JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

To co za falešnou hru hraje Okamura? Vlastenectví podle SPD: Okamura v čele parlamentní skupiny pro Afghánistán pouhých 11 dní po schůzce s muslimem Fawadem Nadrim, který spolupracuje s nadací Vize 97 Dagmar Havlové a s nadací Karla Janečka! A proč SPD jednomyslně hlasovala pro vytvoření parlamentní komise proti hybridním hrozbám a dezinformacím?

ČESKO: Neuvěřitelný skandál SPD, kdy poslanci tohoto hnutí minulý týden jednomyslně hlasovali  pro vznik parlamentní komise proti hybridním hrozbám a dezinformacím na základě podnětu české eurokomisařky Věry Jourové a rovněž na základě předchozího sněmovního návrhu Heleny Langšádlové z TOP 09, má další a velmi nechutné pokračování. Minulý pátek na Svobodném rádiu vystoupil poslanec za SPD Jiří Kobza, který posluchačům sdělil, že SPD mimo jiné hlasovala pro návrh vzniku komise proto, aby SPD mohla mít v komisi svého zástupce, a ten aby mohl sledovat a kontrolovat, co se v komisi děje. Jenže toto vysvětlení Jiřího Kobzy bylo nepravdivé a neupřímné k posluchačům rádia a voličům SPD.

Věra Jourová (2. zleva) oznamuje, že Evropská komise má akční plán EU pro boj s dezinformacemi a vyzývá členské země EU k přijetí opatření v rámci tohoto akčního plánu. A v ČR se zadařilo, byla schválena parlamentní komise, s jednomyslnou podporou poslanců za SPD.

Do parlamentních komisí se zástupci politických stran ze sněmovny nedosazují podle toho, jestli poslanci za tu kterou stranu pro vznik komise zvedli nebo nezvedli ruku, ale jednotlivé politické strany do těchto komisí své zástupce delegují svým vlastním rozhodnutím, protože na to mají ze zákona nárok. A přesně tak to udělá i KSČM, která dnes oznámila, že jmenuje do zmíněné komise svého zástupce, přestože se vznikem a existencí této komise KSČM nesouhlasí a nehlasovala pro její vznik.

Do komise za SPD bude podle informací jmenován Pavel Jelínek a za KDU-ČSL to bude Jan Bartošek. A to je velké překvapení. Oba dva totiž tito pánové minulý rok v červenci na České televizi tepali a útočili proti alternativě, přinesli jsme o tom dokonce článek a příslušné video zde. Důrazně doporučuji, abyste si video zhlédli, protože vám odhalí, že nejen lidovec Jan Bartošek, ale i poslanec za SPD Pavel Jelínek už před rokem šili a útočili na alternativu. Byla to přípravná kanonáda na vznik této komise.

Poslanec za SPD vysvětloval voličům, proč poslanci zvedli ruku pro komisi z dílny TOP 09 a Věry Jourové. Vysvětlení však bylo paradoxně právě tou dezinformací

Vysvětlení Tomia Okamury a Radima Fialy na Facebooku  minulý týden a páteční výrok Jiřího Kobzy na Svobodném rádiu tedy patřil do skupiny dezinformací, tedy přesně těch dezinformací, proti kterým byla komise v parlamentu a z iniciativy Věry Jourové a Heleny Langšádlové vytvořena. Jiří Kobza přitom nelenil a již o víkendu na Parlamentních listech otevřeně a bez servítků označil a onálepkoval náš server Aeronet za dezinformační, takže není těžké se domyslet, že poslanci SPD zvedli ruku ve sněmovně spolu s TOP 09 a hnutím STAN jednomyslně pro vznik komise proto, aby šla proti Aeronetu, který vykonává roli auditora alternativy a odhaluje nepoctivé politiky, kteří se zaštiťují hlasy alternativy a vlastenců, ale přitom se vlastenectví zpronevěřují takovými způsoby, které nelze přehlížet.

Jiří Kobza, SPD

Když v pátek na zmíněném rádiu zaznívala slova poslance SPD, která posluchače a voliče balamutila, že SPD hlasovala pro vznik komise prý proto, aby SPD měla v komisi svého zástupce, aby mohl sledovat, co se v komisi děje, tak bylo jednomu studno, že už i poslanci SPD mají své vlastní voliče za naprosté idioty. Bohužel však musíme dodat, že tento proces v SPD nás nepřekvapuje, protože skutečnost, která se děje v SPD, je daleko horší. Dnes vám přinášíme další investigativní článek o procesech uvnitř nejvyššího vedení SPD, tak doufám, že se vám z toho neudělá špatně. Do SPD totiž začínají prorůstat pro-muslimské a islamizační vlivy.

Tomio Okamura v čele komise pro muslimskou republiku Afghánistán a neuvěřitelné napojení na Fawada Nadriho, nadaci Dagmar Havlové a Karla Janečka

Tomio Okamura vydal 26. února následující status, na první pohled nic závadného.

Tomio Okamura – SPD Právě jednám s předsedou Česko-afghánské obchodní komory a Nadačního fondu pro pomoc afghánskému lidu Ing. Fawadem Nadri, jelikož v hnutí SPD aktivně řešíme situaci v tomto regionu s cílem vytvoření míru a stability, aby se migranti vraceli domů. Jakákoli další eskalace napětí přináší další vlnu nelegální migrace do Evropy a nárust islámského radikalismu. Domluvili jsme se také na dalším pracovním setkání. Již jsem v této souvislosti jednal také z velvyslanci Iráku, Íránu a Sýrie. Musím bohužel konstatovat, že jsme v SPD hrubě nespokojeni s pasivitou Babišovy vlády a českého ministerstva zahraničí pod vedení ministra Tomše Petříčka (ČSSD). Přeji hezký den a držte nám palce!

Tomio Okamura a Fawad Nadri v kanceláři Tomia.

Tento status Okamura publikoval na sociální síti 26. února 2020. Co nám vyrazí dech, a s čím se Okamura vůbec nechlubí je, že o pouhých 11 dní později 9. března 2020 se Okamura stává předsedou meziparlamentní skupiny Afghánské islámské republiky! Tedy nikoli pouhým členem, ani místopředsedou, ale rovnou předsedou! Podívejte se sami zde. Předseda protimigračního hnutí se stává předsedou skupiny islámské republiky Afghánistán. To prostě nevymyslíš! Víme, že Okamura pochází částečně z Japonska, kde se narodil. Ovšem ve stejné skupině ČR – Japonsko je pouhým členem, třebaže právě tady bychom očekávali, že bude předsedou, ne? Nebo to nedává smysl?

Kdepak, je totiž předsedou skupiny pro islámskou republiku Afghánistán. To je něco podobného, jakoby se Jan Kubiš spolu s Jozefem Gabčíkem stali za protektorátu členy skupiny Česko – Německo a okecávali by to tím, že přece potřebují mít dohled nad situací ve skupině, nebo že chtějí s Německem rozvíjet business. Myslíte, že by jim to čeští partyzáni, kteří s nacisty bojovali, uvěřili? Myslíte, že vlastenci, kteří bojují proti nasunování muslimské migrace do Evropy, zbaští něco podobného Okamurovi? Nenechte se vysmát, je to tak trapné a zároveň nebetyčně drzé, že to nemá obdoby. Tato mezivládní skupina má prý rozvíjet business Česka s Afghánistánem.

Tomio Okamura předsedou komise pro Afghánistán pouhých 11 dní po schůzce s Fawadem Nadrim

Afghánistán se přitom znovu dostává do vlivu Talibanu a produkce opia opět v Afghánistánu roste, díky asistenci americké CIA s exportem přes Ukrajinu do Evropy. Otázkou zůstává, proč Okamura potřebuje být předsedou skupiny právě pro islámskou republiku Afghánistán? To ho ani nezajímá, jak divně se na to budou dívat voliči SPD, kteří nemají zrovna muslimy a muslimské státy v oblibě? Nemáme snad řadu jiných států, které by tzv. vlasteneckému hnutí vyhovovaly více? Takže, co za tím je?

Pojďme se ale podívat do zákulisí, kdo je to Fawad Nadri, se kterým jednal Tomio Okamura pouhých 11 dní předtím, než se stal předsedou parlamentní skupiny pro Afghánistán. Ze zjištění se nám doslova tají dech. Podotýkáme, že v hranatých závorkách jsou nazdrojované odkazy pro články, díky kterým si můžete uváděné skutečnosti ověřovat. Fawad Nadri je miliardář afghánského původu a obchodník s drahokamy. To je oficiálně jeho podnikání. Má úzké vztahy s Dagmar Havlovou, její nadací Vize 97, dále spolupracuje s Karlem Janečkem a jeho Nadačním fondem proti korupci. Krátce si to shrneme:

  • Fawad Nadri je kamarádem Daniela Landy (viz níže). Nadri se pohybuje často kolem Dagmar Havlové, je podporovatelem a spolupracovníkem nadace Vize 97 Dagmar a Václava Havlových .
  • Fawad Nadri dokonce spolupracuje i s nadací Karla Janečka podle jeho vlastních slov.
  • Karel Janeček sponzoroval a dotoval akce Daniela Landy, viz. dokonce článek Pozorovatelky.
  • Daniel Landa ale zkrachoval, dlužil 15 milionů i Karlu Janečkovi.
Dagmar Havlová s Fawadem Nadrim. FOTO: Blesk

Pojďme se ale podívat dále. Cesty do Afghánistánu, které Daniel Landa vysvětloval hledáním elfů či prstenů moci, mají prozaičtější pozadí. Zpěvák se pustil do obchodu s drahými kameny. Daniel Landa je totiž kamarádem právě Fawada Nadriho  Nebo další článek s fotkami o aktivitách Daniela Landy s Fawadem Nadrim v Afghánistánu . Daniel Landa navíc své kšefty se smaragdy a drahými kameny točil i přes pražské podsvětí, rodinu Kočkových, konkr. Jana Kočku, bratra zastřeleného Václava Kočky ml. Článek  ukazuje, že Afghánistán je nejen zemí opia, ale i skvělých obchodů s drahokamy. Sám Fawad Nadri, se kterým jednal Tomio Okamura, se měl přitom účastnit ve firmě Ariana Capital pokusů o machinace s dotacemi, když byla Alexandra Rudyšarová předsedkyní Česko-afghánské obchodní komory v rámci Czechinvestu.

Vedení SPD nemá s alternativou naprosto nic společného, tam jde čistě o businessové zájmy pod zástěrkou vlastenectví a boje proti migraci jen naoko

Tato bývalá předsedkyně Česko-afghánské komory Alexandra Rudyšarová, která čelila s Fawadem Nadrim podezření z dotačních machinací okolo Ariana Capital, byla ovšem náměstkyní exministryně průmyslu a obchodu Marty Novákové. A jsme doma! Okamura s Novákovou totiž společně podnikali a měli spolu firmu Break2win, která stojí za přístroji na analýzu tenisových zápasů. Nováková působila ve společném projektu přes firmu U & SLUNO jako 30% společník s vkladem 120 tisíc korun. Okamura dal podle veřejného rejstříku do firmy osmdesát tisíc korun a má podíl 20%. Od té doby, co Okamura vstoupil do politiky, jednání za jeho podíl převzala na základě plné moci právě Marta Nováková.

Tedy shrnuto a podtrženo:

  • Tomio Okamura jedná s Fawadem Nadrim, předsedou Česko-afghánské obchodní komory 26. února 2020.
  • Tomio Okamura se stává předsedou meziparlamentní skupiny Česko Afghánská islámská republika 9. března 2020 (11 dní po jednání s Nadrim)
  • Nadri je podporovatelem a spolupracovníkem nadace Vize 97 Dagmar a Václava Havlových, navíc byl spatřený mnohokrát v doprovodu Dagmar Havlové na společenských akcích i mimo. Dále je přítelem Karla Janečka.
  • Nadri měl páchat dotační podvody v rámci firmy Ariana Capital za spoluúčasti bývalé předsedkyně Česko-Afghánské obchodní komory Alexandry Rudyšarové.
  • Rudyšarová byla náměstkyní exministryně průmyslu a obchodu Marty Novákové, se kterou Okamura čile podnikal.
  • Fawad Nadri je osobním přítelem Daniela Landy. Nadri spolupracuje s nadací Karla Janečka, a Karel Janeček zase sponzoroval akce Daniela Landy, který měl u Janečka sekeru 15 mil. Kruh se uzavírá.

Nejen Tomio Okamura má zájem o obchodování s muslimy z Afghánistánu

Zkusme k těmto kontaktům a konexím Tomia Okamury přičíst kauzu Radima Fialy, o které Aeronet psal před 2 lety. Jistě si vzpomínáme, jak Radim Fiala 2. listopadu 2017, 12 dní po volbách, na České Televizi kategoricky odmítl referendum o vystoupení z NATO, a pokud by proběhlo, doporučovali by v SPD nevystupovat. Tento výrok dostal ovšem naprosto třeskutou logiku. Informovali  jsme o smlouvě ze 13. 12. 2017, podle které si společnost LOM PRAHA s.p. objednala ostrahu svého vlastního vojenského areálu za 28,936,908 Kč a tuto ostrahu vykonávaly firmy INDUS PRAHA, spol. s r.o. a firma IFP SERVIS s.r.o. tehdy vlastnicky napojená na Radima Fialu (SPD).

LOM PRAHA s.p. ale zajišťovala v minulých letech výcvik 25 afghánských pilotů v Hradci Králové a Pardubicích, kteří mají v ČR tzv. doplňkovou ochranu. LOM Praha vlastní letecké výcvikové centrum v Pardubicích a samotný výcvik platí americká armáda. Simulátory, na kterých piloti v Pardubicích cvičí, vyrábí dceřiná společnost firmy LOM VR Group. Tedy, aby bylo jasno. Fialova IFP Servis s.r.o., stejně jako Kulova INDUS PRAHA, spol. s r.o. (Luděk Kula, kandidát za SPD do senátu 2018), zajišťovaly ostrahu areálů a objektů společnosti LOM Praha, která prováděla školení afghánských pilotů v Hradci Králové a Pardubicích. A zase tu máme Afghánistán, a zakázky Američanů resp. NATO.

Když se nový člen SPD kamarádí s předákem muslimské obce v Praze, který muslimy v ČR vyzýval k ozbrojování, a když potom SPD s ČSSD hlasovala pro zákaz domobran v ČR, tak to vykresluje poměrně děsivý obraz, že?

Radim Fiala, místopředseda SPD, má napojení na firmu, která cvičí afghánské vojáky v ČR pod zastřešením NATO a Tomio Okamura, předseda SPD, jedná s Fawadem Nadrim, koněm pražské havlérky (Dagmar Havlová, Karel Janeček) a k dovršení toho všeho se stává předsedou mezivládní skupiny Česko – Afghánská islámská republika. Jaké kšefty tu mohou domlouvat? Má teď místopředseda Radim Fiala (SPD) snad krytí rovnou od svého stranického šéfa pro nějaké další obchodní aktivity, např. v Turecku? To jsou legitimní otázky, které si musíme klást, neboť toto jsou naprosto nepřípustné skutečnosti, které by měly v hlavách skutečných vlastenců rozeznít poplašný signál. Pokud si skládáme tyto souvislosti bez emocí, naprosto racionálně, doslova nám z toho spadne čelist a běhá mráz po zádech.

A do třetice, aby toho nebylo málo. Jistě jsme zaznamenali přechod Jaroslava Foldyny z ČSSD do SPD ve velmi krátkém časovém sledu. Málokdo z nás ale ví, že Jaroslav Foldyna je dlouholetým kamarádem radikálního muslima Leonida Kušnarenka. Znají se totiž z boxu . Ano, čtete správně. Právě toho Kušnarenka, kterého česká muslimská obec nominovala na jejího předsedu. Právě toho Kušnarenka, který se proslavil výrokem, aby se muslimové v Česku bránili zbraní, a pokud zbraň nemají, ať za ním přijdou, a on jim pomůže s opatřením zbrojního pasu. Výše uvedené video nahrál vloni v březnu na YouTube přímo Tomio Okamura. Jak asi vysvětlí voličům to, co je uvedeno níže v dalším odstavci?

V minulosti vyzýval k ozbrojování muslimů v ČR, jeho kamarád z ČSSD se teď stal členem SPD

Čerstvě přijatý člen protimuslimské SPD Jaroslav Foldyna, který kandiduje na 3. místě ústeckého kraje, je kamarádem radikálního muslima, je totiž Kušnarenkův kamarád. To prostě nevymyslíš! Na Facebooku se dokonce mají v přátelích. A nejen v přátelích, ale i osobně se znají a dokonce i fotku spolu mají u busty Tomáše Masaříka-Redlicha. A to si Jiří Kobza dovolí o Aeronetu tvrdit, že jsme dezinformační server. To prostě vážně nevymyslíš.

Leonid Kušnarenko a Jaroslav Foldyna u busty T.G.M.

A teď nám, milí čtenáři, poraďte. Kdy bychom měli tyto skutečnosti zveřejnit, aby to zase někomu nevadilo?

A: V okamžiku, kdy výbušné zprávy zjistíme, máme je pustit ven, a neupravovat selektivně realitu pozdržováním informací? Je to korektní postup?

B: Počkat po volbách, aby nám pak lidé nadávali, že jsme to věděli před volbami, ale informace vědomě zatajili? Pochválíte nás za to?

C: Mlčet, zatajovat informace, nepsat o nich, tvářit se, že informace vůbec neexistují a zavírat nad nimi oči?

Jsme přesvědčení v redakci, že je nutné takové informace zveřejnit ihned, a to i navzdory ublíženým či agresivním námitkám, že tak činíme před volbami. Volby jsou přece v ČR každý rok nějaké. 2016 krajské a senátní volby, 2017 parlamentní volby, 2018 prezidentské, pak komunální a senátní, 2019 evropské volby, 2020 krajské a senátní volby, 2021 přijdou volby parlamentní. Teď nám řekněte, kdy bychom podle vás měli takové informace zveřejnit, aby to nebylo před nějakými volbami? Je to tak stupidní argument, kterým pisatelé ve skutečnosti maskují svou deziluzi a rozčarování, že jejich vybájené modly jsou ve skutečnosti obchodníci s voličskou důvěřivostí, kterým jen nalétli na vlasteneckou vějičku, ale za zády se jim smějí.

Když politická strana zaštiťující se hlasy vlastenců hlasuje pro protivlasteneckou parlamentní komisi iniciovanou eurokomisařkou na jedné straně a političkou TOP 09 na straně druhé, je to zrada a nedá se to okecat!

Pokud si roky budujete emocionálně podmíněný vztah k nějaké partaji, je pak velmi těžké své přesvědčení přehodnotit. Pokud to přesto dokážete, jste označení za zhrzence s neukojenými ambicemi, kteří zradili, protože se z roznášení letáků, tvorby transparentů a organizování mítinků chtěli stát poslanci. Taková drzost od nich, že? Ne, každý má morální odvahu tomu čelit, a proto raději zuřivě okřikuje a nadává všem kolem něj. A právě tohle ve skutečnosti štve všechny ty, kteří nám za zveřejňování takových informací nadávají. Oni ve finále budou za blbce, kteří naletěli. Nechtějí tvrdá fakta, chtějí se před fakty schovat. Přesně jako příslovečný pštros, který strká hlavu do písku.

Karel Janeček s manželkou Mariem, vpravo Fawad Nadri. FOTO: Blesk

My jsme vlastenecký web, a proto se zaměřujeme na strany a hnutí, které samy sebe označují jako vlastenecké a tvrdě je kontrolujeme jako auditní firma. Naším úkolem je označovat chorobné procesy ve vlasteneckých řadách. Pokud se s tím někdo není schopný duševně srovnat, potom je nám líto, ale takoví lidé mají sluníčkářské myšlení. Vybájí si ikonu, mesiáše a zuřivě okřikují každého zpochybňovače a z některých voličů SPD se tak místo konceptuálně gramotných voličů stává sekta a Svědci Okamurovi. To je, přátelé, myšlení sekty přímé diktatury. Kontrolujeme politiky vzešlé z hlasů alternativy, abychom prstem značili ty, kteří uhli, anebo dokonce zradili, jak praví jedna píseň Tomáše Ortela.

Tím se chceme odlišovat od mainstreamu, který řeší jen politické přestřelky protivníka, kauzy na objednávku, a to aby klouzal jen po povrchu. My šmejdíme pod kobercem tam, kam se každý bojí koukat. Tam, kde je tma. V zavřených a zamčených skříních s kostlivci. To je skutečná práce skutečně zpravodajské alternativy. A to prostě vadí. Proto jsme přesvědčeni, že SPD hlasovala pro vznik parlamentní komise právě kvůli nám. Někomu vadí, že my nadzvedáváme zákulisní koberec, zatímco ostatní zvedají jen vlajky a freneticky s nimi mávají pokřiveným politikům na pozdrav.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář