JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Ukrajine každým kilometrom plynovodu «Nord Stream 2» stále viac prihára

RUSKO: Poslankyňa Štátnej dumy Ruskej federácie Jelena Panina poznamenala, že prezident Ukrajiny Vladimir Zelenskij straší Európanov vojnou, no nikto z nich nebude za Kyjev bojovať.

Zelenskij vyhlásil, že výstavba plynovodu Nord Stream 2 je porovnateľná s „energetickou vojnou“.

„Človek má pocit, že ukrajinský prezident Vladimir Zelenskij je tajným agentom na podporu plynovodu Nord Stream 2 v európskych hlavných mestách. Straší Európanov vojnou, pretože si myslí, že ich mentalita sa nijako nelíši od vznešenej ukrajinskej vlasteneckej verejnosti, v ktorej vyhlásenia o „konfrontácii s Ruskom“ pôsobia ako červená handra na býka,“ píše Panina vo svojom Telegram-kanále.

Podľa nej sú si politici v EÚ dobre vedomí, že Kyjev ich nechráni pred neexistujúcou „moskovskou agresiou“, ale len zasahuje do nastolenia pokojných konštruktívnych vzťahov s Ruskom.

„Posledná vec, po ktorej Európan túži, je bojovať a zomrieť za Ukrajinu. Dokonca Poliakom sa ježili vlasy, keď poľská vláda vyhlásila podporu Kyjevu,“ tvrdí Panina.

Poslankyňa zdôraznila, že čím viac ukrajinský prezident hovorí o vojne, tým menšie súcítenie s Ukrajinou cítiť v európskych štátoch, a tým viac očakávajú dokončenie výstavby Nord Stream 2, aby sa zbavili špekulácií o tejto téme.

 

Zdroj: https://sk.news-front.info

Odeslat komentář