JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Toto je islam. Sexuálne frustrované moslimské zvery znásilňujú všetkých a všetko rad radom: od žien, zvierat až po mladých chlapcov a deti. Po hromadnom znásilnení a zbití zomrel v afganskej nemocnici 13-ročný chlapec

AFGHANISTAN: V afganskej nemocnici zomrel 13-ročný chlapec, ktorého údajne zbil a následne znásilnil miestny policajný veliteľ so štyrmi ďalšími mužmi. Informovala o tom v stredu agentúra DPA s odvolaním sa na miestne orgány.

Hovorca policajného zboru provincie Kandahár pre DPA uviedol, že podozrivých z činu polícia zadržala. Tí strážili vojenské kontrolné stanovisko v regióne Dand.

„Dieťa zomrelo 12 hodín po prevoze do nemocnice,“ dodal hovorca.

Incident sa odohral minulý týždeň. Na sociálnych sieťach v uplynulých dňoch kolovalo video, v ktorom chlapec pred svojou smrťou v nemocnici popísal, čo sa mu stalo.

Nemenovaný afganský verejný činiteľ medzičasom podľa DPA tvrdil, že obeť bola obvinená z nezákonného styku s chlapcom, ktorého daný policajný veliteľ poznal, za čo ho policajt potrestal.

„To nie je pravda, keďže sú obaja (chlapci) ešte deti,“ uviedol policajný hovorca pre DPA.

Nezákonný pohlavný styk je v Afganistane citlivá téma. Miestne rodiny považujú takýto styk za hanbu pre ich rod a pre odstránenie stigmy pristupujú k rôznym formám odplaty. Často sú takéto činy trestané smrťou.

Odeslat komentář