JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Trump v Londýně odsoudil evropské vůdce, kteří nechali do jejich zemí přijít migranty

Americký prezident Trump se vyjádřil proti tomu, co označil za migraci “milionů a milionů lidí” do Evropy, a prohlásil, že kontinent kvůli žadatelům o azyl ze Středního východu a Afriky “ztrácí svou kulturu”.

V rozhovoru pro britský list Sun řekl, že je hanba, že evropští vůdci dovolili tolika migrantům překročit hranice jejich zemí.

“Myslím, že to změnilo tvář Evropy, a pokud velmi rychle nezakročíte, už to nikdy nebude jako dřív, a to nemyslím pozitivně,” řekl.

“Myslím, že ztrácíte svou kulturu. Rozhlédněte se kolem. Máte tu některé oblasti, které před 10 nebo 15 lety neexistovaly,” dodal.

Každý, kdo byl v posledních letech v nějakém západoevropském městě, musel si všimnout obrovského počtu nebílých lidí, kteří tam jsou. Jak je známo, kulturu vytvářejí lidé. Nelze očekávat, že pokud tvůrce kultury nahradíte jinými lidmi, že kultura zůstane. Pokud by v tuto chvíli z Japonska zmizeli všichni Japonci, a byli nahrazeni Švédy, Japonsko by přestalo existovat a vzniklo Nové Švédsko, či něco na ten způsob. To je historicky ověřený fakt.

Pokud chceme zachovat, co máme, a kým jsme, musíme zemi nekompromisně zavřít veškeré migraci.

Odeslat komentář