JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Švédsko: Imigrantský muslimský sirotek znásilnil 13-letou a dohodil ji kumpánům

ŠVÉDSKO: V západní multikulturní společnosti děti a mladiství dorůstají do totálně jiného světa, než byl ten za jejich rodičů. Brutálně predátorského, kuplířského, otrokářského. A liberální indoktrinace z nich ostatně dělá lákavé a snadné sousto.

Toho jsou si vědomi zejména uprchlíci, kteří prakticky všichni pocházejí z morálně upjatých kultur, a Evropa s jejími pro ně bezcennými barbarskými hodnotami je jim opravdové eldorádo. A tak se mnozí předhánějí, kolik si z něho urvou, kolik si v něm užijí.

Ve Švédsku nyní stanul před soudem 16-letý imigrantský sirotek z Jordánska, kterého obžaloba viní z desítky kriminálních činů. V nejzávažnějším z nich, vylákal na Snapchatu 13-letou dívku na schůzku znásilnil ji a zavlekl do bytu svých kumpánů, kterým ji dohodil, jak je v kmenových pospolitostech obvyklé. Ti ji znásilnili a natočili si vše na video a mámili z ní peníze, nebo video zveřejní. Posléze dívčina matka nahlásila na policii, že se nevrátila domů. Když arabští kumpáni umožnili dívce kontaktovat matku, ještě matku vydírali o další peníze, že dívku pomohli nalézt.

Nezapomenutelný příběh na celý život. Pro všechny zúčastněné. A snad memento pro ty, kdo jej čtou… Politici z východních zemí EU už nemohou říci, že to nevěděli a nepředvídali. Vše již dělají s nepochybným vědomím toho všeho..

Odeslat komentář