JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Tohle je válka. Útok na rodinu pod záminkou COVID-19. Mrazivé plány šéfa WHO: “Chceme nástroje, abychom mohli odvádět podezřelé přímo z jejich domovů.” Poselství královny Alžběty k dětem. Blíží se COVID-20?

SVĚT: Zatímco český národ plesá nad blížícím se 11. květnem, kdy má dojít k prvnímu většímu uvolnění restriktivních opatření, realita je někde úplně jinde. Budou slibovat, část zřejmě i splní, ale pak to utáhnou znova. Česká republika je jen malé kolečko v obrovském soukolí, které se řítí dějinami.

Tohle je válka. Na jedné straně je přirozená touha vlád po uvolnění karantény, na straně druhé obrovská globální síla v čele se Světovou zdravotnickou organizací (WHO) a Billem Gatesem, který ji ovládá a je majitelem vakcín. určených pro 7 miliard lidí.

Ředitel krizového zdravotního výboru Světové zdravotnické organizace Michael J. Ryan ve svém projevu před několika dny uvedl:

“Většina přenosů nákazy probíhá v domácnosti, na úrovni rodiny. Přenos nákazy byl přesměrován z ulice a natlačen zpátky do jednotlivých rodin.”

“Teď musíme jít a hledat v rodinách, abychom našli lidi, kteří jsou možná nemocní a odvedli je a izolovali je. To může být učiněno pouze tehdy, pokud budeme mít k dispozici nástroje, abychom mohli detekovat podezřelé případy,” řekl Ryan.

Děti evakuovány z rodin”nakažených”?

Náhle dává smysl zvláštní zmínka britské královny Alžběty II. v televizním projevu ze dne 6. dubna 2020. Dosud nebylo jasné, proč mluví o roce 1940, kdy tehdy čtrnáctiletá Alžběta spolu se svou sestrou Margaret poprvé vystoupily v rozhlase BBC – s projevem o dětech, odvezených od rodin do bezpečí kvůli válce.

COVID-19 jako prediktivní programování: Na sociálních sítích se šíří děsivá podoba zahájení olympijských her 2012 v Londýně a pandemie koronaviru

Od září 1939 bylo z Velké Británie evakuováno cca 13 tisíc dětí, které byly odvezeny do jiných zemí – Kanady, Austrálie, Nového Zélandu a USA. Po válce se vrátily zpět.“Také dnes budou mnohé znovu cítit bolest kvůli odloučení od svých milovaných. Také dnes víme hluboko v srdcích, že je to správná věc, která se musí udělat,” řekla královna Alžběta 6. dubna 2020.

Pouštěli jsme si v redakci Arfa nahrávku několikrát, královna opravdu řekla “Také dnes budou MNOHÉ cítit bolest”, tedy mnohé děti, ne “mnozí lidé”, jak je uvedeno v českém překladu. Tento rozdíl je podstatný.

V roce 1940 mluvila tehdy čtrnáctiletá Alžběta především k evakuovaným dětem a zdá se, že nejinak tomu bylo i letos.

Zbraně na “podezřelé”

Nástroje, po kterých volá Michael Ryan z WHO je v podstatě obdoba “Chytré karantény”, která již probíhá v České republice. Také v USA a jinde se nabídli majitelé webových vyhledávačů a mobilní operátoři se sestavením “paměťové mapy”, kdy by byly ve spolupráci s armádou odváděni lidé přímo z bytů jen proto, že jsou “podezřelí”.

Ano, čtete správě: “Podezřelí”! Tedy ti, kteří se setkali podle “paměťové mapy s někým, kdo byl testován pozitivně na COVID-19.

Gates: Dva roky, pak se uvidí

Podle nejčernějšího scénáře může dojít k odvedení dětí od rodin, aby “byly chráněny před nákazou”, stejně jako byly za války odváženi z Británie do bezpečnějších zemí. Jak dlouho potrvá, než bude “bezpečno”?

Bill Gates to řekl jasně: “Jeden, ale spíše dva roky. Než bude hotová vakcína nemá smysl končit karanténu,” a prorokoval novou vlnu údajné epidemie. Lze předpokládat, že se bude jmenovat COVID-20.

To snad ne! “Ještě DVA ROKY karantény COVID-19!” Bill Gates teď řekl, jak to bude

 

Odeslat komentář