JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Tuniský migrant v Německu brutálně rozsekal svou mladou ženu

NĚMECKO: Na německých sociálních sítích se objevilo video, kde je nahrána brutální vražda sekerou. Incident se stal za denního světla v centru města Limburg v Německu.

34letý severoafrický migrant se svým vozem značky Audi nejprve narazil do zdi a poté začal pronásledovat svou 31letou manželku, matku dvou dětí. Původně se mělo zato, že  vrah se narodil v Německu, ale měl „migrační minulost“. Pozdější upřesněné zprávy však identifikovaly muže jako tuniského migranta.

Vrah se údajně na svou ženou pohádal z „osobních“ důvodů. Oční svědci slyšeli, že vrah křičel: „Už mě nebudeš podvádět!.“ Potom ženu ubil k smrti. Příšerné video, které natočil obyvatel sousedního domu, líčí tmavovlasého muže v černé teplákové soupravě, který opakovaně zatíná sekeru do člověka ležícího na zemi. Na videu lze vidět i černé havarované Audi, ze kterého se valí kouř.

Policie západního Hessenska místo toho, aby informovala veřejnost o zločinu, pohrozila trestním stíháním, pokud bude někdo video sdílet. V reakci na hrozby policie, německý poslanec a člen strany AfD Petr Bystron napsal na Twitteru : „Prosím, přestaňte strašit občany této země tím, že jim vyhrožujete trestním stíháním. Starejte se o skutečné zločince v tomto země. To už prostě není únosné! “

Odeslat komentář