JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Uprchlík se pokusil znásilnit mluvčí zemského ministra vnitra. Ta je vyděšená, u jiných německých žen jí to ale dříve nevadilo

NĚMECKO: Mluvčí zemského ministra vnitra spolkové země Durynsko Anne Bressemovou se pokusil v parku znásilnit “jižansky” vypadající muž. A. Bressemová je mluvčí předsedy zemské vlády Durynska Georga Maiera (sociální demokracie – SPD). Německá sociální demokracie je vítačskou stranou a její politici podporují masovou imigraci. Někdy ale okusí vlastní medicínu. To se právě stalo o víkendu A. Bressemové při běhu v zámeckém parku v  Sondershausenu (asi 50 km západně od Lipska) Uprchlík se běžící ženě přiblížil zezadu. vrhl se na ní a pokusil se jí znásilnit. Ženě se ale podařilo sexuchtivého uprchlíka odrazit a utéci a vše nahlásila policii. Policie nyní hledá muže “jižanského vzezření”, asi 180 cm vysokého.

Napadená sociálně demokratická politička je z útoku otřesena a zděšena “její klid na běhaní je prý dočasně pryč”. Škoda, že jí v minulosti nedojímaly podobné útoky na obyčejné ženy a dívky (často ještě děti) ze strany agresivních uprchlíků po celém Německu! Kdyby její partaj nepodporovala masovou imigraci, tak se jí nic podobného nestalo!

Milan z Německa

Odeslat komentář