JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Totálna nehoráznosť! Bruselské politbyro chce prikázať plošné uznávanie LGBT adopcií v celej EÚ

EU: Nová iniciatíva Európskej komisie smeruje k príkazu plošného uznávania LGBT adopcií aj v členských štátoch, ktoré s tým nesúhlasia. Ak iniciatíva uspeje, prinesie obmedzenie právomocí národných štátov, ohrozí dôstojnosť malých detí a zničí tradičné hodnoty.

O iniciatíve informovali stránky Dúhové rodiny a denník Štandard.

 

One time dúhové manželstvo

Denník si všimol a upozornil na skutočnosť využitia tzv. Overtonovho okna. Inak povedané denník upozornil na použitie salámovej metódy, keď Európsky súdny dvor najprv v roku 2018 rozhodol, že Rumunsko musí uznať právo Američana Hamiltona na trvalý pobyt v Rumunsku, pretože Rumun Coman a Američan Hamilton boli zosobášení v Belgicku. Rumunsko sobáše osôb rovnakého pohlavia nepozná.

Európsky súdny dvor teda zaviedol do praxe princíp, že ak bolo manželstvo homosexuálov, prípadne iných LGBT osôb, uznané v jednej členskej krajine Európskej únie, musí byť uznané aj v druhom členskom štáte.

 

Next time dúhové rodičovstvo

To by sme teda mali a môžeme sa posunúť o krok ďalej, povedali si asi v Bruseli. Po homomanželstvách EÚ pripravuje už spomínanú iniciatívu, podľa ktorej by rodičovstvo uznané v jednom členskom štáte musel uznať aj zvyšok členských krajín aj napriek tomu, že väčšinové obyvateľstvo v danej krajine podobné zvrátenosti odmieta. Podľa portálu by teda išlo o akési európske osvedčenie o rodičovstve. Asi do páru s očkovacím pasom.

Portál ďalej uvádza, že síce sa v iniciatíve explicitne nespomínajú rodičovstvo a adopcie homosexuálnych párov, dúhové organizácie však signál z Bruselu zachytili a s patričnou dávkou radosti správne interpretovali.

 

Rozžeravené mimovládky

„Vítame iniciatívu komisie, ktorej cieľom je riešenie dlhodobého problému chýbajúcej istoty dúhových rodín pri pohybe v rámci Európskej únie,“ uviedlo občianske združenie Dúhové rodiny odkazujúc na šéfku eurokomisie Ursulu von der Leyenovú, podľa ktorej „ak ste rodičom v jednej krajine, tak ste rodičom v každej krajine“.

Status Dúhových rodín na Facebooku zdieľala aj ďalšia z iniciatívy Bruselu do červena rozžeravená LGBT mimovládka, Iniciatíva Inakosť. „Prekročenie hranice nesmie deti oberať o rodičov,“ konštatovala a vyzvala na verejnú podporu potenciálnej legislatíve.

 

Zdroj: https://www.hlavnydennik.sk

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář