JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

TOP INFO!!!  Šéfredaktor Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události – 2021-04-09  (VIDEO CZ, 151min)


1.
Advokátka zpracovala analýzu a zjistila, že nařízení Ministerstva školství o povinném testování nezletilých školáků porušuje celkem 10 českých zákonů a mezinárodních úmluv, ale ve skutečnosti je to ještě horší. Ministr školství Robert Plaga totiž nelenil a rozeslal nařízení o testování i těch dětí, které přijdou k přijímacím zkouškám na střední školy. Kdo nebude mít test, bude mu odepřeno právo na středoškolské vzdělání, vyplývá z hrozivého pamfletu, který Robert Plaga narychlo rozeslal školám těsně před odvoláním ministra zdravotnictví Jana Blatného z funkce. Evropský soud vynesl zlomový a děsivý verdikt, který může zcela reálně vést k zavedení povinného očkování všech dětí i dospělých obyvatel Evropské unie.

Naproti tomu, advokátní kanceláře ve státním žoldu začaly školám radit, že špejlování školáků má probíhat za dozoru policie, pokud by rodiče dělali problémy. Tyto útoky proti rodičům dětí dovedly právníka k seznamu dobrých rad, kterými by se rodiče měli řídit od 12. dubna ve chvíli, až jejich děti nastoupí do škol. Jak postupovat, koho žalovat, jaké argumenty k ukončení protiprávní činnosti školy použít, jak chránit sebe a dítě před odběry genetického materiálu ze strany školy proti vaší vůli. Právník našel celou řadu postupů, jak bránit zdraví a ústavní právo dítěte.

2.
Pražský hrad před několika dny nařídil odstranění Jana Blatného jako nepřípustného kádra trans-atlantické moci nad Prahou a na jeho místo dosadil uznávaného židovského lékaře, který je otevřený ruským i čínským vakcínám. Americká ambasáda v Praze je vzhůru na nohou, je to prý podraz na americké farmaceutické společnosti Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson. V ohrožení už jsou prý i Dukovany, Rosatom má připravenou bezkonkurenčně nejlepší nabídku a americké tajné služby se obávají, že Miloš Zeman to využije jako mocenskou kartu na podzim při schvalování ministrů a jmenování nové vlády po volbách.


3.
Globalisté na Bílou sobotu o Velikonocích v Káhiře uspořádali triumfální přehlídku děsivých okultních symbolů vládců nad planetou Zemí. Árijské dítě přineslo oheň planety Země, teprve za ním mulati, a teprve po nich černoši. Architekti a božstvo Amon Ra sestoupilo z nebes s ohněm z hvězd. Společně zapálili termonukleární jádro syntézy 2×11 v podobě 22 faraonů, jejichž vláda se vrací zpátky na planetu Zemi. Globalisté odhalili poprvé v historii špici nedokončené pyramidy, bylo ukázáno, kde se nachází skutečný vrchol okultního řízení.


Telefonické dotazy posluchačů

Odeslat komentář