JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Uprchlík v Německu znásilňoval a vraždil. Potrestán ovšem bude policista, který jej pomohl dopadnout …

NĚMECKO: “Vykladni skříň „migracni krize“ – Ali Bašár prijel do Nemecka z Iraku v roce 2015. Brzy za nim dorazila rodina. Jeho žádost o azyl byla zamítnuta, ale v Německu mohl zůstat. (Pamatujete, jak jsme si nedavno zavedli do našeho pravniho řadu institut strpeni?) Policie u nej registrovala několik násilných incidentu. Byl jednim z podezřelých ze skupinového znásilnení 11leté dívky v uprchlickém centru.
Pak znásilnil a brutálně zavraždil čtrnáctiletou Susannu Feldmannovou.
Susanna Maria Feldmann Archives - Voice of Europe
Načež celá osmičlenná rodina chudých, zoufalých uprchlíků vytáhla z matraci nekolik tisic eur a odletěla prvnim letadlem zpatky do země, odkud údajne museli uprchnout. Kurdske orgány Aliho chytily a vratily do Německa. Německý prokurátor podal promptně žalobu za omezovani svobody na německeho policistu, který to pomáhal zorganizovat. Prekvapivě se přitom ukázalo, že Ali je starší než tvrdil.
Nakonec byl odsouzen na doživotí. To v Německu v praxi znamená 15 let. Soud jeho čin označil za velmi závažný, což by mělo zajistit, že po těch patnácti si odsedi ještě dalších deset. Ali podal z vězení stížnost na to, že televize v cele má nedostatečný počet kanálů a že strava neodpovídá jeho kulturním a náboženským potrebám. Haj hou.”

Odeslat komentář