JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

V USA se začaly formovat po zuby ozbrojené milice na ochranu černochů, ale v jejich řadách pod šátky, rouškami, brýlemi a klobouky je možné spatřit šokující odhalení: Drtivá většina ozbrojenců jsou bílý žoldáci,černoši jsou pouze mluvčí, aby se neprozradilo, že za tím stojí George Soros a Deep State v čele s Demokratickou stranou! Americká republika se probouzí do Druhé občanské války a místo voleb prezidenta v listopadu možná čeká USA stanné právo a vznik městských států odtržených od federální moci USA! (VIDEO)

USA: V americkém státě Georgia se v sobotu 4. července na Den nezávislosti objevily ozbrojené milice, které pochodovaly směrem k monumentu Stone Mountain [1]. Toto pamětní místo je vyhlášené reliéfním obrazem 3 nejvyšších představitelů Konfederace na koních, který je vytesaný do místní mohutné skály tvořené jedním kompaktním balvanem o hmotnosti několika stovek milionů tun. Na reliéfním skalním obrazu je Jefferson Davis, Robert E. Lee a Stonewall Jackson, trojice nejvyšších představitelů a vůdců Konfederace a toto pamětní místo bývalo v minulosti destinací častých setkání členů Kukluxklanu (KKK).

V sobotu se však k památníku vydalo několik stovek po zuby ozbrojených členů milice zvané NFAC (Not Fucking Around Coalition), která je oficiálně milicí na ochranu černochů. Jenže, jak zachytilo několik svědeckých videí, drtivá většina členů NFAC, která v sobotu pochodovala směrem ke Stone Mountain, byli běloši, kteří se v černých uniformách maskovali šátky, rouškami, brýlemi a klobouky, ale přesto bylo jasně vidět, že většina z nich jsou běloši. Černoši mezi nimi také byli, ale rozhodně ne ve většině.

“Černošská” milice NFAC

Ve videu, které jsem otitulkoval, si můžete poslechnout mluvčího této milice, který je skutečně černochem a do amplionu si stěžuje, že na místě pod Stone Mountain nejsou žádné bílé milice, ani Boogey Boys, ani skupina Three Percent, což jsou dobrovolnické bělošské milice se silnými vazbami na konfederační tradice a historii. Místní návštěvníci parku byli touto ozbrojenou skupinou překvapeni, protože jich bylo opravdu hodně, podle odhadů od 400 mužů, až po informace, že jich je skoro tisíc, protože další ozbrojenci neustále přicházeli. Jak potvrdili svědci, i přes maskování a černé taktické uniformy bylo vidět, že drtivá většina z nich jsou běloši. Skupina NFAC je úzce spojována v USA s hnutím Antifa, protože se často objevuje na jejích akcích, ovšem v mnohem menším měřítku a počtech. Takovýto obrovský objem ozbrojenců NFAC ještě nikdo na veřejnosti neviděl.

V amerických ulicích se objevili žoldáci maskovaní za členy černošských milicí

Alex Jones k tomu přinesl komentář, že se jedná o snahu o rozpoutání občanské války a zažehnutí jiskry ozbrojeného střetnutí. Kdyby v sobotu pod Stone Mountain opravdu byli bělošské milice, je vysoce pravděpodobné, že by došlo k ozbrojenému střetnutí, k zahájení palby a k vypuknutí občanské války v celých Spojených státech. Jakmile by se začalo střílet, okamžitě by se tato válka přenesla do dalších měst, a v tom okamžiku by celá americká republika zabředla do dalšího válečného konfliktu občanské války.

Největším šokem i pro americkou alternativu je zjištění, že v řadách černošských milic jsou běloši, což podle mnoha pozorovatelů i na americké alternativě má jediné možné vysvětlení, jedná se o žoldáky zaplacené Georgem Sororsem, aby tyto jednotky v USA rozpoutaly Americkou barevnou revoluci. To je přesně to, k čemu se v USA den za dnem schyluje a je pouze otázka času, možná i jen několika dnů, než dojde k ozbrojeným střetům, střelbě, ke stavění válečných barikád a k rozpadu funkcí americké společnosti.

Stone Mountain reliéf 3 vůdců Konfederace

Všechno, co v USA probíhá, má zcela zjevné parametry barevné revoluce. V této situaci bych si ani nevsázel na to, že se vůbec nějaké prezidentské volby v listopadu uskuteční, protože takto rychlá eskalace bezpečnostní krize v USA není samovolná, není to proces, který by byl objektivní a vycházel by ze stavu věcí v americké společnosti, že by černoši chtěli dělat nějaké povstání. To je prostě nesmysl.

Od samotného počátku jasně vidíme, že všechno násilí, všechny demonstrace, všechno strhávání soch a pomníků, to všechno provádí bílí demonstranti, levicová neomarxistická chátra, která ale je natolik militantně naladěna, že nejde už o protesty, ale o regulérní povstání. A ve chvíli, kdy ulicemi pochodují po zuby ozbrojené milice na obranu práv černochů, ale ve skutečnosti za tato jejich práva v uniformách bojují běloši a zjevně zaplacení žoldáci, tak potom je naprosto zjevné, že jde o zcela zjevně konceptuální proces řízení na 6. prioritě v USA.

Polovina Američanů se odmítne podřídit novému prezidentovi v listopadu, cesta zpátky pro USA už není, rozpad USA bude probíhat podle modelu Barevné revoluce

Pokud se nepodaří situaci nějakým zázračným mechanismem uklidnit během letních prázdnin, potom v září můžeme očekávat nikoliv předvolební kampaně a televizní diskuse mezi kandidáty na prezidenta, ale budeme spíš očekávat vyhlašování výjimečných stavů, zákazů vycházení a velmi pravděpodobně i stanného práva, protože policie a soudy v té chvíli budou naprosto paralyzovány, systém společenského zřízení a bezpečnosti se zhroutí. A nedojde k tomu zvenčí, dámy a pánové.

Systém se nezhroutí kvůli tomu, že někdo by na něj útočil zvenku, ale kvůli tomu, že bude ničen a likvidován politickými elitami a liberálním Deep State přímo zevnitř. Už to totiž začalo ve všech městech, které jsou pod kontrolou Demokratů na radnicích. Tam všude starostové podporují demonstranty, zakazují policii zasahovat, davy shazují pomníky, sochy, zapalují auta, rabují obchody a policie nesmí zasahovat. Lidé jsou odkázáni pouze na obranu vlastní silou, vlastní zbraní.

Členové NFAC

Mezi liberály a konzervativci, tedy mezi demokraty a republikány, je v USA vykopána tak hluboká propast, že bez ohledu na to, jaký by byl nebo nebyl zvolen prezident v listopadu, jedna polovina národa se s tím nikdy nesmíří a bude na cestě k odchodu z americké unie. Rozpad USA právě začal, jenom to mnozí zatím ještě nezaregistrovali. Všechny procesy proti svobodě slova, proti držení zbraní, proti lidu a národu, to všechno jsou jasné signály globalistů, že nikdo nebude brát ohledy v USA na tu druhou polovinu amerického národa. A bez ohledu na to, jestli bude prezident liberál nebo konzervativec, polovina národa nikdy nepřijme světonázor té druhé poloviny, která zrovna bude u moci, a to je jedno, jestli v Bílém domě, v Kongresu, nebo někde jinde.

Zhroucení civilizace nastává v důsledků zničení pilířů, na kterých civilizace vyrostla

To, co probíhá v USA, to nejsou protesty. To je regulérní Barevná revoluce s placenými žoldáky v ulicích, ať už je to Antifa bez střelných zbraní a jenom s bejzbolkami a molotov koktejly, nebo milice s útočnými puškami, protože všichni jsou placeni z fondů globalčiků, Georgem Sorosem a dalšími organizacemi. Když se bourá Amerika, nebourají ji černoši, rudoši, Asiati, ani nikdo další, ale bourá ji sám bílý člověk, lépe řečeno jeho zdegenerované, bílé, sójové dítě, které nejprve začne útočit na symboly státu, na sochy a památníky, ale skončí to útoky proti těm, kteří nesdílí jeho neomarxistické hodnoty. Policie nepomůže, nikdo nepomůže, protože při procesech autogenocidy si každý musí pomoci sám. A přesně proto chtějí v EU vzít lidem zbraně, přesně proto se zakazují i v ČR domobrany, a to s tupým souhlasným hýkáním poslanců SPD a dalších. Protože funkce domobran je potřeba právě pro případ, kdy policie nemůže, nechce nebo nesmí pomoci.

Záběr z auta na jednotku NFAC

Civilizace nezanikají do chvíle, kdy si uchovávají obranu tradiční rodiny. Jakmile se na tradiční rodinu začne útočit, důsledkem je zánik civilizace, protože civilizace přežívá na pilířích jazyka, tradic, kultury, paměti (t.j. historie) a státnosti (resp. životního prostoru). Pokud dojde ke zničení minimálně 3 z celkem 5 těchto pilířů, civilizace zaniká. A podívejte se, jak se útočí proti křesťanským tradicím, proti naší kultuře, jak se přepisuje historie a vše, co připomíná paměť dějin, jako třeba sochy, podívejte se, jak mizí státní hranice. Celkem 4 pilíře jsou tak narušeny, že ten poslední, pilíř jazyka, ten to nezachrání. A i ten se postupně hroutí, stačí se podívat do diskusí a komentářů na tu gramatiku, slovosled, pokřivování větných vazeb atd.

Čeština je složitá, těžká, nahradíme ji angličtinou, navrhují studenti českých gymnázií. Maturitu z matematiky se jim již podařilo zrušit, tak teď ještě tu češtinu. Amerika zaniká, ale otázkou je, jestli v Evropě je ten proces stále pozadu, anebo už dávno vepředu před USA. Někdy je těžké uvěřit tomu, že Evropa se s Amerikou vzala za ruce a společně se oba kontinenty rozhodly pro konceptuální sebevraždu a hned poté pro autogenocidu národů. Naše děti totiž za posledních 30 let vychovával nepřítel, Dům Sion. A ty děti nám právě začaly kroutit našimi krky.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář