JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

SÚD V PERU ROZHODOL, ŽE PANDÉMIU „VYTVORILI“ GATES, SOROŠ A ROCKEFELLEROVCI

PERU: Tri z najdiabolskejších entít na našej planéte boli pred pár dňami obvinené peruánskym súdom za spiknutie a vytvorenie nového koronavírusu za účelom dosiahnutia svetovej dominancie. Bill Gates, George Soroš a členovia rodiny Rockefellerovcov boli označení za vinných z úmyselného rozšírenia vírusu SARS-CoV-2, ktorý doteraz vo svete zruinoval desaťtisíce malých podnikov a navždy zmenil svet k horšiemu.

Rozhodnutie peruánskeho súdu

Odvolací trestný senát súdu rozhodol, že obávaný koronavírus je produktom „kriminálnej svetovej elity“ tvorenej zväčša multimiliardármi, ktorí sa tiež angažujú v agende globálnej depopulácie.

Stalo sa tak v čase, keď sa istí miestni kriminálnici snažili odvolať proti dĺžke preventívnej väzby, no sudcovia Tito Gallego, Luis Legia a Tony Changarei odôvodnili prieťahy konania „nepredvídateľnou povahou pandémie“. No a vo svojom rozhodnutí sudcovia uviedli aj spomínané obvinenia Gatesa, Soroša a Rockefellerovcov.

Pandémia podľa súdu postihla len bežných ľudí, no obžalovaných pôvodcov vírusu, ktorí „boli pri jeho tvorbe a stále tajne pokračujú v riadení pandémie“, nijako nezasiahla.

Faktom je, že Bill Gates nebol nikdy videný nosiť rúško a nie je ani ochotný dať sa zaočkovať vakcínami, na ktorých vývoji sa finančne spolupodieľal a ktoré dnes silno pretláča všetkým ostatným.

Súd v odôvodnení svojho rozhodnutia ďalej uvádza:

„Žiadna vláda na svete, jednotlivci, právnické osoby ani obhajoba obžalovaných nemôže tvrdiť, že pre nich bola táto pandémia predvídateľná. Nikto, okrem tvorcov Nového svetového poriadku, akými sú Bill Gates, George Soroš, Rockefellerovci a ďalší.“

 

Čas odsúdiť Billa Gatesa, Georga Soroša a Rockefellerovcov

Človek nemusí byť schopný čítania medzi riadkami, aby videl, že títo peruánski sudcovia presne pochopili podstatu veci.

Súčasná „plandémia“ nie je ničím iným ako gigantickým podvodom, ktorý bol zorchestrovaný najhoršími kriminálnikmi, akých tento svet kedy videl. Tými, ktorí majú veľa peňazí a sklony ku genocíde.

Podľa Mika Adamsa je mimo akúkoľvek rozumnú pochybnosť, že to bol práve Bill Gates, ktorý financoval vytvorenie wuhanského koronavírusu z hanebných pohnútok, či ako to nazval súd „vytvorený kriminálnou elitou, ktorá dnes vládne svetu“.

Rozsudok menovite spomína práve miliardárskeho finančníka a agitátora globalizácie Geoerga Soroša, spoluzakladateľa Microsoftu Billa Gatesa a celú Rockefellerovu rodinu. Podľa súdu sú títo kriminálnici vinní za „riadenie“ a „pokračovanie v smerovaní“ pandémie priamo k Novému svetovému poriadku.

Je zbožné prianie, aby aj náš systém trestného práva zaujal rovnaký postoj. Potom by sme snáď aj my mohli ukončiť lockdowny, nosenie náhubkov a paranoju, ktorá vymyla mozgy miliónom našich vlastných ľudí. Alebo ešte lepšie, aj my by sme mohli odsúdiť Gatesa a spol. za ich zločiny proti ľudskosti a spravodlivo ich za ne potrestať.

Mimochodom, spravodlivosti momentálne unikajúci Gates, už plánuje ďalšiu „plandémiu“ a tým, ktorí mu načúvajú, hovorí, že „toto je vojna“.

„Nemôžeme si dovoliť byť nachytaní znova nepripravení,“ hovorí šibnutý počítačový šprt.

„Na predídenie strádania, aké zažívame od minulého roka, pandemickú pripravenosť musíme začať brať vážne. Rovnako vážne, ako berieme hrozbu vojny.“

Pri Gatesovi je samozrejme ten problém, že v spomínanej vojne je on tým nepriateľom. Je tým, proti ktorému by sme sa mali všetci spojiť a naložiť s ním podľa zákona k nášmu spoločnému prospechu.

Záver

Bez ohľadu na to, či ste pravičiar, ľavičiar alebo niečo medzi tým, je v záujme celého ľudstva navždy uväzniť Gatesa a jeho spikleneckých spolupáchateľov. Ľudstvo nemá šancu, ak týmto zločincom bude dovolené naďalej zostať na slobode, aby mohli napáchať ešte viac zverstiev.

 

Zdroj: https://zemavek.sk/

Odeslat komentář