JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Sýrska armáda za podpory ruských vzdušných síl zlikvidovala 338 teroristov

SÝRIA: Ruské zoskupenie síl v Sýrii tiež informovalo, že od 23. apríla bolo zničených viac ako 80 objektov a úkrytov militantov.

Dnes, 12. mája zástupca ruskej skupiny síl v Sýrii informoval novinárov, že sýrski vojaci za podpory ruských vzdušných síl zlikvidovali od 23. apríla 338 teroristov a zničili viac ako 80 teroristických zariadení a úkrytov, čím zabránili útokom na vojenský personál a civilistov v Sýrii.

„Jednotky sýrskych vládnych síl s podporou ruských vzdušných síl pokračujú v prieskumných a pátracích operáciách v sýrskej púšti. Od 23. apríla bolo zlikvidovaných 338 príslušníkov teroristických skupín a 44 zadržaných, bolo zabavených 20 kusov vojenskej techniky a šesť bolo zničených, bolo zničených 38 objektov a 45 úkrytov,“ cituje TASS zástupcu skupiny ozbrojených síl.

Podľa jeho slov bolo nájdených 26 skladov s viac ako 21,5 tony munície, ako aj sedem ton materiálu a iného majetku teroristov.

„Vďaka precíznej organizácii spoločných prieskumných a pátracích operácií boli teroristickým skupinám spôsobené značné škody na ľudských silách a technickom vybavení a zabránilo sa teroristickým útokom na vojenský personál a civilistov v Sýrii,“ uviedol predstaviteľ ruskej armády.
Uviedol tiež, že ženijné jednotky sýrskej armády skontrolovali 2 530 km ciest a 865 budov a vyčistili tri oblasti.

 

Zdroj: https://sk.news-front.info/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Komentář

Odeslat komentář