JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Tohle je již fakt zvrácené! Skupina totálně zblblých bělochů v USA natočena, jak klečí dobrovolně před černochy a prosí je o odpuštění.

USA: Tohle je již fakt zvrácené! Skupina totálně zblblých bělochů v USA natočena, jak nedávno klečí dobrovolně před černochy a prosí je o odpuštění za všechny zločiny rasismu a otroctví, které na černoších spáchali běloši. Tohle je již zvrácené náboženství tento multikulturalismus hlásající dědičnou vinu bělochů!

Připomeňme si, že černoši se mezi sebou vraždili a zotročovali dávno před příchodem evropských bělochů do Afriky a nebyli to černoši, ale běloši kdo zrušil otroctví a násilím zákaz otroctví vnutil černochům, muslimům a pod. Kdyby nebylo bělochů, tak se černoši zotročují mezi sebou dodnes!
Zde vidíte výsledky socialismu v podání dnešních neomarxistů a multikulturalistů. Přesně tohle je vlhkým snem vládnoucích elit Evropské unie a mnoha zastánců multikulturalismu, kteří rozvíjejí marxistickou teorií o dědičné vině bělochů za všechno zlo světa a toužící zničit evropskou bělošskou civilizaci …

EUA

Odeslat komentář