JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Václav Klaus opět ke kauze Vrbětice: ŠÍLENÝ HAMÁČEK, HLOUPÁ VLÁDA, SMĚŠNÉ ČESKO

ČESKO: Kauza Vrbětice je uměle vytvořená, řekl bývalý prezident Václav Klaus internetové televizi XTV. Před světem podle něj vypadáme jako blázni, kterým vládou šílenci. Zdůraznil, že jde o vnitropolitický spor související s blížícími se sněmovními volbami.

„Kauza Vrbětice je podle mého názoru pouze uměle vytvořená. Je virtuální zpravodajskou hrou a vůbec se netýká normálních lidí,“ sdělil pro XTV bývalý prezident Václav Klaus s tím, že české občany zajímají úplně jiné věci.

Výbuch muničního skladu ve Vrběticích podle něj slouží jako zástěrka. „To chcete říct, že máme hloupou vládu a hloupou politickou elitu, která umožní, abychom se totálně rozhádali s jednou velmocí… Navíc s hloupou nadějí, že jiné velmoci tomu budou nadšeně tleskat?“ položil řečnické otázky Klaus, podle něhož Spojené státy i Evropská unie daly jasně najevo, že je do toho nemáme zatahovat. „Vypadáme před světem jako blázni,“ dodal.

„Je to důkaz toho, že politici chtějí vytvářet kouřovou clonu, aby se pod ní mohly schovat různé věci, které by jinak byly na popředí mediálního zájmu a snad i zájmu veřejnosti,“ sdělil Klaus. Jako příklad uvedl poslední informace v souvislosti s majetkem ministra zdravotnictví Petra Arenbergera, který přiznal mnohonásobně větší majetek a vyšší příjmy, než udával v předchozích letech.

Politici podle něj dělají všechno možné, jen aby se před blížícími se volbami udrželi stále ve hře. „Vzhledem k tomu, že to nejvíce dopadá na ČSSD, tak se nejšíleněji chová pan Hamáček,“ podotkl.

„Vrbětice jsou česko-česká kauza. S Ruskem nemá společného vůbec nic,“ dodal Klaus. Exprezident se podobně nedůvěřivě k informacím kolem Vrbětic vyjadřoval již v minulosti. Za to se dočkal kritiky od Pavla Novotného, který ho nazval „ko*otem“.

 

Zdroj: https://cnn.iprima.cz/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář