JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

T.E. Rostas: Techniky a metódy farebných prevratov. Symboly vydierania. Bieloruská inscenácia v scenári globalistického NWO (VIDEO)

V scenári globalistického NWO je aj bieloruská inscenácia z produkcie farebných revolúcií, novembrovú revolúciu v roku ’89 akcelerovala dezinformácia o smrti študenta a nasledovalo odštátnenie ako historicky najväčší podvod.

Slovenské úrady tvrdia, že rúška treba nosiť kvôli symbolickému významu v spoločnosti, vakcíny na H1N1 boli aj podľa Vladimíra Krčméryho biznis, na lieku proti prasacej chrípke zarábala firma ministra obrany USA. Krčméry navyše v týchto dňoch poprel, čo povedal predtým a vyhlásil, že musíme zaočkovať celú Európsku úniu a pritiahnuť migrantov.

Matovičova vláda, ktorá potupila význam vzdelávania a škôl, nariaďuje od septembra povinnosť detí nosiť v školách rúška.

Koronavírus je reset nielen globálnej ekonomiky ale celého usporiadania sveta, ktorý ohlásili už v januári 2020 v Davose, pričom poslednou prekážkou k víťaznému ťaženiu globalistov sú samotné USA.

T.E. Rostas

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář