JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Týden Petra Hampla

Pondělí 27. července

Istanbulská úmluva (o odstranění posledních zbytků maskulinity mezi původním evropským obyvatelstvem) byla stažena z dnešního programu jednání vlády! Zdeněk Chytra, jediný aktivista s nulovým rozpočtem, porazil feministické organizace se stomilionovými rozpočty a neomezeným vlivem na média! Prozatím, protože ty nestvůrné organizace to za pár týdnů zkusí znova.

Děkuju všem, kdo Zdeňka podpořili. Pokud mu chcete poděkovat osobně, přijeďte na Vlastenecké setkání do Příčov, kde Zdeněk bude mluvit v panelu o rodině a výchově.
Já jsem teď za pitomce v babišovských skupinách, kde lidé nevěří, že by jejich hrdina mohl Istanbul podpořit. Ale je to lepší, než kdyby ta zrůdnost prošla.

Úterý 28. července

Protože proti potravinové soběstačnosti neexistují žádné racionální argumenty, vytáhli zastánci korporátních dovozů fotografie prázdných prodejen, které ovšem zjevně nepocházejí z předlistopadového Československa (nebo aspoň nepocházejí z běžných prodejen). Moc to ale nefunguje, protože je ještě naživu hodně pamětníků.

Navrhuji pádnější argument. V dobách potravinové soběstačnosti vážil podvyživený Hampl necelých 70 kilo, teď má 105, tedy nárůst o celou polovinu. Není to snad jednoznačný důkaz zlepšení?

Středa 29. července

Lovci grantů zjišťují, že měření inteligence prý znevýhodňuje Romy. Tak se asi přestane měřit.

Kdyby jim nezáleželo na grantech, ale chtěli Romům opravdu pomoci, položili by úplně jiné otázky:
– jak je to s jejich mozkovou výkonností doopravdy,
– jaké jsou možnosti zlepšení,
– jak optimálně využít těch možností, které mají.

Ono se to ostatně týká každého. Já taky nemám IQ 160. Ale místo fňukání řeším, jak maximálně využít kapacitu svého mozku. Mám ale to štěstí, že na mě necizopasí lovci grantů.

Čtvrtek 30. července

Tak korporace Google (vlastník Youtube) nejen, že se v České republice vyhýbá placení daní a úkoluje vládu, ale nejnověji také chce rozhodovat o složení krajských zastupitelstev. Kdo ve volbách nemá uspět (třeba tím, že bych chtěl korporace danit), tomu před volbami zruší profily a kanály. Už se ani nenamáhají přetvařovat.

V tuto chvíli nemůžeme dělat nic jiného než skřípat zuby. Ale je naprosto absurdní tvrdit, že členství v KSČ bylo něčím amorálnějším než práce pro Google Corporation či podobné organizace. Nebylo.

Pátek 31. července

Něco pro ekonomy. Představte si dvě země, Alfánii a Betánii. Obě země jsou stejné, až na jeden rozdíl.

V Alfánii jsou podniky řízeny mizerně. Jejich produkce jen tak tak stačí na pokrytí domácí poptávky. Zaměstnanci se věnují skutečné práci tak tři hodiny denně. Většinu energie věnují budování nemovitostí, které pak zůstávají ve vlastnictví občanů země. Zbývající energii věnují malým neregistrovaným výrobám.

V Betánii jsou podniky řízeny vysoce profesionálně a dosahují maximální efektivity. Zaměstnanci pracují 12 hodin denně a vracejí se z práce tak zničení, že jim nezbývá energie ani na opravy svých nemovitostí, natož na budování něčeho nového. Většina produkce je vyvážena do ciziny. Veškeré zisky jsou vyváženy do ciziny.

Která z těch zemí bohatne a která chudne? Je tomu opravdu tak, že jakýkoliv vlastník je lepší než stát? Neplatí to jenom o slušných domácích podnikatelích?

Sobota 1. srpna

Proč nebude do Armády ČR v dohledné době začleněna skutečná domobrana?
Za prvé. Výcvik a vyzbrojení domobrany nepředstavuje příležitosti ke korupci srovnatelné se současnými armádními nákupy. Dodavatelům pak nepřinese ani vzdáleně srovnatelné zisky.

Za druhé. Současná mocensko-finanční elita, zcela odtržená od běžných pracujících, se těch pracujících bojí. Nižší třídy jsou pokládány za mnohem horší hrozbu než jakýkoliv vnější nepřítel.

Za třetí. formování domobrany by vyžadovalo také jinou přípravu na školách, důraz na fyzickou zdatnost, některé změny ve výuce na školách, podporu v médiích atd. Finanční prostředky by musely být přesměrovány jinak, čímž by byla od peněz odříznuta celá současná vrstva profesionálních multikulturalistů, genderistů atd.

Za čtvrté. Lidé by si potřebovali osvojit nejen výcvik, ale do určité míry i bojovnou mentalitu. To není těžké. Jak však ukazuje izraelská zkušenost, neobejde se to bez systematické podpory maskulinity mužů (což pak vede k i určitým změnám v chování žen). Tedy přesný opak toho, o co usilují současné finanční, mocenské a mediální elity.

Neděle 2. srpna

Herman Cain byl jedním z mých politických hrdinů, zmiňuji ho v Prolomení hradeb. Z chudého černošského kluka se vypracoval na manažera řetězce pizérií, nezapomněl na svůj původ a snažil se pro lidi něco dělat. V roce 2012 se ucházel o prezidentskou nominaci, a byl by měl slušnou šanci porazit Obamu. Jenže sponzoři republikánů upřednostnili globalistu Mitta Romneyho. Letos pomáhal v Trumpově kampani a vzhledem k jeho věku (72 let) se dalo předpokládat, že bude aktivní ještě aspoň 10 let.

Ale dostal ho covid. Podle všeho se nakazil na Trumpově mítingu v Tule, a minulý týden zemřel. Proč si tam nevzal respirátor a nestranil se davu? Obávám se, že za je tím tlak anticovidových fanatiků. Dá se pochopit, že někoho naštvou vládní opatření (ona jsou opravdu zmatená). O něco méně se dá pochopit, že někteří lidé jednají neopatrně, ale budiž, je to do určité míry jejich věc. Ale co se akceptovat nedá, že ti fanatici neustále obtěžují ostatní. S pseudonáboženským zanícením útočí na každého, kdo se chová opatrně. Tím, že si vezmete roušku nebo si sednete o metr dál, tím je podle jejich kultu jakýmsi mystickým způsobem ohrožujete.

A lidé aktivní v politice se pak pod jejich tlakem chovají nezodpovědně. Hermana Caina to stálo život. A je lhostejné, jestli umřel na covid, s covidem, vedle covidu nebo napříč covidem. V každém případě umřel zbytečně.

Petr Hampl

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář