JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Týden Petra Hampla: Roboti přicházejí do redakcí

PONDĚLÍ 1. ČERVNA

Až začne pražská kavárna “protestovat” na podporu toho zfetovaného kriminálníka, co zemřel při zatýkání, tak doufám, že začnou v Řeporyjích.

ÚTERÝ 2. ČERVNA

Americký pokus o barevnou revoluci propukl. Tamní města hoří a jsou rabována, prezident musel opustit Bílý dům, ale pro nás jsou důležité jiné otázky.
Nepůjdou milionchvilkaři stejnou cestou? Dnes nedokážeme odhadnout, k čemu je z centrály Open Society povzbudí, ale dokážeme odhadnout, co by následovalo.
vypalování českých a moravských měst by mělo masivní propagandistickou podporu České televize, Seznamu a všech titulů Bakalova nakladatelství Economia.
agresoři by se cítili povzbuzeni, a rozhodně by neměli důvod končit.
policejní velitelé by se zdráhali vydávat povely k zásahům. Báli by se, že budou osobně vláčeni tiskem, neziskovky na ně budou podávat žaloby a jejich nadřízení je nepodrží.
jen málokterý soudce by měl odvahu vynášet spravedlivé rozsudky, trestat útočníky a chránit oběti.
Ústavní soud by byl pevně sorosovský.
tzv. demokratická opozice by stále plně na straně útočníků.
a to nejhorší nakonec. Ministrem vnitra je Hamáček!
Zkrátka, nemůžeme počítat, že by současný stát takovou situaci zvládnul. Pokud váháte, zda se zapojit do nějaké domobrany nebo Civilní stráže (kterou připravují lidé kolem Davida Bohbota), tohle je možná pádný argument.
Naše města ještě nehoří jenom proto, že u Sorosů mají momentálně na práci něco důležitějšího.
A že takové násilí neodpovídá české tradici? Internacionalisté dovezení z Německa a dalších zemí se nebudou ptát, co odpovídá české tradici. A chátra ochotná se k nim přidat se najde všude.

STŘEDA 3. ČERVNA

Za brutální znásilnění, za jaké by místní člověk šel po právu na deset let, dostal migrant dva roky. Z toho mu polovinu odpustí za dobré chování, a většinu už má odsezenou během vazby. Do podzima bude propuštěn, a nejspíš ani nebude deportován. Do konce roku se tedy může dočkat obohacení další “xenofobka”.
Přitom šlo o čin snad se všemi přitěžujícími okolnostmi, jaké mohou existovat. Jednoznačně úmyslně provedený, bez jakékoliv lítosti.
Bude ještě někdo obhajovat tezi, že tu pro muslimské migranty platí stejné zákony jako pro místní lidi? Dokážete si představit jasnější pozvánku pro brutální psychopaty z celého světa?

ČTVRTEK 4. ČERVNA

Arabové a Turci zabili více než 60 milionů bílých Evropanů a miliony dalších odvlekli do otroctví. Budou teď před námi poklekat?

PÁTEK 5. ČERVNA

Z rozhovoru pro Sputnik:
Spíše než válku očekávám kolaps západních společností. Do budoucnosti nevidíme. Nicméně se mi zdá, že západní státy jsou pohlceny vlastní sebedestrukcí. V tomto stavu asi nebudou schopné vést velkou válku… Jaký výkon můžete očekávat od vojáků, kteří klečí na ulici a omlouvají se za to, že mají bílou bavu pleti.

SOBOTA 6. ČERVNA

Armáda ČR utrácí dalších šest miliard za kanóny, které podle své vlastní doktríny nebude na území vlastní země potřebovat. Nebudou použitelné ani v případě, že bychom se rozhodli poskytnout podporu Řecku.

NEDĚLE 7. ČERVNA 2020

Novináři začali být nahrazováni roboty. A já neskrývám určitou zlomyslnou radost.
Ono se to totiž dotkne různých novinářů v různé míře. Takové ty mladé eurosvazáky a bojovníky proti diskriminaci, ta nahradíte poměrně jednoduchým algoritmem. Nahrnete tam pár klíčových slov (Zeman, Rusko, Hampl, migrace, komunismus, špion, Putin atd.) a počítač vám sestaví text, který nerozpoznáte o výplodů “hvězd politické korektnosti” typu Jandourek, Kundra, Hovorková, Heroldová, Daniel Zeman atd. Nikdo z nich v životě nepřišel s jedinou originální myšlenkou a jejich texty jsou vzájemně zaměnitelné. Nápad jejich práci automatizovat je tedy docela logický. Navíc z počítače vám text vyjede po pár vteřinách.
Zkuste ale nahradit třeba články Benjamina Kurase nebo komentáře Jana Kellera nebo úvahy Waltera Krafta.
Ta zpráva totiž není jenom o vývoji technologií. Je také o tom, že se redakce postupně plní lidmi, pro které novinařina není solidní řemeslo podložené znalostmi, ale tupá propaganda, prováděná naprosto mechanicky. Ti lidé by se nemohli uplatnit ani třeba v reklamní agentuře, protože vymýšlení sloganů přesahuje jejich schopnosti. A protože neomarxismus jde vždy ruku v ruce s požadavky na zvyšování zisku, je jejich nahrazení umělou inteligencí naprosto logický. I ta nejslabší umělá inteligence je lepší než nulová inteligence vymytého mozku pražského intelektuála.

Odeslat komentář