JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Supertvrďák Prymula přitvrzuje, Babiš se skrývá. Plukovník měl schopné učitele, vymyslel sloučení gestapa s STB. Národ je třeba dostat na kolena a naučit ho poslouchat!

ČESKO: Plukovník Prymula přitvrzuje, Babiš se skrývá. Tak nějak vypadá nový způsob, jak ty proradné Čechy vyléčit. Ignoranti to jsou a polovině z nich je úplně jedno, že si tu pracně cucáme čísla z prstu za pomoci naprosto nefunkčních testů, které najdou covid i na houbě v lese, a klidně si myslí, že do nich tu vakcínu nedostaneme. A to už jsme umlčeli řadu kritiků z lékařského odborného prostředí, jen ten Šmucler pořád zlobí.

Co nás čeká, tedy pokud nikdo Prymulu neodchytí na ulici? Nic moc. Pravděpodobně obden se zvyšující čísla koronapozitivních, protože plán se musí plnit. Plošné testování je ukázkou inteligence toho, který ho vymyslel. K čemu je dobré, když spolehlivost testů je pofidérní, navíc nelze ovlivnit, že hodinu po negativním otestování na Vás nějaký ten vir neskočí? To bychom museli chodit s tyčinkou v nose a kontrolkou na jejím konci celý rok. To je jako s pneumatikami. Trvale funkční senzory hlídají tlak v nich. Pokud tento dobrý pomocník chybí a Vy si kola zkontrolujete před jízdou, vůbec to neřeší situaci, že po metru najedete na hřebík. S covidem je to samé. Opustíte odběrové místo s negativním výsledkem, ale kousek za stanem šup a vir je ve Vás. K čemu tedy bylo to testování? Prosíme, jen slušné výrazy.

Plukovník Prymula půjde ještě dále. Momentální omezení mu stačit nebudou, kdesi v pozadí mu možná napovídá vlasový mág Flégr. Národ je třeba dostat na kolena a naučit ho poslouchat. Nehorázná drzost při zmínce o zasahování do rodin je totálním šílenstvím nenasytného státního úředníka, pro kterého je nynější situace ještě větší byznys, než když rozkrádal nemocnici mu svěřenou. Všimné za každou nakoupenou zdravotnickou pomůcku vytvoří solidní balík, takže je třeba dále tlačit na pilu. Zavřou se restaurace, školy, časem i vše ostatní. A do toho se bude neustále opakovat dokola: „Vakcína“. Samozřejmě za podpory médií, zaručených zpráv z nemocnic a zvyšujícího se počtu nemocných celebrit. A když bude třeba, navýší se číslo udávající úmrtnost na vir. Takže každý včetně těch, co měli úraz neslučitelný se životem, budou mít v sobě covid. A to by bylo, aby se lidé nakonec nedali přesvědčit. A když ani to nestačí, vyhlásí se stanné právo. V Austrálii už s tím mají zkušenost.

Otestovaní negativní tak tuší, že jednoho dne budou muset být stůj co stůj pozitivní. Ti, co už to mají za sebou, se budou obávat návratu viru, protože ve vládě ví, že se klidně vrátit může. I přes drsná opatření čísla infikovaných stoupají. Roušky jsou tedy dle všeho neúčinné, protože křivka údajně roste. Léky na covid neexistují a vakcíny jsou nevyzkoušené. To Prymulovi nebrání pár jich sehnat. Něco dostal od EU, to není tak dobrý kšeft, další pořídí jinde. Kdo se bude bránit, místo žluté hvězdy dostane doživotí v roušce, děti nevezmou na školy a on sám se podívá za hranice tak akorát prstem po mapě. Tak nějak to připomíná sloučení gestapa s STB. Plukovník měl schopné učitele.

Finanční dopady nesmyslu, o které i akurátní Němci už začali samotní pochybovat, jsou nedozírné. Pro všechny s pár výjimkami, které dokázaly pružně zareagovat (rozvážkové služby, e-shopy,) a příživníky na ,,pandemii“ (Prymula, Babiš), jde o dramatickou situaci. Tržby klesají, náklady zůstávají a podnikání jde ke dnu. Lidé šetří, plno jich je opět díky home ofiice na chalupách. Děti hloupnou, společenská úroveň degraduje. Navíc Prymula svým testováním a uváděním nesprávných čísel dělá České republice ostudu ve světě a někam už nás ani nechtějí pustit. Z tohoto se vrátit k normálu už nebude možné. U vyspělých ekonomik se čeká doba návratu k prosperitě minimálně rok po skočení tohoto divadla. Díky předešlým létům a dlouhodobému rozkrádání a rozprodávání nejsme vyspělá ekonomika. Banky si u nás pouze mastí kapsu, zahraniční firmy po skončení pobídek a daňových prázdnin mizí v zahraničí a naše Finanční správa dokoná zvěrstvo na střední třídě. Návrat se tedy neuskuteční, což vyhovuje i EU, která už nyní z nás udělala vazala a má v plánu tu udělat odkladiště nepotřebného. Třeba migrantů.

Každý, kdo se jen malinko zamyslí a má dostatečný potenciál mozkových buněk, přestane sledovat katastrofické scénáře a grafy. Roušky evidentně nestačí, vakcína bude povinná, ale je k ní oprávněně mnoho výhrad, lék nikdo nehledá. Nakažlivost viru je nafukovaná, příznaky valnou většinou nedramatické, vážných případů minimálně v poměru k počtu obyvatelstva a prevence podceňovaná. Prymula by patřil za vše toto před soud, Babiš tam měl být už dávno a Hamáček si užívá poslední měsíce své důležitosti. No a my ostatní, co nesouhlasíme, jsme i přesto zavíráni a nikdo se tomuto diktátorskému režimu, který tu vzniká, nedokážeme vzepřít. Takže jsou do stejné ohrady zahnáni vlci i ovce a požerte se mezi sebou navzájem. Jen idiotovi nedochází, že tu ten vir prostě je a zmizí tehdy, až se mu bude chtít. Nebo také ne, pak ale díky Prymulovi a jemu podobným prostě umřeme hlady.

Autor: Jindřich Kulhavý

Zdroj: https://pravyprostor.cz

Odeslat komentář