JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

TOP INFO!!! – ŠÉFREDAKTOR AERONET.CZ PAN VK KOMENTUJE AKTUÁLNÍ UDÁLOSTI – 23.04.2021 (VIDEO CZ, 142min)


1.
Ve středu večer USA, ve čtvrtek Polsko a v sobotu Česko. Vazalské státy USA následují Ameriku v mamutí zpravodajské hře proti Rusku s cílem zastavení dostavby Nord Stream 2 za každou cenu. Babišova vláda hodila Vrbětickou maskírovku s nelegálními dodávkami zbraní v roce 2014 do Sýrie přes Ukrajinu na údajné ruské agenty ze Skripalovy kauzy. Praha vyhostila 20 ruských diplomatů a česká opozice už volá po škrtnutí Sputniku a po vyloučení Rosatomu z dostavby Dukovan. Šokující video zachycuje desítky amerických transportních letounů přivážejících těžkou vojenskou techniku na Ukrajinu.

Je jasné, že Američané tlačí na Prahu, aby ČR úplně přerušila diplomatické styky s Ruskou federací. Zaúkolovali tím českou opozici po smrti Petra Kellnera, který jako poslední blokoval Američany řízené útoky Prahy proti Ruské federaci. Zabili Kellnera přímo Američané, aby nebránil procesům likvidace zbytků vztahů ČR s Ruskem? Ruský zdroj nám popsal, že FSB podezřívá americké tajné služby z odstranění Petra Kellnera, jehož PPF má v Rusku obrovské finanční investice a dlouhá léta usilovně lobboval za klid v Praze a blokoval ze zákulisí nebezpečné kroky českých politiků proti Rusku.


2.
Ruská FSB ukázala Koudelkovým čučkařům z BIS nejvyšší ligu kontrašpionáže, FSB odtajnila výbušný videozáznam dvojice agentů americké CIA, jak v restauraci v Moskvě plánovali fyzickou likvidaci běloruského prezidenta Lukašenka spolu s jeho rodinou. Žádné žvásty o utajovaných důkazech, které nelze zveřejnit, ale tvrdý důkaz o tom, že americká vláda připravovala krvavý státní převrat v Bělorusku a Babišova vláda jen sehrála s Vrběticemi nechutné křoví na odvedení pozornosti mezinárodních médií. Takhle se svrhávají režimy, pod vedením CIA, za peníze z Washingtonu.

Stále realističtější je tento scénář: Česko v sobotu vyhovělo americké CIA s urgentní žádostí o odvedení mediální pozornosti od Minsku kvůli odhalení “Operace Silence” v Moskvě, kde americká CIA přišla o dva “assety” při zabezpečování provedení vojenského převratu v Bělorusku. Zatčení agenti CIA začínají podle informací mluvit a stopy vedou do Varšavy a do Washingtonu. Objeví a potvrdí se i česká stopa v pokusu o zavraždění Alexandera Lukašenka? Objeví se u pučistů české zbraně propašované z Ukrajiny? Proto ta narychlo svolaná tiskovka Babiše a Hamáčka v sobotu večer a pouhou hodinu poté, co Minsk pustil do světa šokující zprávu o zadržení dvou agentů CIA v Moskvě?


Telefonické dotazy posluchačů.

Odeslat komentář