JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

SPD ztratila další poslanecký mandát, mladá Okamurova poslankyně Tereza Hyťhová odchází do Trikolóry přesně 5 měsíců poté, co o tomto jejím úmyslu v předstihu informoval Aeronet již v polovině února! SPD i samotná Hyťhová to tehdy ještě popírali. Trend uvnitř hnutí potvrzuje, že do SPD se přesouvají politici z potápějící se ČSSD, kteří zahazují oranžové vesty, zatímco z oslabující SPD odchází poslanci pro změnu do Trikolóry! Problém je v tom, že Trikolóra jasně prohlásila, že nechce vystupovat z EU a SPD zase nechce vystupovat z NATO, když tedy zrovna nechce reformovat EU zevnitř!

ČESKO: Redakce Aeronetu již v polovině února přinesla exkluzivní zákulisní informace o tom, že poslankyně za SPD vyjednává s Trikolórou Václava Klause ml. konkrétní podmínky jejího přestupu. Naše redakce získala tyto informace přímo zevnitř SPD a rovněž od našich zdrojů uvnitř Trikolóry. Tereza Hyťhová tehdy v únoru na svém Facebooku naše informace popřela a na Svobodném rádiu se představitelé SPD do nás dokonce navezli v tom smyslu, že prý šíříme hoaxy a snažíme se poškodit jedinou vlasteneckou stranu v ČR.

Nyní po 5 měsících je ale už ruka v rukávě a Tereza Hyťhová dnes na svém Facebooku uveřejnila status, kde oznámila svůj odchod z SPD spolu s tím, že bude ve sněmovně spolupracovat s Trikolórou. Toto oznámení rozhodně nemohlo v SPD nikoho překvapit, kdo byl seznámený se situací, ale je nutné přiznat, že voliči SPD budou opět z tohoto dalšího odchodu rozladěni.

Mgr. Tereza Hyťhová

Tomio Okamura  na její odchod zareagoval těmito slovy: “Paní poslankyně ztratila důvěru členů v krajské organizaci SPD a ztratila tím jistotu, že bude na volitelných místech kandidátek. A místo práce na obnovení důvěry to řešila dezercí z SPD tam, kde jí nabízí volitelné místo. Slušnost by byla odevzdat mandát, který získala díky SPD, a dát prostor náhradníkovi z řad SPD”. Samotná poslankyně svůj odchod na Facebooku oznámila tímto statusem:

Ke dni 27. července 2020 jsem já, Tereza Hyťhová ukončila členství v hnutí SPD a jejím poslaneckém klubu. Ve sněmovně budu spolupracovat s hnutím Trikolóra. Dnes jsem odeslala rezignační dopis předsedovi poslaneckého klubu hnutí SPD a ukončila také členství v hnutí SPD. K tomuto kroku jsem směřovala delší dobu, tak jak jsem více a více poznávala skutečnou podnikatelskou podstatu SPD. Politiku vnímám jako souboj hodnot a hájení názorů, nikoli jako způsob obživy nebo pěstování ega některých jedinců. I nadále zastávám své vlastenecké cítění a názory a v tomto směru budu pracovat pro naše občany, jako tomu bylo doposud.

Děkuji všem za pochopení.
Mgr. Tereza Hyťhová
Poslankyně PS PČR

Jak znovu sami vidíte, poslankyně Tereza Hyťhová ve svém statusu informuje o tom, že Hnutí SPD a politika je pro některé jedince obživou, případně pěstováním ega, a že nadále bude zastávat vlastenecké cítění, názory a bude dál pracovat pro české občany. Tyto odchody poslanců z SPD jsou však způsobeny tím, jaká uvnitř SPD panuje atmosféra.

Do SPD totiž přichází bývalí politici ČSSD, nedávno např. Jaroslav Foldyna, v regionech je takových příchodů z ČSSD mnohem více, v minulosti jsme o nich informovali, je to signál, že oranžová loď jde ke dnu a červené svetry tu situaci nezachrání. SPD se ovšem drolí, protože je široce rozkročená mezi vlastenectvím a konstruktivní opozicí, viz. jednomyslná a provokační hlasování s Demoblokem na podporu Izraele, anebo hlasování s Demoblokem pro vznik parlamentní komise proti hybridním hrozbám.

 

Celé to začalo rozbitím regionálního klubu SPD Moravsko-Slezského kraje pod vedením Lubomíra Volného, ke kterému došlo před komunálními volbami na podzim v roce 2018, kdy vedení SPD chtělo do čela regionální kandidátky dosadit úplně cizí lidi, kteří byli navíc členy elitního globalistického Rotary klubu a SPD nabízeli sponzorský příspěvek ve výši 1 milionu korun za tato čelní místa na kandidátce na Ostravsku. Lubomír Volný takové jednání ostře odmítl, nastal konflikt s vedením SPD a nakonec došlo k rozpuštění krajské buňky SPD a Lubomír Volný, Marian Bojko a Ivana Nevludová nakonec z SPD odešli.

Evropská unie je nereformovatelná vs. Evropskou unii zreformujeme zevnitř

Tomio Okamura dnes pro Parlamentní listy uvedl tento bizarní výrok:

Pokud jde o Evropskou unii, SPD zastává názor, že je nereformovatelná, a pokud z ní nevystoupíme, tak nás zničí. Ať už imigrací, islamizací, sluníčkářským neomarxismem, nebo klimatickou hysterií destruující ekonomiku. Jako alternativu nabízí již fungující Evropské sdružení volného obchodu.

Jenže, tento Okamurův výrok je v ostrém rozporu s jeho vlastními výroky v rozhovoru, který poskytl deníku Právo přesně před 2 roky, konkrétně 30. června 2018. Tomio Okamura tehdy redaktorovi řekl následující výroky:

Jednání už probíhají v rámci naší evropské frakce, abychom po evropských volbách udělali jednu obrovskou frakci, která by měla dvě pětiny v EP, a je tu obrovská šance, že bychom mohli velmi zásadně a demokraticky změnit EU zevnitř.

A další Okamurův výrok v rozhovoru:

První krok je pokusit se o reformu (EU) zevnitř, a je to zcela reálné. Euroskeptické strany všude v Evropě posilují, to je zcela evidentní. Máme už i název, místo EU chceme UEN – Unii evropských národů, která by byla bez bruselského diktátu. Byl by to vlastně návrat k Evropskému hospodářskému prostoru.

Tomio Okamura, předseda SPD a místopředseda PS PČR

Dnes tedy Tomio Okamura tvrdí, že EU je nereformovatelná, ale v červnu před dvěma roky líčil redaktorovi deníku Právo teze o tom, že je velká šance na pokus o reformu EU zevnitř do struktur bývalého evropského hospodářského společenství, tedy návrat k modelu smlouvy z Maastrichtu v roce 1993, který byl základním pilířem nově budované Evropské unie.

Po skončení Evropských voleb na jaře minulého roku se ale ukázalo, že tzv. vlastenecké frakce EU nemají v EU parlamentu naprosto žádný vliv, a že mechanismy parlamentu jsou tak nastavené, že europoslanci vlastně nemají vliv vůbec na nic. Jako bych snad o tom na Aeronetu nepsal a nevaroval před volbami do EU parlamentu, že bláboly o vnitřní reformě EU jsou nehorázným taháním voličů SPD za nos. Historku o pokusu o reformu EU zevnitř tak již nešlo nadále věšet voličům SPD na nos, takže Tomio se rozhodl, že se vrátí ke svým ještě starším výrokům, a to z roku 2017 o nereformovatelnosti EU.

SPD chtěla EU reformovat, nešlo to, Trikolora se o to ani nepokusí. Takže, je to alternativa?

Václav Klaus ml. uvedl pro Parlamentní listy o Evropské unii tento výrok: “Upřímně, teď odejít z EU bez Polska, bez Maďarska a čelit neskutečné pomstě unie, to není nic, co by bylo v zájmu občanů České republiky. Máme podniky, kde jde 90 procent často na export do evropských zemí, takže opuštění EU teď prostě není realistický krok. Realistické není se tady hádat, kdo je větší vlastenec a kdo se víc vyjádří proti Evropské unii, ale hájit naše zájmy.

Václav Klaus ml., předseda Trikolóry

Z tohoto výroku jasně vidíte, že Trikolóra se staví k EU podobně jako Tomio Okamura v červnu 2018 v rozhovoru pro Právo, rozdíl je pouze v tom, že mladý Klaus si na nic nehraje a nic neslibuje o reformách EU zevnitř, prostě jasně dává najevo, že český protektorát a jeho průmysl je v roli vazala evropského a hlavně německého trhu a exportu, takže vystupování z EU nepřipadá v podstatě v úvahu. V této tezi tedy Trikolóra přitahuje ty voliče, kteří mají pravicové smýšlení a chtějí setrvání v Evropské unii s tím, že spousta věcí v EU se členům Trokolóry nelíbí, ale nebudou kvůli tomu vystupovat z EU, a zřejmě se ani nebudou pokoušet o dopředu zmařené reformy EU zevnitř.

Koho přitáhne taková politika ve volbách? Takových voličů je docela hodně, a nejde jenom o některé voliče SPD, kterým více vadí migrace než EU, přičemž ale jedno je důsledkem toho druhého. Migrace je důsledkem politiky EU a členství v EU. Pouze konceptuálně gramotný člověk ví, že nechtít migranty a nechtít vystoupit z EU se vzájemně vylučuje. Pokud někdo chce zůstat v EU, musí se smířit s migrací.

Trikolóra nechce vystupovat z EU a k vystupování z NATO ani nemusí dojít, protože se rýsuje nová proti-berlínská aliance v Evropě v podobě amerického projektu Trojmořské dohody, za kterou je ale schovaný Dům Rothschild

Současně si všimněte, jak Václav Klaus ml. hledí na Polsko a Maďarsko, pokud jde o čelení Evropské unii, jako kdyby snad čekal na to, co udělá Viktor Orbán a polská vláda. Pokud si myslíte, že je to z pohledu Klause koordinace v rámci skupiny V4, tak jste na omylu. Václav Klaus ml. totiž nemá na mysli skupinu V4, ale dvě hlavní země amerického projektu Trojmoří ve Střední Evropě. Je to podle všeho vliv jeho otce, bývalého prezidenta, který je velkým zastáncem NATO a členství ČR v této alianci. Václav Klaus je totiž klasický konceptuální politik, který spatřuje v americkém NATO mocenskou protiváhu proti Bruselu a potažmo tím proti moci Berlína. Koneckonců, v jednom ze svých projevů se k tomu jasně vyjádřil.

Plán Trojmořské dohody jako plán Domu Rothschild za asistence amerických zbraní a neoconů proti vzrůstu hegemonie Berlína v Evropě celých 75 let po skončení II. sv. války.

Přestože se Václav Klaus starší k projektu Trojmoří zatím oficiálně nevyjádřil, tak je zcela zjevné, že myšlenka na americký a silně protibruselský blok v Evropě mu není cizí. A přesně touto cestou podle mého názoru půjde Trikolóra jeho syna. Nebude to jásání nad členstvím v EU, bude to opatrné a trpělivé čekání na členství v Trojmořské dohodě, která pohltí nejen současnou pseudo-mocenskou skupinu V4. Mladá poslankyně Tereza Hyťhová je tak pouze malým kolečkem v tomto mocenském strojku, který je postupně Američany a Domem Rothschild sestrojován a startován ve snaze zablokovat nejen vzrůstající hegemonii a moc Berlína v celé kontinentální Evropě, ale zejména zabránit spojení Berlína a Moskvy v procesech řízení v Evropě.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář