JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Už to leze z děr, aneb pátá kolona se aktivizuje

ČESKO: Před pár dny, 14. května, uplynulo pěkných, i když nekulatých 82 let od založení Freiwilliger Schutzdienst, úderných oddílů Sudetoněmecké strany. Byly to oddíly dobrovolníků, organizovaných po vzoru německých SA a ze stejného, německého ústředí, také placených a úkolovaných. Za jakým účelem, to je dosud všeobecně známo.

Ve stejném období letošního roku proběhlo až podezřele mnoho aktivit, které tu hrozivou a neblahou dobu, kdy byl náš stát aktivně rozkládán vnitřním, ale ze zahraničí úkolovaným nepřítelem, velice připomínají. O pomníkově – ricinových provokacích a jejich aktérech, pánech Hřibech, Kolářích a Novotných už bylo napsáno mnoho. Přejděme proto přímo k dalším, čerstvým novinkám z protičeské fronty.

Pan pražský primátor Hřib se nám vrátil z konference evropské frakce Zelených, do které v Europarlamentu jeho Piráti patří, a hned se pochlubil, jak to tam rozjeli. Řeč se vedla o městech a jejich spolupráci. Což zní sice v zásadě hezky, rozumně a neškodně… kdyby ovšem nešlo právě o Piráty a Zelené.

Očekávané šídlo vylezlo z pytle záhy. Pan primátor se pochválil, jak si tam krásně notovali s liberálními kolegy z Varšavy a Budapešti, se kterými loni založili (proti svým vlastním vládám) jakýsi trucpodnik, nazvaný pakt Svobodných měst: „Ve V4 máme unikátní příležitost, lidé ve všech čtyřech hlavních městech zvolili představitele, kteří jsou progresivní, prodemokratičtí a zastávají liberální principy.”

Takže co tam pro nás tihle liberální bratři v triku upekli? Poslechněte si piráta Hřiba: „A proto se obracíme na Evropskou unii. Potřebujeme přímé evropské financování měst, abychom se mohli vypořádat s problémy, které nás čekají. A jsem přesvědčen, že EU nám může pomoci tam, kde naše národní vlády selhávají.” Což, přeloženo do hovorové češtiny, znamená zhruba toto – liberálové z Bruselu, dejte prachy svým miláčkům (agentům) ve členských státech, aby mohli ještě více zesílit rozkladné aktivity a podvratnou činnost proti svým vlastním, v EU nemilovaným vládám…

Šéf Senátu se rozhodl vyrazit na Tchaj-wan.  Pražská kavárna tleská vestoje a Pekarová z TOPky drze úkoluje premiéra, aby jim na cestu koukal dát, ale sofort, vládní speciál.  A jako třešnička na dortu se do sestavy výletu vloudil i neúspěšný presidentský kandidát Jiří Drahoš. „Milošem Vystrčilem jsem byl osloven, abych se účastnil jeho cesty….” Takže zde je také vše jasné a není třeba nic dodávat.

I na jižní Moravě spadly některé masky. Dorost ČSSD tu opouští rodnou stranu a hodlá se pokusit v říjnových krajských i senátních volbách uspět ve spolupráci s TOP 09. Jejich hnutí Idealisté, platforma mladých sociálních demokratů, bude na kandidátce Spolu pro Moravu, společně s TOP 09, Zelenými a Liberálně ekologickou stranou Martina Bursíka. Není to zas až takové překvapení. Takzvaná platforma Idealisté vznikla před několika lety na bázi omladiny sociální demokracie, za účelem podpory Bohuslava Sobotky a Jiřího Dienstbiera. Senátor Dienstbier je dodnes jejím členem…

Co mají všechny tyto, zdánlivě nesouvisející události, společného? Jako sláma z bot z nich kouká úporná snaha o úskočné, křivácké protlačení hodnot, priorit a politických preferencí oněch stran a politických směrů, které sice byly ve volbách (znovu a zas) poraženy, ale svou porážku neuznaly a nepřijaly. Naopak. Ve spojení s cizí mocí zahájily partyzánskou válku, vedenou z komunálu, přes hlavy oficiální reprezentace státu a za jejími zády.

Podíváme-li se současně do světa, vidíme velice podobné obrázky. Rozbíjení států našeho civilizačního okruhu zevnitř nejrůznějšími metodami, ale podobnými silami. Navázanými na liberálně – pokrokářskou internacionálu s neomezenými zdroji.

Bestie zatroubila k útoku a krysy vylézají z děr. Tak, jako tehdy, ve třicátých letech minulého století.

LUBOMÍR VYLÍČIL

Odeslat komentář