HlavníSvět

Taliani začínajú páliť vlajky EÚ: „Poďme skončiť túto nočnú moru!“

ITÁLIE: Na talianskych sociálnych médiách sa začína nový trend! Taliani sa nahrávajú, ako pália vlajky Európskej Únie. Má to byť reakcia na to, že v čase pandémie im EÚ nepomohla, asi tak, ako by očakávali.

Aj keď Európska Únia už vyčlenila milióny eur na pomoc krajinám spolku, občania celého kontinentu to tak necítia a nemyslia si, že EÚ dokáže riešiť tieto problémy a nechala v tom krajiny samé.

Trend pálenia vlajky začal pravdepodobne grafický dizajnér a copywriter Matteo Brandi, ktorý k tomu napísal:

„Európska únia sa ukazuje ako to, čím bola vždy: brloh úžerníkov (usurai), ktorí sa zaujímajú len o naše peniaze. Neexistuje žiadna európska solidarita, len bodnutie do chrbta. Poďme skončiť túto nočnú moru.
My Taliani si pomáhame sami. „

Itálie – virál

?? Italové rozjeli virální trend #CiSalviamoDaSoli (Zachraňujeme se sami). Začal ho pravděpodobně grafický designér a copywriter Matteo Brandi, který k tomu napsal: „Evropská unie se ukazuje jako to, čím byla vždy: doupě lichvářů (usurai), kteří se zajímají pouze o naše peníze. Neexistuje žádná evropská solidarita, pouze bodnutí do zad. Pojďme skončit tuto noční můru.My Italové se zachraňujeme sami." https://twitter.com/mat_brandi/status/1243603684262588417

Posted by Ministerstvo nepříjemné pravdy on Saturday, March 28, 2020

 

 

Posted by Siamo Italiani VERI on Friday, March 27, 2020

 

Posted by Siamo Italiani VERI on Friday, March 27, 2020

Zdroj: https://magazin1.sk/toto-sa-europskej-unii-pacit-nebude-taliani-zacinaju-palit-vlajky-eu-podme-to-skoncit-video/
Tagy

Napsat komentář

Back to top button
Close
Close