JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Systém fungování podle rasistické Black Lives Matter (BLM)

USA: Black Lives Matter (dále BLM) zanechávají člověka v údivu. Nejen že skrývají své skutečné zájmy a cíle za údajně rasovými problémy černochů. Ale ještě mají tolik drzosti, že viní za všecko „bílou nadřazenost,“ „západní kapitalismus“ a podobné nesmysly. Chtějí aby bílí před nimi klečeli a odprošovali za něco, co neudělali. Chtějí odškodné za otroctví, kterým nikdy neprošli. Chtějí odstranit sochy, protože oni, nekulturní barbaři vůbec nechápou jejich význam a hodnotu. Prostě – chtějí toho moc a přitom nemají vůbec na nic nárok.

Co se týče rasové otázky, tam BLM selhali po celé čáře. Když střílí po lidech, zastřelí jak černocha tak bělocha naprosto rovnoprávně. Aspoň 16 dětí již během svého řádění v Americe zastřelili a přitom žádné z těch dětí se protirasisticky neprojevovalo a ani neměly zájem jim sabotovat jejich vlastizrádnou a ničivou činnost. Ještě ke všemu, většina těch dětí byli černoušci.

Když přijde na kriminalitu, černoši, kteří tvoří pouhých 13% populace, mají na svědomí více než 50% všech vražd a neuvěřitelné množství jiných zločinů. Přesto, převážná většina bezbranných lidí zastřelených policií jsou bílí. Když jsou členové BLM na tyto a podobné nepoměry tázáni, pak mlčí a diskuze vázne. A když už by je někdo donutil se k tomu vyjádřit, tak budou pečetit „systematický rasismus,“ cokoliv to v jejich popletených hlavách znamená.

Největší problém černochů v Americe jsou rodiny bez otců. Obzvláště chlapci, kteří vyrůstají bez otců mají 3x větší možnost skončit ve vězení než chlapci, kteří vyrůstali v normální rodině. To BLM rovněž nezajímá. Ba naopak, mají v úmyslu „rozbít Západem předepisovanou těsnou rodinnou sestavu.“ Takže ještě více černochů ve vězení, ještě horší situace. Je to jako léčit rakovinu přidáváním rakoviny.

BLM na to odpovídá, že ne všecky černé životy jsou stejně cenné! Aha, takže rasismus na rasismus, i mezi jejich vlastními. Obstojí před nimi vůbec někdo?

„A všichni, kdo nepodlézají BLM, musí být zničeni,“ hlásají do světa. Další ukázka jejich inteligenčního stupně. Přesto dále volají: „ ti, kdo nejsou náležitě uvědomělí, musí být zničeni.“ Jinými slovy, jakmile s nimi v čemkoliv nesouhlasíme, musíme být zničeni.

To je rovnoprávnost! To je svoboda! To je svět kteří by nám takoví vládci připravili!

„Jestliže je černoch zastřelen bílým policistou, je jedno co k tomu vedlo, pak celé město musí být zničeno,“ hlásají. To, že město jako takové za to nemůže jim asi uniklo.

BLM jsou rovněž velmi prohnaní, jak říká hlasatel Bill O‘Reilly. Skutečné jméno této organizace je „Black Lives Matter Global Network Foundation“ (BLM síť globální nadace). Jenomže tady je problém, protože tato Nadace nemá status neziskovky, takže když jim Soros láskyplně poslal během posledních pěti let 33 milionů dolarů, ve skutečnosti to ani nemůže odečíst na daních, protože na BLM se status neziskovek nevztahuje.

Ovšem najdou se cestičky. Jedna z nich je jiná neziskovka, jménem Thousand Currents (Tisíc proudů), kterou vede zarytý komunista Paul Strasburg. Je to komunista ještě komuničtičtější než nejkomunističtější komunisté. A tak se BLM nějakými způsobem podařilo – pomocí velmi složitých cestiček – že s pomocí Tisíců proudů mohou být jejich příspěvky odečítány na daních těch, kteří jim je s nejlepším úmyslem na zničení Ameriky a celého světa, posílají.

A teď si představte, 25% ze toho, co BLM od štědrých dárců obdrží, jde proti platům a příplatkům jejich zaměstnanců! Jaképak asi kanceláře mají? Jaképak zaměstnance? Je snad někde jejich korporační vedení? Anebo mezi zaměstnance čítají ty, co jim píšou jejich amatérské plakáty? Nebo snad jsou to ty stovky s nimi protestujících oslů, kteří se propůjčují něčemu, o čemž nemají ponětí.

Ne, určitě ne.

Příjemci těchto platů jsou určitě jak oni sami, tím myslím nejvyšší vedení BLM a pak jejich rodiny. Nikdo víc.

Dalších 46% jsou výdaje na konzultační, neboli poradní poplatky. Kdo jim tak asi může radit a co? Existuje snad kancelář, která by se specializovala na rady jak zapálit budovu? Anebo speciální poradenská služba v oboru útoků na nevinné obyvatele? Těžko! Ale konzultant může být kdekdo. Může to být otec, tetička, sousedčino nejstarší dítě, nebo důvěrný přítel.

Takže opět, tyto peníze jsou jim a jejich rodinným příslušníkům přímo do kapes, v nejlepším případě nějakým kamarádům, přátelům a známým.

Ten zbytek, ubohých 29% je pak použit na výdaje, spojené s jejich ničivou činností. Z toho si zakoupí slušivé uniformy, policejní výbavu na utiskování bezbranných okolostojících, možná nějaké výbušniny, ale ne moc, protože dobromyslní dárci se postarají sami na svých.

Takže je to sprostá výdělečná činnost a za ty neuvěřitelné peníze pak demolují lidem domy, terorizují obyvatelstvo, ohrožují podnikání, ničí průmysl a všecko ostatní.

Jak by asi vypadal stát, kde by si BLM prosadili své?

blm

V New Yorku byli dva starší pasažéři podzemní dráhy naprosto bezdůvodně napadeni a pobodáni. Krátké video je na stránce.

Mladá, 24letá matka, která zanechala 3-letého syna byla zastřelena BLM poté, co ona a její průvodce prohlásili, že všechny lidské životy mají cenu. Samozřejmě, to jí BLM rasisté nemohli odpustit. Media tuto záležitost přešla jakoby se nikdy nestala.

vrazda

Takže o jakých „výhodách“ pro bílé mluví? Žádné nejsou. Běloši jsou ve skutečnosti ohrožení po všech stránkách. Podívejte se na video ZDE. Na začátku vykřikuje Martin Luther King, jak má sen, kdy bílí a černí žijí společně v míru. Asi spal, že se mu to zdálo.

Jeden z napadených se ale nedal. Konečně se někdo do nich pustil. Údajně jsou to Antifa, což není podstatné, jeden čert jako druhý. Když se do jednoho Antifáka řidič auta pustil, ostatní se rychle vypařili. Jsou to zbabělci, nic jiného. V popisu k videu se o nich zmiňují jako o „obyvatelích sklepních bytů, kteří se stále ještě počurávají do postele.“  Sledujte video zde.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář