JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

TOTÁLNÍ ŠOK PRO US DEEP STATE A PHARMA-MAFII! RUSKO POMOCÍ SPUTNIKU ZACHRAŇUJE SLOVENSKO, ČESKO, EVROPU, CELÝ SVĚT! KDO RYCHLE DÁVÁ, DVAKRÁT DÁVÁ A RUSOVÉ DALI SLOVENSKU 2 MILIONY VAKCÍN TAK RYCHLE, ŽE BRUSEL NA TO JENOM BEZMOCNĚ KOUKÁ! SPUTNIK UŽ MÍŘÍ I DO PRAHY! – TOP INFO!!!

SLOVENSKO: Kdo si vezme a nechá si píchnout ruskou vakcínu Spuntik V, stane se vazalem a dost možná i zombie bytostí ruského vlivu a moci Vladimira Putina v Evropě. Tyto a další podobné hysterické výkřiky se začínají šířit v emailech mezi některými poslanci slovenské Národní rady, na což nás upozornil zdroj z okruhu slovenské parlamentní opozice spolu s pikantními detaily. Na Slovensku se totiž pomalu schyluje k vládní krizi poté, co na letišti v Košicích přistálo transportní letadlo s první částí zásilky ruských vakcín Sputnik V, kterých Matovičova vláda s požehnáním slovenského ministerstva zdravotnictví nakoupila rovné 2 miliony.

Letadlo s prvními krabicemi ruské vakcíny na letišti v Košicích

A tento nákup způsobil na Slovensku doslova nervové zhroucení liberálních korporátních médií a trans-atlantických kádrů, kteří okamžitě začali bít na poplach, že ruský medvěd skrze vakcínu chce získat vliv na politické procesy uvnitř Slovenska. Rusko prý působí na Slovensku nejen skrze dezinformační média, ale nově se prý snaží využít virové krize k posílení svého vlivu, a to právě skrze ochotně rychlé a pohotové dodávky vakcíny Sputnik V pro země, které o to projeví zájem.

Kvůli ruskému Sputniku V může padnout slovenská vláda

Na jedné straně slovenské vládní krize je Igor Matovič jako premiér a ministr zdravotnictví Marek Krajčí jako hlavní zastánci nákupu ruské vakcíny, a na druhé straně stojí Matovičův koaliční partner Richard Sulík, šéf SaS, který svolal mimořádné zasedání vlády a na stole prý bude i možnost, že SaS odejde z vlády a tím dojde k mocenskému pádu současné vládní koalice [1]. A krize začala i v další koaliční straně Za ľudí, ze které odešli již dva poslanci, a rovněž tato strana svolává mimořádné jednání předsednictva strany.

Veronika Remišová jako šéfka strany obviňuje vládu Igora Matoviče z nezvládnutí krizového řízení v době pandemie, ale k tomuto selhání podle našich informací docházelo celý minulý rok, nikomu to nevadilo, až do této chvíle, kdy najednou na letišti přistál ruský Sputnik V. To bylo natolik přes čáru,  že se o věc začala zajímat i americká ambasáda v Bratislavě, která měla podle našich informací vyjádřit obavy tlumočené představitelům koaličních stran, že Ruská federace poskytnutím vakcíny může sledovat své silové a mocenské zájmy na Slovensku.

Vakcína Sputnik V

Podle našich informací američtí partneři již varovali představitele a některé poslance Národní rady, že ruská vakcína Sputnik V je produktem Ruského státního virologického institutu, okolo něhož se pohybují figury a postavy, na které americká administrativa uvalila sankce. Institut je totiž ještě z dob Sovětského svazu velice těsně propojen s ruskými ozbrojenými silami a výroba vakcín je primárně zajišťována pro ruské ozbrojené síly. Sputnik V jako vektorová vakcína klasické sovětské konstrukce byla vytvořena primárně pro plošné očkování ruské armády, na rozdíl od vakcín Pfizer a Moderna, které mají status experimentálních vakcín a americká armáda jimi své vojáky plošně očkovat nebude, vojáci se mohou očkovat pouze dobrovolně [2].

Ruskou vakcínu vytvořil státní institut s úzkým propojením na ruské ozbrojené síly

Sputnik V naproti tomu nemá status experimentální vakcíny, je to klasická vektorová vakcína starého střihu s oslabeným virem, není geneticky upravována jeho RNA, virus je pouze chemicky a molekulárně deaktivován, aby se nemohl exponenciálně množit. A co je dobré pro armádu jaderné velmoci, nemůže být o nic horší pro obyčejné civilisty.

A jen debil by si myslel, že Vladimir Putin bude očkovat ruskou armádu něčím, co by mohlo celé ozbrojené síly ohrozit na bojeschopnosti. A to prostě dojde každému, i tomu poslednímu občanovi na Slovensku. Co je dobré pro ruského vojáka, je dobré i pro mně. A liberální soldateska na Slovensku je z toho doslova na prášky. Rusové nedělají drahoty, vakcínu mají, rychle jednají, rychle dodají, žádné vykrucování, že vakcín je nedostatek, prostě vakcíny se koupí a hned jsou k dispozici.

Ampulka ruské vakcíny Sputnik V

Vakcíny se totiž v době úmyslně vyvolané krize stávají velmi mocným nástrojem řízení na 5. prioritě. Lidé vidí ve vakcínách záchranu, sami globalisté to lidem cpou do hlav z médií již celý rok, pořád dokola, takže lidé chtějí vakcíny, jenže co se nestane? Vakcíny jsou objednány z EU, ale nepřichází, anebo přichází jen zlomek původní objednávky. A utíkají týdny, už je březen, ale objednané vakcíny pořád nikde.

Za měsíc tu jsou Velikonoce, svátky jara, lidé budou chtít ven, do přírody, ale očkovaný nebude skoro nikdo, procesy řízení se začnou komplikovat. A tak v této situaci není jiné možnosti, než nakupovat jakékoliv vakcíny, které jsou k dispozici, a ono se ukazuje, že k dispozici vakcíny má pouze Rusko!

Američané varují své partnery, že očkování ruskou vakcínou zvýší mocenský vliv Moskvy v zemích EU

A tak se najednou odehrává neuvěřitelná scéna, kdy vazalové amerických bratří přestávají poslouchat své páníčky a obrací se na Rusko, de facto na nepřítele z pohledu liberálů. Jenže tito vazalové nemají na výběr, protože hysterie mezi obyvatelstvem je natolik vybičovaná k nepříčetnosti, že nepřichází v úvahu, že by se mělo s očkováním čekat, už prostě se čekat nemůže, protože po Velikonocích jinak vypuknou občanské nepokoje a demonstrace.

Můžete lidi zavřít doma, když je zima. Jenže, jakmile začne hřát Slunce, lidé okamžitě vyrazí na zahrádky, na chalupy a chaty, a nic je neudrží v lockdownech, naprosto vůbec nic. Tedy na sílu je lze udržet, ale to už by vláda neustála. A slovenský premiér to ví moc dobře. Další čekání na vakcíny ze západu tak už nepřichází v úvahu, na Slovensku se tak bude očkovat vakcínou určenou původně pro ruské ozbrojené síly.

Vykládka krabic s vakcínami z letadla

Americká ambasáda v Bratislavě o tom již poslala kabelogram do Washingtonu D.C. a dá se očekávat, že americké marionety v Národní radě dostanou povel k položení Matovičovy vlády, přičemž nová vláda bude mít za úkol dodávky ruských vakcín nedokončit, zablokovat. Slovenští senioři totiž budou děkovat Rusku za záchranu svých životů, za ruskou vakcínu, a to znamená, že budou vděčni Vladimiru Putinovi.

Z hlediska procesů politického řízení je to naprostý průser pro slovensko-americké vztahy, je to taková facka do obličeje americkým bratřím, že není divu, že slovenská korporátní média jsou ve stavu naprosté hysterie, protože Sputnik V je v podstatě nové ruské osvobození Slovenska, tentokrát od viru. Přesně takto si to bude vysvětlovat mnoho lidí, protože jenom těžko si lidem vysvětlí, proč Američané a Britové neposlali zatím nic anebo jenom velmi málo, zatímco Rusové přispěchali na pomoc ihned.

Ruská vakcína nakonec přistane i v Praze, i když politický odpor bude větší než na Slovensku

Vakcínu Sputnik V podle našich informací nakoupí i Česká republika, ale dojde k tomu až po odchodu ministra zdravotnictví Jana Blatného z funkce koncem března. Dodávku ruských vakcín na ČR bude zajišťovat Pražský hrad, konkrétně lidé okolo prezidenta Miloše Zemana a jeho poradce Romana Prymuly. Podporu budou mít i od Andreje Babiše, kterému dochází, že Američané a ani Britové ho nepodrží ve virové krizi, a že s nadcházejícím jarem musí být lidé už očkováni, aby bylo možné lidi pustit ven, protože je nepůjde udržet doma. Ani česká vláda se tak nevyhne nutnosti nakoupit ruské vakcíny, a čím více lidí bude ruskými vakcínami očkováno, tím větší bude nutkání nakoupit ruské vakcíny i pro ČR.

Vykládka vakcín Sputnik V z letadla

A uslyšíte ten řev na českých liberálních médiích, které budou varovat před ruským vlivem skrze očkování ruskou vakcínou. Toto je vynikající tah Ruského židovského kongresu, dokonalé zhatění plánů Domu Sion ve Střední Evropě. Zachráncem se nestane Londýn a Washington v očích goyim v ČR, na Slovensku, v Maďarsku a v dalších zemích, ale stane se jím Moskva. Naprosto dokonalé využití vlastní zbraně proti Domu Sion, pandemický proces řízení využitý pro posílení pozice Ruska v Evropě. Chtěli hysterii završit záchranou americkými a západními vakcínami, a přitom tu záchranu poskytnou Rusové. Takový výtěr v procesech řízení vždycky pobaví. Zkrátka válka mezi ž a Ž v přímém přenosu na 5. prioritě.

-VK-

Šéfredaktor AE News

 

 

Zdroj: https://aeronet.cz/news/na-slovensku-hrozi-pad-vlady-po-pristani-ruskeho-sputniku-v-cast-matovicovy-vlady-a-liberalni-fronta-na-slovensku-je-ve-stavu-nervoveho-zhrouceni-sputnik-v-je-pry-velezradou/

Odeslat komentář