JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

V čase koronakrízy pápež financoval transrodové prostitútky

VATIKÁN: Príchodom Františka na post hlavy Vatikánu sa cirkev čoraz viac liberalizuje. Vo svojich dokumentoch František obhajuje rešpektovanie homosexuálov, vyjadruje podporu imigrantom, či schvaľuje formu hormonálnej antikoncepcie. Jeho konanie už v minulosti neostalo nepovšimnuté, a zástupy konzervatívne zmýšľajúcich cirkevných hodnostárov sa voči liberalizmu prenášaného do života kresťanov postavili.

Pápež na žiadnu výzvu nereagoval a naďalej pokračuje v razení deštrukcie kresťanských hodnôt s odôvodnením, že cirkvi vláde v duchu doby, v ktorej žijeme. Už niekoľko rokov môžeme sledovať ako František, samozrejme postupne – princípom Owertonovho okna, mení cirkev a pohľad na kresťanské hodnoty.

Svet zasiahla pandémia koronavírusu a mnoho ľudí naprieč svetom prišlo o svoje príjmy. Pápež František podal pomocnú ruku a poskytol finančnú pomoc (áno, čítate s porozumením) – transexuálnym prostitútkam žijúcim v Torvaianici v strednom Taliansku. Správu ešte v máji tohto roku priniesli viaceré medzinárodné médiá.

Aby však táto donácia zaváňala ešte väčšmi „inakosťou“, kardinál Krajewski, ktorý bol pápežom poverený za sprostredkovateľa, v rozhovore pre agentúru Reuters uviedol, že členmi LGBTI komunity boli s najväčšou pravdepodobnosťou nelegálni migranti, ktorí boli v čase krízy odrezaní od štátnej podpory a zarábali si sexuálnou činnosťou.

Odeslat komentář