JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Uhrík sa pre najnovšie udalosti v Sýrii pustil v europarlamente do Spojených štátov: “Zahodili svojich spojencov ako špinavé ponožky. Odkopnú nás pri prvej príležitosti”

Europoslanec Milan Uhrík(ĽSNS) sa v európskom parlamente pustil do Spojených štátov Amerických kvôli Kurdom. Tých podľa neho odhodili ako špinavé ponožky a nechali na pospas Tureckej agresii

Milan Uhrík ostro vystúpil na margo vojenskej intervencie Turecka v Sýrii, v oblasti obývanej Kurdmi.

“Keď sa Američania dozvedeli, že Turci plánujú zaútočiť na Kurdov (ešte nedávno veľkých spojencov USA), tak jednoducho z kurdskej oblasti ušli. Američania proste zistili, že Kurdov už ďalej vo svojej vojne nepotrebujú, tak ich jednoducho odkopli a nechali napospas tureckej invázii. Jedna vec je, že USA nemajú v Sýrii vôbec čo hľadať! Druhá vec je, že keď aj niekde prídu, tak sú to zákerní podrazáci, ktorým záleží len a len na svojich záujmoch. Včera sme mali v Europarlamente k tomu mimoriadne nočné rokovanie. Musíme sa začať starať sami o seba, lebo spoliehať sa na “ochranu” agresívnych a podrazáckych Spojených štátov je jednoducho naivné. Odkopnú nás pri prvej príležitosti, keď to bude pre nich výhodnejšie,” napísal europoslanec Milan Uhrík na sociálnej sieti.

Pridal k tomu aj video z európskeho parlamentu, kde to inými slovami povedal priamo aj eurokomisárke  Mogheriniovej, ktorá má na starosti zahraničnú poltiku Európskej únie:

“Vážená pani Mogheriniová. Vojna znovu začala. Vy ste hovorili hlavne o Turecku, tak čo hovoríte na skutočnosť, že USA prakticky nechali Kurdov na pospas agresii Turecka? Toto môže samozrejme spustiť nový prílev imigrantov do Európy.”

Europoslanec Milan Uhrík preto varoval, aby sme s tým spojenectvom s USA boli opatrní: “Nie je to istým varovaním pre Európu, pre európske štáty, že by sme sa nemali spoliehať na spojenectvo s USA, pretože jedného dňa sa na nás môžu taktiež vykašľať? Nemali by sa európske štáty spoliehať radšej viac na svoju vlastnú obranu?”

Mogheriniová na Uhríkove otázky neodpovedala.

https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/videos/522203705225394/

USA ZAHODILI SVOJICH SPOJENCOV AKO ŠPINAVÉ PONOŽKY
NOVÁ VOJNA – MÔŽEME SA TEŠIŤ NA NOVÚ IMIGRAČNÚ VLNU

Keď sa Američania dozvedeli, že Turci plánujú zaútočiť na Kurdov (ešte nedávno veľkých spojencov USA), tak jednoducho z kurdskej oblasti ušli. Američania proste zistili, že Kurdov už ďalej vo svojej vojne nepotrebujú, tak ich jednoducho odkopli a nechali napospas tureckej invázii. Jedna vec je, že USA nemajú v Sýrii vôbec čo hľadať! Druhá vec je, že keď aj niekde prídu, tak sú to zákerní podrazáci, ktorým záleží len a len na svojich záujmoch. Včera sme mali v Europarlamente k tomu mimoriadne nočné rokovanie. Musíme sa začať starať sami o seba, lebo spoliehať sa na „ochranu“ agresívnych a podrazáckych Spojených štátov je jednoducho naivné. Odkopnú nás pri prvej príležitosti, keď to bude pre nich výhodnejšie.

Odeslat komentář