JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

V USA se připravuje největší volební podvod v dějinách…

USA: Demokrati jsou v zoufalé situaci. Joe Biden je ztracený kandidát. Nemohou ho pustit aby mluvil na veřejnosti, protože už má pokročilého Alzheimera a mluví nesmysly. V debatě s Trumpem by úplně vyhořel. Také má na krku sexuální skandál a podvodné finanční operace v Rusku a v Číně.

Proto Demokrati tlačí na prodloužení coronavirové karantény až do voleb, aby mohl proběhnout tzv. “mail in” způsob, tedy volby z domova, zaslaním volebnich lístku poštou. To by umožnilo účast  neregistrovaných voličů, “mrtvých duší” a skartování nepohodlných výsledků. To už se  v minulosti  stalo, pouze v menším rozsahu. Ještě před volbami chtějí vytvořit vyšetřující komisi (pokolikaté už ?) která bude vyšetřovat Trumpovo řízenií koronavirové krize a katastrofální stav ekonomiky.

Ovšem sami nastartování hospodářství brání a rozhazují peníze plnými hrstmi. Poslední návrh je, aby vláda poslala KAŽDÉMU Američanovi 2000 dolarů MĚSÍČNĚ. Pokud by volby vypadaly pro ně nepříznivě, tak jsou připraveni vyvolat rasové nepokoje a treba občanskou válku. Připravují změny Americké ústavy (rozšíření počtu soudců v Nejvyšším soudu a změny volebních zákonů), aby již NIKDY nemohl vyhrát volby Republikán.

Čeká nás nástup socialistické totality.

Jan Sinnreich

Odeslat komentář