V SOBOTU 17.10.2020 SA MÁ V BRATISLAVE NA NÁMESTÍ SLOBODY PRED ÚRADOM VLÁDY SR USKUTOČNIŤ PROTEST PROTI VLÁDE IGORA MATOVIČA A JEHO DEVASTAČNÝM KORONAOPATRENIAM. JE VYDANÝ ZÁKAZ ZHROMAŽĎOVANIA. AKO NA TO – BEZ MOŽNOSTI TRESTNÉHO POSTIHU?

SLOVENSKO: V sobotu 17.10.2020 sa má v Bratislave na Námestí Slobody pred Úradom vlády SR uskutočniť protest proti vláde Igora Matoviča a devastačným koronaopatreniam pre ekonomiku i zdravie Slovenska.

Podľa vyhlásenia vlády je však na Slovensku vydaný zákaz zhromažďovania. Na jednom mieste sa môže zhromaždiť maximálne 6 ľudí naraz, a aj to len s rúškom na tvári. Či podľa komentárov na sociálnych sieťach, ale aj rozhovorov s občanmi Slovenska je zjavné, že väčšina Slovákov odmieta choromyseľné opatrenia, a vládu Igora Matoviča by najradšej videla na smetisku dejín. Niet sa čomu diviť. Vlády väčšiny európskych krajín podľahli tlaku nadnárodných záujmov. Kvôli vlastnej nekompetentnosti a totálnemu politickému amaterizmu prijímajú retardované opatrenia. Na protiústavnosť týchto opatrení poukazuje množstvo právne znalých ľudí (napr. JUDr. Adriana Krajníková), na zdravotnú škodlivosť zasa kvantum medicínskych odborníkov. Tí sú, ako sme si už zvykli, označovaní za šíriteľov hoaxov a dezinformácií, či konšpirátorov.

Vláda, v dôsledku narastajúcej nespokojnosti s ňou, vydala zákaz zhromažďovania. Igor Matovič si je veľmi dobre vedomí, aké masové protesty by sa uskutočnili proti jeho koronadiktatúre.

Ako však protestovať a vyjadriť v sobotu nesúhlas s vládou napriek zákazu zhromažďovania bez možnosti trestného postihu?

Vyberte sa na protest autom. Zastavte na okolitých parkoviskách, prípadne krúžte po okolitých uliciach. A SAMOZREJME NEZABUDNITE POUŽÍVAŤ KLAKSÓN, A TO RIADNE! Tento typ protestu bude mať okrem nepostihnuteľnosti zákonom aj mohutný psychologický efekt. Trúbiace autá totiž vyjadrujú istý druh sily. Keďže interiér auta nie je logicky exteriér, nebudete musieť mať ani rúško. Zbavíte sa trestnoprávnych dôsledkov, ale vyjadríte svoj nesúhlas. A to riadne hlučne. Nebojte sa vyjadriť nesúhlas s opatreniami, ktoré ničia ekonomiku a narúšajú zdravie. Slovensko si nezaslúži na čele štátu psychopata Matoviča, sukničkára Kollára, fanatika Krajčího, arogantného Krajniaka a „zdravo žijúceho“ Mikasa…

A hlavne, NEBOJTE SA!

Zdroj: https://nebojimsa.sk/

Napsat komentář