JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Týden Petra Hampla: Bělorusko a my

Pondělí 10. srpna

Když se milionchvilkařům nepovedlo zrušit výsledky voleb do poslanecké sněmovny, zaměřili se na další cíl – narušení pokojného a bezproblémového Vlasteneckého setkání v Příčovech. Doufám, že budou stejně úspěšní jako dosud.
Mimochodem, Mikuláš se neodvážil střetnout se se mnou v otevřené diskuzi. Tak schválně, jestli se odváží tentokrát.
(doplnění ze soboty: Ani eurobolševici už nejsou, co bývali. Na místo dorazila skupina asi 15 výrostků. Jeden pronesl projev k těch 14, a pak rychle rozešli. Účastníci vlasteneckého setkání neskrývali zklamání. Jestli byli s výsledkem spokojení pražští organizátoři „pochodu proti nenávisti“, to nevíme)

Úterý 11. srpna

Jaroslav Foldyna: Jak vzniká feminismus
Řeknu vám, jak vzniká feminismus, protože ten zplodil i tento návrh. To se sejde ženská, tlustá a vzteklá jak hroch, strupatá jak ropucha a chlupatá jako Yetti, s nějakou ambiciózní idiotkou, a shodnou se na tom, že je mrzí, že se narodily jako ženy. Že je to prý nespravedlivé. Pod sukní sice mají to, co mají ostatní ženské, ale je jim to málo platné. Normální chlapi o ně nestojí, protože se to jejich věčné skuhrání nedá poslouchat a ze stejného důvodu se s nimi nebaví ani normální ženské. S něčím takovým se však vzteklá hrošice s ambiciózní idiotkou nehodlají smířit. A nejenom to; ony se chtějí pomstít. Společně tedy osloví jediného, kdo je ochotný ty jejich žvásty poslouchat. Osloví nedomrlého gama samce, který o testosteron v životě ani nezavadil, a proto má trauma z toho, že se narodil jako muž. On tedy jako muž ani moc nevypadá, a ani se tak nechová, když si ale sundá kalhoty, o což sice prakticky nikdy nikdo nestojí, ale například u lékaře se tomu vyhnout nedá, tak je vše jasné – má ho. A to je celé ‚prokletí‘ té party frustrátů: Buď nemají něco, co by chtěly, nebo naopak mají něco, co by nechtěli.
Co spojuje vzteklou hrošici, ambiciózní idiotku a nedomrlého chodícího mindráka nejvíc, je jejich nenávist k normálním ženským a normálním chlapům za to, že jsou normální, že neustále neskuhrají, mají se rádi a zakládají spolu rodiny. Za to vše se jim ropucha, idiotka a gama samec chtějí pomstít. Zhruba takto vznikl feminismus a dnes je bohužel skutečností, že podobných vzteklých hrošic, ambiciózních idiotek a nedomrlých gama samců je plný Brusel. Kdyby tomu tak nebylo, tak by podobný návrh nikdy nemohl vzniknout. Dokud tito zoufalci žvanili své hlouposti někde potichu v ústraní, tak se to dalo vydržet. Jestli ale opravdu začnou své fantasmagorie vyžadovat po normálních chlapech a normálních ženských, tak je lidé nakonec vynesou v zubech. A zcela po právu.

Středa 12. srpna

Georg Soros se dnes dožívá 90. Je na tom pozitivní jedna jediná věc. Dokud je naživu, není zcela vyloučeno, že by mohl skončit na šibenici.

Čtvrtek 13. srpna

V roce 2015 – ve volbách pod dohledem zahraničních pozorovatelů – získal Lukašenko 84%. Od té doby se neudálo nic, na základě čeho by bylo možné očekávat dramatickou změnu názorů obyvatel.

Pátek 14. srpna

Zatímco lepšolidé se pohoršují nad diktaturou kdesi za Polskem, v českých zemích přitvrzuje. Šéfredaktor Vlasteneckých novin Radek Velička byl ze svého domova odveden v poutech. Kdyby konvertoval k islámu a znásilnil nebo zabil pár nevěřících, dostalo by se mu lepšího zacházení.
Co se týče samotného článku o požáru v Ostravě (předpokládám, že to je důvod zásahu), souhlasím, že je to ten případ, kdy se vašemu kamarádovi něco fakt hodně nepovede, a vy raději děláte, že to nevidíte. Ale pokud to někomu vadilo, mohl napsat, že je Radek Velička debil a pohádat se s ním. Nebo ho žalovat, že mu způsobil psychickou újmu.
Ale udávat lidi a nechávat je odvádět v poutech za hloupé články, to je hnusné, odporné, totalitní. NIKDO z těch, kdo Veličkovo zatčení schvalují, nemá právo kritizovat Bělorusko. Vy sami jste minimálně stejně odporní a diktátorští jako Lukašenko. Možná víc.
Mimochodem, současný standard vyjadřování liberálně-demokratických intelektuálů je drsnější, než co Radek napsal. A na rozdíl od něj vyzývají liberálně-demokraté k fyzické likvidaci odpůrců, aniž by s tím měli problémy.

Sobota 15. srpna

Za prvé. Proč bychom měli požadovat, aby všude probíhaly volby? Třeba v Saúdské Arábii a v Kataru, kterým vyjadřuje tolik sympatií ministr Petříček, tam žádné volby neprobíhají. Za druhé. Když už se volby v Bělorusku konají, proč by se měly konat podle západních standardů? Zvláště, když ty standardy nejsou dodržovány ani v Německu, v Rakousku, ve Spojených státech a v dalších západních zemích. A za třetí. Běloruské volby probíhají „po bělorusku“ už desítky let. Proč to začalo vadit právě letos?

Neděle 16. srpna

Pokud jsou Babišovy nechutné komentáře k Bělorusku cenou za to, že nepřistoupil na Pompeovy vyděračské požadavky, tak ať si kafrá. To nám neublíží.

Odeslat komentář