JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

USA SMĚŘUJÍ K TOTALITNÍ SPOLEČNOSTI DECHBEROUCÍM TEMPEM

USA: Aby měl režim „tolerantní společnost“, je režim přesvědčen, že musí být extrémně netolerantní ke všem nesouhlasným názorům.

Když se informace stanou „hrozbou“, může být i myšlenka na špatnou věc nebezpečná. George Orwell to vyjádřil ve svém dystopickém románu v roce 1949.
Co konkrétně se tedy stane těm, kdo se provinili „myšlenkovými zločiny“ proti režimu?
K potlačení svobody projevu nemusí být uvězněny miliony lidí. Vše, co režim musí udělat, je uvést několik příkladů a většina ostatních bude ochotně následovat, píše von Freeman na blogu Schall und Rauch..
Nejlepší způsob, jak ovládat velké masy lidí, je udržovat je v neustálém stavu strachu. Nakonec chtějí obrovské stádo „ovcí“, se kterými je velmi snadné manipulovat.
Rok 2020 je nejlepším důkazem toho, jak to funguje.
Vymyslíte pandemii s chřipkovým virem, se strachem a hrůzou tvrdíte, že miliony zemřou, a pouze pokud se vzdáte svých základních práv, přežijete.
Masy uvěřily lžím a dobrovolně se podřídily diktátu. O rok později stále věří taktice vyděšení a chtějí být pronásledováni netestovanou vakcínou.
Ti, kdo se odváží zpochybnit oficiální vyprávění našich orgánů, jsou označeni jako „teroristé“ a tato nová „válka proti terorismu“ je navržena tak, aby absolutně rozdrtila nesouhlasné názory, ať už jsou kdekoli.
Patří mezi ně zejména konzervativci, klimatičtí skeptici a antivakcinační skupiny. Mnoho Američanů to poznalo s příchodem nového režimu ve Washingtonu.
To vysvětluje, proč byl v lednu „1984“ George Orwell na chvíli nejprodávanější knihou na Amazonu, protože polovina Američanů, kteří hlasovali pro Trumpa, byla prohlášena za „teroristy“.
Právě teď Amerika směřuje k totalitní společnosti tempem, které je naprosto dechberoucí. Socialisté opravdu chtějí úplnou kontrolu a nepřestanou, dokud ji nedostanou.
A stejně jako v Orwellově knize, kde ministerstvo pravdy vyčistilo minulost, je vymazáno vše, co souvisí s Trumpem. Jeden se ho dokonce pokusí podruhé odvolat z funkce, aby nadobro zničil jeho politickou budoucnost.

 

Zdroj: https://www.prvnizpravy.cz/

Odeslat komentář