JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

TRANSGENDER (MUŽ) V BRITÁNII PORODIL DÍTĚ ZE SPERMATU JINÉHO TRANSGENDERA (ŽENY)

VELKÁ BRITÁNIE: Kdyby se tato zpráva objevila v novinách před 50 lety, absolutně nikdo by ji nebral vážně, a lidé by se ujišťovali, zda není Apríla. Rodinka, o které bude řeč, byla v dnešním článku britského listu Daily Mirror označená za nejmodernější rodinu v Británii. Že s názorem Daily Mirror nesouhlasíte? Nebojte. Nejste v tom sami. Ale to ještě nevíte všechno.

Středoevropan odmítá nekriticky přijmout slovník britských médií, a tak se pokusí slova v článku přeložit tak, aby je každý pochopil. Člověk, který se narodil jako žena, se před 12 lety nechal operovat, a nyní si říká Reuben Sharpe a tvrdí, že je muž. Tento člověk má partnera, který se identifikuje jako takzvaně nebinární. To ve světě těchto lidí znamená, že se nevnímáte ani jako žena, ani jako muž. Daily Mirror to bere jako bernou minci, a tak nic dalšího k osobě jménem Jay nevíme.

Reuben and Jay

Reuben and Jay

Nicméně z dalších údajů se dá odhadnout, že Jay velmi pravděpodobně nemá penis. Protože osoba jménem Reuben potřebovala dárce spermatu, a tím se stal jiný transgender. A pozor, také doktor, zřejmě gynekolog, byl transgender.

Dítě už je na světě, a oba partneři cítili potřebu se svěřit světu. Myslíte, že z tohoto dítěte vychovávaného v tomto prostředí těmito lidmi může vyrůst tradiční chlapec nebo tradiční dívka? Co to udělá s psychikou dítěte, když drtivá většina ostatních dětí kolem má za otce muže a za matku ženu? Bude systém kvůli tomu, aby si tyto děti pro to nesahaly na život, ještě více stupňovat transgender propagandu a bušit do nás dnes a denně, že transgenderová rodina je ta nejmodernější a my ostatní jsme burani?

Odeslat komentář