Sledujte nás na Telegramu: 👉 @cz24news
SVĚT: Další a další studie ukazují, že experimentální genové injekce, aplikované miliardám lidí, si s sebou nesou daň na životech i zdraví. Přesto je stále většina zemí svým občanům nabízí.
Lidé, kteří dostali vakcínu proti COVID-19, měli podle nových studií větší pravděpodobnost, že budou trpět řadou onemocnění, včetně nedostatku produkovaných krvinek a onemocnění uší.
Výzkumníci v Jižní Koreji analyzovali data z korejské národní zdravotní pojišťovny, aby zjistili, zda očkovaní nebo neočkovaní lidé zaznamenali vyšší výskyt desítek nežádoucích příhod, včetně menstruačních poruch, onemocnění uší a aplastické anémie.
Zjistili, že očkování zvyšuje riziko mnoha nežádoucích účinků nebo zdravotních stavů.
V jedné studii například zjistili, že míra výskytu 13 imunitně podmíněných nefatálních nežádoucích příhod (irAE) byla u očkovaných vyšší.
Mezi nefatální problémy patřily menstruační poruchy, modřiny, tinitus, onemocnění vnitřního ucha, onemocnění středního ucha a další onemocnění ucha.
„Očkování významně zvýšilo rizika nefatálních irAE,“ napsala Dr. Eun Mi Chun z Lékařské fakulty Ewha Womans University a spoluautoři.
Vědci se podívali na záznamy od lidí ve věku 20 a více let. Lidé byli počítáni jako očkovaní, pokud dostali druhou dávku nebo dokončili základní sérii před 30. zářím 2021.
Lidé byli počítáni jako neočkovaní, pokud nedostali žádné dávky. Lidé byli vyloučeni, pokud dostali jednu dávku nebo již měli některý ze stavů.
Očkovaná skupina zahrnovala 1,4 milionu lidí, ve srovnání s 289 576 v neočkované skupině.
Výzkumníci měřili kumulativní míru výskytu nežádoucích účinků, které byly vybrány, protože lékaři měli pocit, že nefatální problémy související s imunitou po očkování proti COVID-19 ještě musí být komplexně objasněny.
Míry byly měřeny zkoumáním diagnóz mezi dvěma kohortami.
Tři měsíce po očkování byla kumulativní incidence na 10 000 osob vyšší u všech problémů s výjimkou jednoho, zrakového postižení, v očkované skupině. Mezi problémy patřil glaukom nebo ztráta zraku, bradavice, pásový opar a alopecie, která způsobuje vypadávání vlasů.
Vědci uvedli, že výsledky studie naznačují, že by lékaři měli pacienty po podání injekce pozorovat.
„Zjištění této studie naznačují, že kliničtí lékaři by měli po očkování pečlivě sledovat řadu nefatálních irAEs, vzhledem k tomu, že se tyto projevy mohou objevit po vakcinaci,“ uvedli.
„Analyzovaná data ukázala, že nutriční anémie, aplastická anémie a koagulační defekty se po očkování proti COVID-19 zvýšily,“ napsali vědci.
„U jednotlivců, kteří dostali vakcíny COVID-19, buď mRNA, virový vektor nebo smíšené a 277 odpovídající, bylo zjištěno, že mají větší pravděpodobnost diagnostiky zánětlivých muskuloskeletálních poruch ve srovnání s těmi, kteří je nedostali,“ uvedli vědci.
Dr. Chun a další výzkumníci neuvedli žádný střet zájmů a žádné financování.
Vakcíny COVID-19 mají řadu potvrzených vedlejších účinků, včetně myokarditidy, formy zánětu srdce. Zánětlivé stavy zaznamenané ve vyšší míře u očkovaných mohou pocházet ze spike proteinu v injekcích, uvedli jihokorejští vědci, zatímco onemocnění uší by mohla být způsobena imunitní reakcí na spike protein.
Jedním kritériem je, že čím je souvislost konzistentnější, tím je pravděpodobnější, že je kauzální. „V tomto případě různé typy onemocnění v různých orgánových systémech naznačují konzistentní toxický účinek vakcín,“ řekla Dr. Nassová listu The Epoch Times.
ZPRACOVAL: Slovanka/Necenzurovaná Pravda
Upozornění: Tento článek je výlučně názorem jeho autora. Články, příspěvky a komentáře pod příspěvky se nemusí shodovat s postoji redakce cz24.news. Medicínské a lékařské texty, názory a studie v žádném případě nemají nahradit konzultace a vyšetření lékaři ve zdravotnickém zařízení nebo jinými odborníky.
Komentáře a diskuse jsou také otevřeny na našem Telegramu https://t.me/cz24news kde se automaticky zobrazují všechny články
Začněte diskusi