JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Světové zdravotní organizace jako jedna velká Mafie – 3. část

JAK S TÍM SOUVISÍ OČKOVÁNÍ?

Všichni, po celém světě dnes propagují očkování, ale proč? Protože to jsou jisté peníze. Lidé, popleteni televizí a jinou propagandou si myslí, že očkování je opravdu ochrání před chřipkou, před tetanem, před malarií a i před zlou tchýní, ale ve skutečnosti se nic takového nestane. Co znám lidi, za svého dlouholetého pozorování, tak všichni ti, kteří se nechávají poctivě jednou za rok očkovat, mají spolehlivě aspoň jednu chřipku. A ti, co se očkovat nenechají, zůstanou většinou zdraví. A obzvlášť s koronavirem – copak již nebylo zjištěno a to ještě více než jednou lékařskou autoritou a bylo to i potvrzeno mnoha jinými lékaři, že obzvlášť náchylní jsou ti, kteří byli proti chřipce očkováni. Protože to očkování má v sobě ten virus! Chápete to konečně? Každé očkování má v sobě koronavirus a to kvůli způsobu, jak bylo vyrobeno – o tom do detailu mluví Dr. Judy Mikovits, kterou rovněž zkoušejí umlčet. A to ještě nemluvíme o dalších škodlivých přídavných látkách.

Bill Gates a jeho Nadace, WHO a CEPI a PATH (další Gatesova pobočka) jsou v současné době soudně obviněni v Indii, kde očkováním způsobili obrovské škody na lidském zdraví. Málokdo ví skutečný dosah celé aféry, protože Gates a spol. prováděli své očkovací nájezdy mezi chudou, negramotnou populací, kde lidé úplně nechápali, čemu se podrobují. Pravda, mnozí svůj souhlas s očkováním potvrdili otiskem palce na dokumentu, za některé to podepsal někdo jiný, ale vesměs nevěděli vůbec o co jde. Očkovací látky měly být údajně Gardasil a Cervarix (proti rakovině ženských orgánů). Krátce po očkování dostali mnozí z očkovaných bolesti hlavy, zvracení a epileptické záchvaty. Děvčata se později ukázala být sterilizována a nemohly mít děti. Podle nezávislých reportérů, kteří celou situaci zkoumali, jednalo se o tisíce postižených a stovky úmrtí, včetně sebevražd, které všecky byly vystopovány k těmto očkováním.

V Africe si ti stejní zločinci počínali trošku jinak. V r. 2012 okupovali malou vesnici v Čadu. Tam zavřeli 500 dětí ve škole a strašili je, že už se nebudou moct nikdy vzdělávat, pokud se nenechají očkovat, údajně proti zánětu mozkových blan. Rodiče těchto dětí o tom uvědomění nebyli. Do pár hodin po očkování začalo 106 dětí trpět bolestmi hlavy, zvracením, nekontrolovatelnými záchvaty (epilepsie) a paralyzou. Byl přivolán lékař, zatím co očkující spiklenci pokračovali ve své práci ve vesnici samotné. Lékař se dostavil až za týden a nemohl pro zasažené vůbec nic udělat. Mezitím zločinci z vesnice utekli. Jestli byli stíhání, nebo jestli proti nim bylo zahájeno trestní řízení je sporné, s ohledem na odlehlost vesnice (na doktora čekali celý týden) a s úměrně nedostatečnými zákony a vedením státu.

Ale řekněme, když nás tak moc chtějí očkovat a všechna media o to tak usilují, včetně lékařů a jiného zdravotního personálu, kteří opět jednají pouze podle toho, čím jsou jim ve školách vymyty mozky, tak ať začnou sami od sebe! Ať si Bill Gates nechá napíchat všech těch 70 očkování, co dnes dávají dětem od prvního dne od narození. Ať začne, a ať je to na kameře, v televizi, na internetu, potvrzeno nezávislými účastníky.

Jenže tady je ten problém. Podle lékaře rodiny Gatesů táta Bill nenechal ani jedno své dítě očkovat proti ničemu. Zmíněný lékař vyjevil tuto skutečnost skupině kolegů, za zavřenými dveřmi! Jméno tohoto lékaře není bohužel známo a tato zpráva se vynesla ven tím způsobem, že jeden z účastněných lékařů to prozradil. 

Ale proč chtějí očkovat nás všecky? Protože jedině pak se nepozná, že očkování nefunguje a případné příznaky budou připisovány něčemu úplně jinému. Pokud ovšem to očkování přežijeme, což bývá příliš často sporné. Další námět k zamyšlení leží v tom, že jak říkají, kdyby někteří z nás očkovaní nebyli, že by ohrožovali ty druhé, očkované. Jak by je asi mohli ohrožovat, když jsou očkovaní? Očkování je přece má ochraňovat, tak čeho se bojí? To pak protiřečí své vlastní teorii, že očkování funguje jako ochrana proti infekcím. Tak jak to pak doopravdy je? Hej, Gates, můžeš mně to vysvětlit?

A CO VŠECKY TY PENÍZE?

Takže ty peníze, které van der Leyen vybrala na oné konferenci jsou vlastně platby jakési podivné Mafii, která řekne jednotlivým vedoucím států: „podívejte se, zkoušeli jsme vás varovat, ale vy jste na nás nedali. A teď všichni umírají na tuto hroznou chřipku (a přitom bude všude kolem 5G záření). Takže zaplaťte, nebo to bude ještě horší.“ A jednotlivé státy platí a budou platit pořád dál, stále z nich budou ždímány peníze, pokud nepochopí o co jde a nevykopnou WHO a všecky s ním spojené lumpy ze státu ven. Na to ovšem musí mít hlava státu řádnou samostatnost, což pod záhlaví Evropské unie NEMÁ.

Takže nakonec zbývá otázka:

Kdo dostane ty peníze, kdo shrábne těch 7.4 bilionů Euro, které byly vybrány na konferenci „Koronavirová globální odezva?“ Podle oficiální stránky Evropské unie, zde jsou příjemci těchto peněz. Zdroj této informace je ZDE. Takže peníze dostanou:

 • CEPI, na výrobu očkování,
 • Gavi, na rozdělení očkování po světě,
 • Therapeutics Acccelerátor, na výrobu léků,
 • UNITAID,
 • FIND, Nadace pro vylepšování nových diagnoz,
 • Globální fond,
 • WHO.

Peníze půjdou přímo jim, Evropská unie už nebude mít nic do činění s těmito „dary.“ Ze všech těchto „obdarovaných“ je nutné se podívat ještě na tři zbývající.

GAVI, NEBOLI SPOJENCI PRO OČKOVÁNÍ

Gavi se přímo na své stránce chlubí, že jejich poslání je chránit lidské zdraví. Pěkný záměr, ale používat na to očkování je ten nejhorší způsob jaký si mohli vymyslet. Zaměřují se hlavně na chudé části, na Afriku, Asii a pár míst v Jižní Americe.

Jak můžete vidět z  obrázku, „partneři,“ neboli ti, kteří je založili a kteří je financují, jsou opět známé osobnosti: UNICEF, WHO, Světová banka a Bill & Melinda Gates nadace. Správní rada má celkem 18 míst, z nichž 9 je pro nezávislé a „nepřidružené“ (uvozovky jejich) členy. Z těchto devíti míst zabírají všichni shora zmiňovaní pevná místa, kdežto ten zbytek je obsazován na omezenou dobu.

THERAPEUTICS ACCELERATOR, NEBOLI TERAPEUTICKÝ AKCELERÁTOR

Mezi jejich podporovatele patří opět Wellcome Trust a Bill & Melinda Gates nadace. A přibyli noví účastníci (viz další obrázek):

 • Mastercard (kredit karta),
 • Chan Zuckerberg Initiative (Facebook),
 • EQT, firma zabývající se kladením potrubí pro transport plynu,
 • Avast nadace (antivirový program),
 • Michael & Susan Dell nadace (Dell počítače),
 • Madonna!

Na jejich internetové stránce má Akcelerátor popis „Veřejně oznámených investic,“ což nám ihned říká, že existují rovněž investice veřejně neoznamované. Veřejně oznámené investice se sestávaly ze 20 milionů dolarů, které Akcelerátor věnoval třem Universitám na výzkum: Universitě ve Washingtonu, Universitě v Oxfordu a La Jolla Institutu pro imunologii. KDE – ptám se, KDE vezme nějaká celkem neznámá firma 20 milionů dolarů a jen tak je dá nějakým školám, snad aby lépe prosperovaly?

Už to, že jejich oficiální firemní internetovou stránku vede a obhospodařuje Nadace Billa a Melindy Gates je podivné.

Na otázku jestli je Terapeutický Akcelerátor fyzická firma a kdo ji vede, odpovídají trošku záhadně, že jsou „iniciativa,“ která získává z odbornosti a zdrojů jejích dárců, stejně jako z pomoci venkovních odborníků. Používá schopnosti a talent těch, kteří mají zkušenosti v chemii, výrobě, v získávání materiálu, v získávání informací a jejich uspořádání.

Takže to není ani kamenná, ani dřevěná firma, ba ani stan, která by měla dveře, okna, stoly a židle. Je to chiméra, kam se přelívají peníze sem a tam, podle potřeby.

FIND, NADACE PRO VYLEPŠOVÁNÍ NOVÝCH DIAGNOZ

FIND je další příjemce našich daňových poplatků, neboť dostávají část peněz, vybraných na schůzi „Koronavirová globální odezva.“ Zabývají se vývojem zařízení na lepší diagnozy nemocí. Takže neléčí, pouze odhadují co je v nepořádku. Je to další neziskovka, která zkouší vyvíjet cenově dostupnější diagnostické zařízení, s ohledem na potřeby veřejného zdraví a lepšího vyhodnocení nemocí. Jelikož je jejich centrála ve Švýcarsku, tak to zařízení určitě levné nebude, protože ve Švýcarsku je velmi draho.

Správní rada této firmy je rovněž zajímavá. Má celkem 12 členů, zde jsou ukázáni pouze čtyři. Tak na příklad, předseda, Mark Kessel je rovněž partner firmy Symphony Capital, což je investiční firma, kterou spolu-založil. Tato firma investuje výhradně do biofarmaceutických firem. Je také Poradce firmy Shearman & Sterling, což je další investiční firma.

Daniel Camus je korporační ředitel a vede oddělení strategie a mezinárodní činnosti u firmy Electricité de France, SA. Dříve pracoval jako korporační finanční úředník pro humanitární organizaci Globální fond. George F. Gao je ředitelem čínské obdoby CDC a zúčastnil se „Event 201.“ Co dělá v Americe a ve Švýcarsku je také záhada. Dr. David L. Heymann je Zástupce Generálního ředitele pro Zdraví, bezpečí a přírodu (Health Security and Environment). Předtím, v letech 1998 až 2003 byl Výkonným ředitelem pro WHO a jejich program nových a jiných přenosných nemocí. A předtím pracoval 13 let pro CDC v Africe.

Dárci pro FIND jsou početní. A opět můžete vidět známá jména, jako je CEPI, Bill & Melinda Gates, Globální fond (The Global Fund), Gavi, UNITAID, WHO, CDC (Centrum pro kontrolu nemocí). Věřím, že zkoumáním dalších “dárců” bychom získali hodně nám již známých jmen a určitě bychom narazili na další okruhy spekulantů, kteří všichni okupují tyto firmy, ať skutečné, či jen virtuální, za účelem rozmnožovat svých finančních zdrojů.

Takže když Dr. Fauci veřejně prohlásil, že „Ameriku čeká špatný podzim a zlá zima,“ a že „opakování koronaviru je nevyhnutelné,“ tak věřte, že má pravdu. On tím nic nepředpovídá; on pouze vyjevuje jednu část jejich plánu.

Však i GPMB v jejich nejnovější brožurce „World at Risk“ to přímo oznamuje, když říká, že „jejich ukázka progresu je, že do září 2020 bude OSN, včetně WHO organizovat aspoň dvě další celosvětová cvičení a simulace, což bude zahrnovat i záměrné rozšíření smrtelných patogenů.“

U NÁS JE TO JINÉ – JE?

Možná si myslíte, že v České republice tyhle věci nefungují tak, jak jinde ve světě. Není to zcela pravda. Už to, že WHO má v Praze kancelář na Rytířské č. 32 (3. poschodí) naznačuje, že tito lidé mají své dlouhé spáry roztaženy po celém světě. Přece jsou i v Africe, tak aby nebyli v České republice!

Je pravda, že na nás se nezaměřili tak, jako na jiné země. To proto, že u nás nejsou ty velké peníze, které tito chamtivci potřebují. Ale už i skutečnost, že nemocnice dostávají finanční příspěvky od některých výrobců léků, zřejmě ve snaze udržet je u jejich výrobků a nenechat je používat konkurenční produkty, je jakýsi začátek.

A pak ještě to, že dovolili, aby zanikla Spofa, kdysi dobrá firma, která produkovala spoustu dobrých a opravdu účinných léků, je politováníhodné. Rozkouskovali ji, mnohé části zanikly a ty „dobré a opravdu účinné léky“ nahradili farmaceutickými chemikáliemi, které mají víc škodlivých účinků než těch dobrých. Je to veliká škoda, že všichni jednají jakoby podle toho stejného plánu, který obsahuje hlavně hodně ničení.

Rejstřík organizací, jejichž jména jsou v článku používána:

 • CDC (Center for Disease Control, neboli Centrum pro kontrolu nemocí)
 • CEPI (Coalition for Epidemic Preparedness Innovations, neboli Spojenectví pro novinky v připravenosti proti epidemiím)
 • DCVMN (Developing countries vaccine manufacturing network, neboli Výrobci očkování z vývojových zemí)
 • EIB (European Investment Bank, neboli Evropská investiční banka)
 • FIND (Foundation for Innovative New Diagnostics, neboli Nadace pro vylepšování nových diagnoz)
 • GATES (Bill & Melinda Gates Foundation, neboli Nadace Billa a Melindy Gates)
 • GAVI (The Vaccines Alliance, neboli Spojenci pro očkování)
 • GPMB (Global Preparedness Monitoring Board, neboli Globální rada sledující připravenost)
 • IDA (International Development Association, neboli Společnost pro mezinárodní vývoj, patří pod Světovou Banku, WB)
 • IFPM (International Federation of Pharmaceutical Manufacturers, neboli Mezinárodní federace výrobců farmaceutických léků)
 • IMF (International Monetary Fund, neboli Mezinárodní finanční fond)
 • Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, neboli Johns Hopkins, Bloombergova škola veřejného zdraví)
 • NAM (National Academy of Medicine, neboli Národní akademie pro medicínu)
 • NIAID (National Institute of Allergy and Infectious Diseases, neboli Národní ústav pro alergie a infekční nemoci)
 • NIH (National Institute of Health, neboli Národní zdravotní ústav)
 • NRC (National Research Council, neboli Národní rada pro výzkum)
 • Resolve to Save Lives (Rozhodněte se zachraňovat životy)
 • The Global Fund (Globální fond)
 • UNITAID
 • WB (World Bank, neboli Světová banka)
 • WEF (World Economic Forum, neboli Světové ekonomické forum)
 • WHO (World Health Organization, neboli Organizace celosvětového zdraví)

JANE K.

Odeslat komentář