JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Štamgasti bez roušky. Zavolala prý hygienu i finančák, hospoda klekla. Marketingový expert se ptá: „Je dáma zodpovědná občanka, nebo udavačská kurva?“ A teď je zle

ČESKO: Od února 1948 komunističtí mocipáni volali lid k bdělosti před diverzními akcemi domnělých kapitalistických záškodníků. A někteří lidé skutečně bděli a hlásili úřadům „podezřelé živly“. Výzvy k bdělosti se ozývají i dnes v souvislosti s nošením roušek. Marketér Jakub Horák položil otázku, zda jde o občanskou uvědomělost, nebo obyčejné udavačství.

Na sociální síti Facebook existuje celá řada různých skupin. Setkávají se v nich příznivci prezidenta Zemana, v jiné zase jeho odpůrci, v další obdivovatelé šéfa hnutí ANO, a nechybí ani skupina hlasitých kritiků stávajícího předsedy české vlády.

Existuje také skupina nazvaná „Idioti bez roušek“, která debatuje o koronaviru a o nutnosti nosit roušku.

Marketingový expert Jakub Horák upozornil na jeden z příspěvků členky uvedené skupiny, která notné ztížila život lidem, kteří odmítli nosit roušky v hospodě.

„Dobrá věc se podařila,“ začala svůj příspěvek paní Zábranská, která se rozhodla důsledně sledovat, jak personál a štamgasti v jedné z místních hospod nosí roušky. Když zjistila, že nařízená povinnost je dodržována jen velmi vlažně, rozhodla se zakročit.

„Povolaní policisté s hříšníky nekompromisně zatočili. Já jsem samozřejmě informovala hygienu a místní finanční úřad. Dnes se na nálevně objevila cedule ‚K pronájmu‘. Místní ochmelkové mají po ptákách a majiteli zbyly jen oči pro pláč. V bdělosti nepolevuji. Počkám si na dalšího nájemce,“ ujistila všechny bdělá občanka.

Marketingový expert Horák položil otázku, zda dáma je „zodpovědná občanka, nebo udavačská kurva?“.

Roušková bdělost

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář