JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Trafená hus zagágala! Strojca štátneho terorizmu, protislovenský vlastizradca „made in USA“ Korčok vylial svoje zúfalstvo na facebooku. Blaha je vraj ultraľavicový extrémista a šašo

SLOVENSKO: Ivan Korčok: Považujem za prejav politického úpadku a hyenizmu, ak poslanec Národnej rady SR označí za podporu štátneho terorizmu našu slovenskú pomoc, ktorú poskytujeme bieloruským študentom, rodinám perzekvovaných osôb, alebo novinárom vystaveným represáliam režimu Alexandra Lukašenka.

Ivan Korčok na svojom facebookovom profile označil Ľuboša Blahu (Smer-SD) za nebezpečného politika a šaša, ktorého si netreba všímať. Ako uviedol dôležité je postaviť sa proti ultraľavicovému extrému, ktorým Blaha podľa neho je. Korčok hovorí o tom, že Ľuboš Blaha šíri konšpirácie o tom, že minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Korčok podporil údajný atentát na Alexandra Lukašenka.

Príspevok uverejnil Ivan Korčok na svojom profile na Facebooku 6.mája 2021:

DÔRAZNE SA POSTAVME PROTI ULTRAĽAVICOVÉMU EXTRÉMU, KTORÝ REPREZENTUJE POSLANEC SMERU SD ĽUBOŠ BLAHA

Konšpirácie poslanca Smeru-SD, že minister zahraničných vecí a európskych záležitosti SR Ivan Korčok podporil aktivity súvisiace s údajným atentátom na Alexandra Lukašenka, dokazujú, že v súboji politických extrémistov padajú akékoľvek zábrany. Považujem za prejav politického úpadku a hyenizmu, ak poslanec Národnej rady SR označí za podporu štátneho terorizmu našu slovenskú pomoc, ktorú poskytujeme bieloruským študentom, rodinám perzekvovaných osôb, alebo novinárom vystaveným represáliam režimu Alexandra Lukašenka.

Vyzývam politických predstaviteľov v Národnej rade SR, vrátane tých, ktorí sa hlásia k hodnotám európskej sociálnej demokracie, aby sa dôrazne dištancovali od poslanca Smeru-SD. Poslanec Blaha opäť raz prekročil všetky červené čiary v politickej komunikácii, kladiem však verejne otázku, či neexistujú aj právne mantinely, ktoré musia rešpektovať aj politici. Pán poslanec Blaha je nebezpečný politik, a preto nestačí nad ním mávnuť rukou, že to je šašo, ktorého si netreba všímať. Veci treba pomenovávať pravým menom.

 

Zdroj: FB Korcok

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář