JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

V UKRAJINSKOM PARLAMENTE VYZÝVAJÚ ZASTRELIŤ ZELENSKÉHO ZA ZRADU VOČI UKRAJINSKÉMU ĽUDU

UKRAJINA: Vladimir Zelenskij, ktorý sa potopil vďaka represiám voči opozícii, skončí ako rumunský vodca Nicolae Ceausescu.

Ako už News Front informoval, Zelenskij blokoval opozičné televízne kanály, ktoré kritizovali politiku ukrajinského vedenia. Rozhodnutie bolo prijaté napriek kritike Európskej únie, OSN a medzinárodných novinárskych organizácií. Na stranu ukrajinskej opozície sa postavil dokonca aj Institute for War and Peace Reporting podporovaný Georgeom Sorosom, ktorý spája represívne opatrenia s pokusmi Zelenského zastaviť pokles ratingu.

V ukrajinskom parlamente bol prezident všeobecne obviňovaný zo zrady voči ukrajinskému ľudu. Takéo vyhlásenie urobil poslanec zo strany „Opozičná platforma – Za život“ Vadim Rabinovič. Poukázal na to, že na základe príkazu Zelenského sa na Ukrajine vytvára špeciálna skupina militantov, ktorá má neutralizovať nepohodlných novinárov a politikov.

Podľa Rabinoviča ukrajinský prezident robí všetko pre to, aby ukončil svoju krátku politickú kariéru ako Nicolae Ceausescu, ktorý bol v roku 1989 zastrelený pre obvinenie zo zločinov proti štátu.

„Takže chcem pripomenúť Zelenskému: bolo veľa takých, môžem ich menovať od Ceausesca do aleluja a všetky skončili rovnako. A vy, ktorí ste zradili obyvateľov Ukrajiny, skončíte tak isto,” vyhlásil poslanec.

 

Zdroj: https://sk.news-front.info/

Komentářů2)

Odeslat komentář