JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

The Daily Mirror připomněl proroctví slepé bulharské věštkyně Vangy o tom, co se má brzy stát, o Putinovi, Třetí svétové válce a taky všechno, co správně předpověděla

Britský tisk je obvykle plný rusofobní rétoriky. Bulvární The Daily Mirror na to šel inovativně a připomněl čtenářům proroctví slepé bulharské věštkyně Baby Vangy.

Novináři tvrdí, že ačkoli jasnovidka zemřela v roce 1996, dokázala hovořit o Putinovi a Rusku. Vanga údajně předvídala, že Rusko čeká velká budoucnost, a promění se v jedinou supervelmoc.
„Pouze jedna věc zůstane nedotčena – sláva Vladimira, sláva Ruska. Bude obětováno příliš mnoho. Rusko nemůže nic zastavit,“ údajně řekla Vanga spisovateli Valentinovi Sidorovovi, který se s ní setkal.

Novináři zároveň poznamenali, že slovům Vangy je třeba věřit, protože prý předpovídala teroristický útok ve Spojených státech 11. září, smrt ponorky Kursk, vznik skupiny „Islamský stát“, černobylskou nehodu jaderné elektrárny a dokonce vítězství Borise Jelcina ve volbách.

 
„Nikdo už nemůže zastavit Rusko. Smete vše z cesty a nejenže zůstane, ale také se stane vládcem celého světa,“ řekla věštkyně podle britských novin, zatímco jejich čtenáři musí dozajista v hrůze běžet do úkrytu a křičet: „Rusové přicházejí!“. Anebo, což je pravděpodobnější, podpoří obří výdaje na zborjení.
Zdroj: https://www.mirror.co.uk/
Překlad: prvnizpravy.cz

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář