JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

V najväčších gréckych mestách Atény a Solún sa konali demonštrácie za kresťanské hodnoty a proti technológii 5G, očkovaniu, čipovaniu a karanténe

GRÉCKO: V Grécku sa uskutočnili protestné akcie, ktoré boli čiastočne spojené aj s pandémiou koronavírusu. V piatok sa v hlavnom meste krajiny Aténach a v druhom najväčšom prístavnom  meste v Grécku – Solúne konali demonštrácie, účastníci ktorých podporovali kresťanské hodnoty, tradičnú rodinu, ľudové tradície a zvyky a vyjadrili protest voči technológii 5G, očkovaniu, čipovaniu ľudí a karanténnym opatreniam, spojeným s koronavírusom

 

https://youtu.be/u4V88YqhHn4

Účastníci protestných akcií prezentovali svojrázne „desatoro“ svojich požiadaviek a razantne vystúpili proti:

  1. Nezákonnému a protiústavnému odňatiu slobody každému obyvateľovi Grécka v následku karanténnych opatrení v súvislosti s koronavírusom.
  2. Násilnému núteniu nosenia rúšok a uvaleniu pokút, proti zdravotným rizikám, spojeným s nosením rúšok.
  3. Povinnej vakcinácii každého človeka vakcínami, do ktorých Bill Gates zavedie špeciálny čip, prostredníctvom ktorého bude kontrolovať mozog obyvateľov Zeme a ovplyvňovať ich zdravie.
  4. Naneseniu kvantového tetovania na telá ľudí prostredníctvom vakcíny, ktorú chcú zaviesť, ako povinnú, a takýmto spôsobom kontrolovať zdravie a rozum ľudí.
  5. Rozmiestneniu antén 5G a ich škodlivému vysokofrekvenčnému žiareniu.
  6. Odňatiu slobody slova a utajovaniu reálnych faktov o koronavíruse a karanténe.
  7. Terorizmu médií a výsmechu z obyvateľstva v súvislosti s karanténou kvôli koronavírusu.
  8. Stálemu prílevu ilegálnych migrantov na grécke ostrovy pod zámienkou azylu, aj keď utečenci neprichádzajú z vojnou zmietaných krajín alebo regiónov, kde sa bojuje. Proti ničeniu gréckych ostrovov a proti presťahovaniu migrantov na pevninu.
  9. Utajovaniu pravdy, proti propagande a lži a výsmechu z Grékov prostredníctvom médií v súvislosti s koronavírusom.
  10. Čiarovým kódom a čipom v dokumentoch, vrátane občianskych preukazov a pasov.

Ako uvádzajú grécke médiá, na oboch demonštráciách sa zúčastnilo približne po 500 – 600 ľudí. Demonštranti skandovali heslá proti použitiu technológií 5G, očkovaniu, čipovaniu a karanténnym opatreniam, spojeným s koronavírusom, naopak podporovali kresťanské hodnoty, tradičnú rodinu atď. Kričali „Ježiš zachráni Grécko“, „Nech nás Boh ochráni pred vedcami“.

https://youtu.be/OwtxCThEdwg

Domáci novinári uvádzajú, že počas demonštrácie v Solune, na najväčšom plagáte bolo uvedené: „Nie povinnej vakcinácii, nie odňatiu slobody, nie ilegálnym migrantom, nie terorizmu úradov, nie rúškam, áno svätému prijímaniu.“ Demonštrácie sa zaobišli bez väčších incidentov.

https://youtu.be/9Lbp8DimsxM

Eugen Rusnák

Odeslat komentář