídatelných a mimořádných situacích zachránila mnoho lidských životů. Pan soudce obětuje lidi, hlavně když se dodrží zákon. Babišova vláda opak. A soudní výrok je dle mě morálně nepřípustný. Pak nepotřebujeme vládu. Vše se předvídat nedá!

Odeslat komentář